Ułatwienia dostępu

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
technik informatyk - klasa E-Sportowa
Kwalifikacje: montaż oraz eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych, projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami, tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami...
technik logistyk - Porty i Terminale
Kwalifikacje: organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania, zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych, organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w jednostkach organizacyjnych...
technik mechatronik
Kwalifikacje: montaż urządzeń i systemów mechatronicznych, eksploatacja urządzeń i systemów mechatronicznych, projektowanie i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych...
technik pojazdów samochodowych
Kwalifikacje: diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych, diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych, organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych...
technik spedytor
Kwalifikacje: organizacja i nadzorowanie transportu, obsługa klientów i kontrahentów...
  • logo pk
  • logo ath
  • logo cisco
  • logo wsl
  • logo wirtlab
  • logo fca
  • synthos
  • synthos
  • proginfo logo

KREATYWNI 2024

Kreat2Już po raz kolejny gościliśmy w naszej szkole jurorów Powiatowego Przeglądu Artystycznego KREATYWNI. Jest to wyjątkowa okazja do poznania i posłuchania osób utalentowanych artystycznie. W tym roku zgłosiło się szesnastu uczestników w różnych kategoriach: śpiew, recytacja, taniec, rękodzieło, rysunek, twórczość literacka. Jury złożone z instruktorów Młodzieżowego Domu Kultury w Oświęcimiu, wytypowało pięciu laureatów i pięciu wyróżnionych. Są nimi:
Jacek Sitek z kl. 5 Tm - śpiew z akompaniamentem na gitarze,
Zuzanna Patyk z kl. 4 a Tl - śpiew,
Wojciech Lalik z kl. 4 Ti oraz Aleksandra Szczęśniak i Patrycja Chuchro z kl. 2 Ti a - twórczość plastyczna.
Wyróżnienia otrzymali: Wiktoria Siemek z kl.4 Ti za wiersze, Angelika Cień z kl. 5 b Tl i Roksana Pactwa z kl. 2 Tpro za taniec, Maja Pasternak z kl. 2 a Ti za recytację i Zuzanna Wasilewska zkl.3 a Tl za śpiew.
Szczególna podziękowania należą się Jakubowi Kołodziejowi, absolwentowi naszej szkoły za akompaniament na gitarze oraz sekcji multimedialnej Samorządu Uczniowskiego za oprawę dźwiękową.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy mieli odwagę pokazać swoje talenty i pasje.
Zapraszamy na Uroczystą Galę, która odbędzie się 17 kwietnia 2024 r. w OCK w Oświęcimiu.

Więcej zdjęć w GALERII.

Oferta edukacyjna

Projekt: Narodowy program rozwoju czytelnictwa 2.0nprcz logotyp podstawowy rgb

Projekt: Międzynarodowe doświadczenie
drogą do kariery zawodowej
FERS RP UE RGB 1a

Projekt: Centrum Kompetencji Zawodowychckz logo ozety

Projekt: Erasmus+ erasmus plus logo

Projekt: Małopolska Chmura Edukacyjnalogo chmura s mche

Ozety na Facebooku

ue baner2

rkuiz ckp ue 2018

promocja-zdrowia-2012

 
HPV 300x250px

Konkursy

Wyszukiwarka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
©2024 PCKTiB w Oświęcimiu