Ułatwienia dostępu

  • logo pk
  • logo ath
  • logo cisco
  • logo wsl
  • logo wirtlab
  • logo fca
  • synthos
  • synthos
  • proginfo logo

Godzina dostępności nauczyciela dla uczniów i rodziców

Dyrektor Szkoły mgr Grażyna Gawłowska

W-ce dyrektorzy:

  • mgr Magdalena Mitek
  • mgr Celina Mikołajek
  • mgr Maciej Buliński

Lp. NAUCZYCIELE  DZIEŃ GODZINA MIEJSCE
1 Adamaszek Dorota poniedziałek 10.40 - 11.40 pokój nauczycielski
2 Balon Małgorzata środa 9.00 - 10.00 kantorek wf
3 Bartula Gabriela czwartek 8.55 - 9.55 pokój nauczycielski
4 Bębenkowska Agnieszka wtorek 8.00 - 9.00 pokój nauczycielski
5 Buliński Maciej poniedziałek 9.55 - 10.55 gabinet wicedyrektora
6 Dęsoł Artur poniedziałek 11.30 - 12.30 pokój nauczycielski
7 Domagała Izabela piątek 11.30 - 12.30 s. 222
8 Dyjas Monika poniedziałek 10.40 - 11.40 s. 215
9 Dziuba Sylwia środa 10.45 - 11.45 pokój nauczycielski
10 Etmanowicz-Całus Renata środa 9.45 - 10.45 pokój nauczycielski
11 Folga Anna poniedziałek 11.30 - 12.30 s. 220
12 Gajda Krzysztof środa 13.25 - 14.25 s. 005
13 Gandzel Agnieszka wtorek 8.55 - 9.55 pokój nauczycielski
14 Gawłowska Grażyna poniedziałek 12.30 - 13.30 gabinet dyrektora
15 Główczyk Małgorzata poniedziałek 9.45 - 10.45 zaplecze polonistów
16 Gniadek Adrianna poniedziałek 15.00 - 15.30 pokój nauczycielski
17 Gołdynia Agata wtorek 9.45 - 10.45 pokój nauczycielski,                      biblioteka
18 Gorol Katarzyna wtorek 11.30 - 12.30 pokój nauczycielski
19 Graboń Dorota czwartek 10.40 - 11.40  pokój nauczycielski
20 Graca Adam piątek 12.35 - 13.35 s. 203, s.222
21 Grelak Joanna środa 13.00 - 14.00 biblioteka
22 Harańczyk Barbara czwartek 10.45 - 11.45 pokój nauczycielski,                    kantorek matematyków
23 Herman Anna wtorek 8.00 - 9.00 pokój nauczycielski,                   kantorek polonistów
24 Jamróz Stanisław czwartek 11.30 - 12.30 pokój nauczycielski
25 Januszyk Anna środa 10.45 - 11.45 pokój nauczycielski
26 Kadłubicka Marta poniedziałek 10.45 - 11.45 s. A4/ biblioteka
27 Kalata Halina piątek 12.35 - 13.35 s. 214
28 Kapcińska-Czerniak Katarzyna środa 11.30 - 12.30 s. A1 lub pokój nauczycielski
29 Karpińska Aleksandra wtorek 9.45 - 10.45 s. A3 lub pokój nauczycielski
30 Kaszuba Anna piątek 8.55 - 9.55 pokój nauczycielski/ biblioteka
31 Klaja Tomasz piątek 11.30 - 12.30 s. 222, s. 204
32 Klimczak Filip środa 12.30 - 13.30 CKP
33 Kluczny Tomasz piątek 10.40 - 11.40 s. 013
34 Kowalczyk Bogdan wtorek 13.25 - 14.25 s. 202
35 Kozak Ewelina środa 14.00 - 15.00 gabinet pedagoga - s. 216
36 Kurzyńska Janina wtorek 9.40 - 10.40 pokój nauczycielski
37 Kurzyński Adam czwartek 8.55 - 9.55 pokój nauczycielski
38 Kwiatkowski Tomasz poniedziałek 10.45 - 11.45 CKP
39 Liszka Marzena środa 9.45 - 10.45 pokój nauczycielski
40 Lorek Arkadiusz czwartek 17.35 - 18.35 CKP
41 Maciejowska Dominika piątek 10.45 - 11.45 pokój nauczycielski
42 Majczak Jerzy wtorek 7.10 - 8.10 CKP
43 Matejko Sławmoir środa 12.30 - 13.30 kantorek wf
44 Matla Jarosław czwartek 17.35 - 18.35 CKP
45 Maziarz Anna wtorek 8.55 - 9.55 s. 009
46 Mikołajek Celina poniedziałek 12.30 - 13.30 gabinet wicedyrektora
47 Mitek Magdalena środa 11.00 - 12.00 gabinet wicedyrektora
48 Moc Marcin środa 9.45 - 9.55 s. 222
49 Momot Aleksandra wtorek 13.15 - 14.15 biblioteka
50 Mrozik Paweł środa 9.30 - 10.30 pokój nauczycielski
51 Nadratowski Karol piątek 11.30 - 12.30 pokój nauczycielski
52 Nartowicz Ewa piątek 9.00 - 10.00 s. 211/ pokój nauczycielski
53 Oleksy-Kurek Dorota środa  10.45 - 11.45 pokój nauczycielski
54 Orkisz Magdalena środa 8.55 - 9.55 pokój nauczycielski
55 Orkisz Piotr środa 17.35 -18.35 CKP
56 Pawlus Magdalena czwartek 11.30 - 12.30 pokój nauczycielski
57 Pieszko Jacek środa 9.00 - 10.00 pokój nauczycielski
58 Poręba Szymon środa 8.55 - 9.55 kantorek wf
59 Radecki Robert poniedziałek 13.20 - 14.20 s. 004
60 Raś-Kołodziejczyk Paulina środa 10.45 - 11.45 s. A6
61 Rybarz Bożena poniedziałek 11.30 - 12.30 pokój nauczycielski
62 Saroski Krzysztof środa 8.40 - 9.40 pokój nauczycielski
63 Senkowska Katarzyna wtorek 10.45 - 11.45 s. 210
64 Senkowski Wojciech środa 9.45 - 10.45 s. A2
65 Sobik Marzena piątek 9.45 - 10.45 pokój nauczycielski
66 Sojka Marek czwartek 10.45 - 11.45 kantorek wf
67 Stanisławski Marek wtorek 10.30 - 11.30 pokój nauczycielski
68 Stańczyk Renata środa 9.00 - 10.00 s. 109
69 Szczerbiński Augustyn wtorek 8.15 - 9.15 pokój nauczycielski
70 Szlęzak Wiktor wtorek 8.55 - 9.55 pokój nauczycielski
71 Szwed-Klaja Sabina środa 9.45 - 10.45 pokój nauczycielski
72 Trepiak Adam czwartek 11.30 - 12.30 pokój nauczycielski
73 Windyga Mirosław środa 17.35 - 18.35 CKP
74 Witowski Sergiusz czwartek 17.35 - 18.35 CKP
75 Włodarczyk Wojciech poniedziałek 8.55 - 9.55 kantorek wf
76 Zemła Aneta poniedziałek 14.00 - 15.00 gabinet pedagogów - s. 216
77 Zieliński Paweł wtorek 13.25 - 14.25 kantorek wf
78 Ziółkowska Ewelina wtorek 10.45 - 11.45 pokój nauczycielski
79 Żółtowski Edmund wtorek  7.05 - 8.05 s. 222

Oferta edukacyjna

Projekt: Narodowy program rozwoju czytelnictwa 2.0nprcz logotyp podstawowy rgb

Projekt: Międzynarodowe doświadczenie
drogą do kariery zawodowej
FERS RP UE RGB 1a

Projekt: Centrum Kompetencji Zawodowychckz logo ozety

Projekt: Erasmus+ erasmus plus logo

Projekt: Małopolska Chmura Edukacyjnalogo chmura s mche

Ozety na Facebooku

ue baner2

rkuiz ckp ue 2018

promocja-zdrowia-2012

 
HPV 300x250px

Konkursy

Wyszukiwarka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
©2024 PCKTiB w Oświęcimiu