Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
technik informatyk - klasa E-Sportowa
Kwalifikacje: montaż oraz eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych, projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami, tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami...
technik logistyk - Porty i Terminale
Kwalifikacje: organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania, zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych, organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w jednostkach organizacyjnych...
technik mechatronik
Kwalifikacje: montaż urządzeń i systemów mechatronicznych, eksploatacja urządzeń i systemów mechatronicznych, projektowanie i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych...
technik pojazdów samochodowych
Kwalifikacje: diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych, diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych, organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych...
technik spedytor
Kwalifikacje: organizacja i nadzorowanie transportu, obsługa klientów i kontrahentów...
  • logo pk
  • logo ath
  • logo cisco
  • logo wsl
  • logo wirtlab
  • logo fca
  • synthos

UWAGA – ZDAJĄCY MATURĘ W 2021r.

W 2021r. nie przeprowadza się egzaminu maturalnego z przedmiotów obowiązkowych oraz dodatkowych w części ustnej.

Absolwent, który:
1) w toku rekrutacji na uczelnię zagraniczną jest obowiązany przedstawić wynik części ustnej egzaminu maturalnego z języka polskiego lub języka obcego nowożytnego, lub
2) jest obowiązany przystąpić do części ustnej egzaminu maturalnego z języka obcego nowożytnego w celu zrealizowania postanowień umowy międzynarodowej.
przekazuje informację potwierdzającą zamiar przystąpienia do części ustnej egzaminu maturalnego z danego przedmiotu do dyrektora szkoły w terminie do dnia 8 lutego 2021r., wraz z odpowiednim oświadczeniem.

Ponadto absolwent nie ma obowiązku przystąpienia do części pisemnej egzaminu maturalnego z jednego przedmiotu dodatkowego.

Dokładne informacje zostaną przekazane uczniom podczas najbliższych lekcji wychowawczych.

Więcej informacji dla uczniów i absolwentów – przeczytaj koniecznie:

http://www.oke.krakow.pl/inf/article.php?story=20210105123539508

 

UWAGA ZDAJĄCY EGZAMINY Z KWALIFIKACJI W SESJI STYCZEŃ - LUTY 2021

Zdający, którzy na egzamin będą wracali z zagranicy, nie są objęci obowiązkiem 10-dniowej kwarantanny. Osoby, które będą przyjeżdżać do Polski z zagranicy, aby wziąć udział w egzaminie, będą zobowiązane okazać funkcjonariuszowi straży granicznej podpisane przez dyrektora szkoły lub placówki zaświadczenie o tym, że uczestniczą w jednym z egzaminów.

W sprawie wydania w/w zaświadczenia prosimy o niezwłoczny kontakt z sekretariatem:

  • telefon: (+48) 33 843 16 80
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Uwaga zdający egzaminy z kwalifikacji w sesji styczeń - luty 2021

WSZYSCY PRZYSTĘPUJĄCY DO EGZAMINU W SESJI ZIMOWEJ 2021

SĄ ZOBOWIĄZANI

DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WYTYCZNYMI MEiN, CKE I GIS DLA ZDAJĄCYCH EGZAMINY Z KWALIFIKACJI W SESJI ZIMOWEJ 2021.

 

Uwaga zdający egzaminy z kwalifikacji w sesji styczeń - luty 2021

Komunikat o przyborach, których zdający może korzystać podczas egzaminu:

PRZYPOMINAMY ZDAJĄCYM, ŻE EGZAMIN ODBYWA SIĘ W REŻIMIE SANITARNYM.

 

UWAGA KONKURS !!!

kameraOgłaszamy konkurs na filmy promujące kształcenie w wybranym zawodzie, które będą wykorzystywane przez naszą szkołę na stronie internetowej i w mediach społecznościowych.

OGÓLNE ZASADY I WYMAGANIA:
• film ma promować kształcenie w wybranym zawodzie (technik budownictwa, technik informatyk, technik logistyk, technik mechatronik, technik pojazdów samochodowych, technik programista, technik spedytor, mechanik pojazdów samochodowych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie),
• tytuł: dowolny, powinien zawierać nazwę zawodu (np. „Film promujący kształcenie w zawodzie Technik informatyk”, „Technik programista tylko w Ozetach”, „Technik logistyk w Ozetach jest the best”),
• czas trwania: od 30 sekund (minimum) do 3 minut (maksimum),
• rozdzielczość: minimum 1280x720,
• format: AVI, MP4, WMV,
• konwencja: dowolna (np. film dokumentalny, teledysk, animacja, stand-up, komiks),
• sposób realizacji: dowolny (np. aparat fotograficzny, kamera, telefon/smartfon),
• film nie może naruszać praw autorskich oraz praw do prywatności osób trzecich,
• w filmie mogą występować uczniowie szkoły, którzy wyrazili zgodę na wykorzystanie wizerunku,
• w filmie mogą występować osoby trzecie (spoza szkoły) – do filmu należy dołączyć zgodę na wykorzystanie wizerunku,
• prezentowane treści nie mogą przedstawiać ani propagować zachowań zabronionych przez prawo, nieobyczajnych, godzących w zasady dobrego wychowania i kultury osobistej,
• autor filmu dobrowolnie zrzeka się na rzecz PCKTiB autorskich praw majątkowych wymienionych w art. 17 Ustawy z dn. 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 Nr 24 poz. 83).

Filmy konkursowe należy przesyłać na za pośrednictwem serwisu WeTransfer. Jako adres e-mail odbiorcy należy podać adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W wiadomości (pole „Message”) należy wpisać imię, nazwisko, klasę, tytuł filmu.
Termin nadsyłania filmów upływa 24.01.2021 r.

 

 

OZETY WSPÓŁPRACUJĄ Z FIRMĄ CHEMICZNA SYNTHOS S.A.

20171127 Synthos27 listopada 2017 r. Dyrektor Operacyjny Synthos S.A. Marek Rościszewski  oraz Wicestarosta Powiatu Oświęcimskiego Jarosław Jurzak wraz z Grażyną Gawłowską dyrektor Powiatowego Centrum Kształcenia Technicznego I Branżowego podpisali  w siedzibie Firmy  list intencyjny, będący podstawą ścisłej współpracy pomiędzy Synthos S.A a szkołą.

Celem współpracy jest podniesienie jakości kształcenia technicznego, w tym kształcenia praktycznego, poprzez jego powiązanie z rzeczywistymi warunkami pracy. Współpraca przyczyni się do poszerzenia oferty edukacyjnej powiatowej placówki  o wiedzę i praktyczne umiejętności, które ułatwią absolwentom kontynuowanie nauki lub znalezienie pierwszej pracy, zgodnej z kierunkiem wykształcenia.

Na mocy porozumienia Synthos S.A. oferuje  przyjęcie uczniów na praktyki zawodowe, umożliwienie uczniom oraz nauczycielom przedmiotów zawodowych udziału  w wycieczkach zawodoznawczych i dydaktycznych, dzięki którym poznają  nowe technologie stosowane w Firmie  oraz, w miarę możliwości, wsparcie szkoły w gromadzeniu pomocy dydaktycznych potrzebnych do kształcenia w zawodach technicznych. W trakcie nauki uczniowie będą mogli realizować wybrane zagadnienia podstawy programowej w rzeczywistych warunkach  pracy.  Firma umożliwi również wybranym absolwentom odbycie stażu oraz, w miarę potrzeb, zaproponuje zatrudnienie.

Synthos S.A. to kolejna już po Valeo Electric And Electronic Systems Sp. z o.o oraz FCA POLAND S.A firma, która podjęła współpracę z popularnymi  oświęcimskimi OZETAMI.

Projekt: Centrum Kompetencji Zawodowychckz logo ozety

Projekt: Małopolska Chmura Edukacyjnalogo chmura s mche

ue baner2

rkuiz ckp ue 2018

promocja-zdrowia-2012

 
HPV 300x250px

Konkursy

Ozety na Facebooku

Wyszukiwarka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
©2021 PCKTiB w Oświęcimiu