Ułatwienia dostępu

  • logo pk
  • logo ath
  • logo cisco
  • logo wsl
  • logo wirtlab
  • logo fca
  • synthos
  • synthos
  • proginfo logo

Godzina dostępności nauczyciela dla uczniów i rodziców

Dyrektor Szkoły mgr Grażyna Gawłowska

W-ce dyrektorzy:

  • mgr Magdalena Mitek
  • mgr Celina Mikołajek

GODZINA DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI od 19.09.2022 r. 
     
Lp.  Nazwisko i imię Dzień Godzina Miejsce
1 Adamaszek Dorota środa 11.30 - 12.30 pokój nauczycielski
2 Balon Małgorzata piątek 10.40 - 11.40 kantorek wf
3 Bartula Gabriela wtorek 11.30 - 12.30 pokój nauczycielski
4 Bednarz Bartłomiej  wtorek 14.15 - 15.15 sala A2
5 Bębenkowska Agnieszka poniedziałek 14.15 - 15.15 sala A5
6 Buliński Maciej piątek 9.45 - 10.45 sala 222
7 Dęsoł Artur piątek 10.45 - 11.45 sala 001
8 Domagała Izabela piątek 9.45 - 10.45 sala 222
9 Dyjas Monika piątek 9.55 - 10.55 sala 215
10 Dziuba Sylwia poniedziałek 10.45 - 11.45 pokój nauczycielski
11 Etmanowicz-Całus Renata czwartek 10.45 - 11.45 pokój nauczycielski
12 Folga Anna czwartek 7.00 - 8.00 sala 220
13 Gajda Krzysztof piątek 7.55 - 8.55 sala 005
14 Gandzel Agnieszka środa 7.00 - 8.00 pokój nauczycielski
15 Ganobis Joanna piątek 8.55 - 9.55 pokój nauczycielski
16 Gawłowska Grażyna poniedziałek 9.00 - 10.00 gabinet dyrektora
17 Główczyk Małgorzata środa 7.00 - 8.00 sala 008
18 Gniadek Adrianna środa 14.10 - 14.40 pokój nauczycielski
19 Gołdynia Agata środa 9.45 - 10.45 pokój nauczycielski
20 Gorol Katarzyna poniedziałek 10.40 - 11.40 pokój nauczycielski
21 Graboń Dorota wtorek 8.50 - 9.50 pokój nauczycielski lub sala 002a
22 Graca Adam czwartek 12.35 - 13.35 sala 203
23 Grelak Joanna środa 13.00 - 14.00 biblioteka
24 Harańczyk Barbara poniedziałek 10.45 - 11.45 pokój nauczycielski
25 Herman Anna czwartek 8.50 - 9.50 pokój nauczycielski
26 Jamróz Stanisław wtorek 10.00 - 11.00 pokój nauczycielski
27 Januszyk Anna środa 10.45 - 11.45 pokój nauczycielski
28 Kadłubicka Marta piątek 8.00 - 9.00 sala A4
29 Kalata Halina piątek 13.25 - 14.25 sala 214
30 Kapcińska-Czerniak Katarzyna poniedziałek 10.40 - 11.40 pokój nauczycielski lub sala A1
31 Karpińska Aleksandra poniedziałek 11.30 - 12.30 sala A3
32 Kaszuba Anna środa 10.40 - 11.40 pokój nauczycielski lub biblioteka
33 Klaja Tomasz piątek 9.45 - 10.45 sala 204
34 Klimczak Filip środa 19.15 - 20.15 CKP
35 Kluczny Tomasz piątek 10.40 - 11.40 sala 013
36 Kowalczyk Bogdan piątek 8.55 - 9.55 sala 202
37 Kozak Ewelina czwartek 8.20 - 9.20 sala 216
38 Kurzyński Adam piątek 9.00 - 10.00 pokój nauczycielski
39 Kwiatkowski Tomasz poniedziałek 13.00 - 14.00 CKP
40 Liszka Marzena wtorek 10.45 - 11.45 pokój nauczycielski
41 Lorek Arkadiusz środa 17.25 - 18.25 CKP
42 Maciejowska Dominika czwartek 11.30 - 12.30 pokój nauczycielski
43 Majczak Jerzy wtorek 10.40 - 11.40 CKP sala nr 8
44 Matejko Sławmoir wtorek 11.30 - 12.30 kantorek wf
45 Matla Jarosław czwartek 13.10 - 14.10 CKP
46 Maziarz Anna wtorek 11.30 - 12.30 sala 009
47 Mikołajek Celina poniedziałek 13.00 - 14.00 gabinet wicedyrektora
48 Mitek Magdalena środa 13.00 - 14 00 gabinet wicedyrektora
49 Moc Marcin czwartek 11.30 - 12.30 sala 222
50 Momot Aleksandra wtorek 14.00 - 15.00 biblioteka
51 Nadratowski Karol czwartek 11.30 - 12.30 pokój nauczycielski
52 Nartowicz Ewa poniedziałek 10.30 - 11.30 pokój nauczycielski
53 Oleksy-Kurek Dorota piątek 7.55 - 8.55 pokój nauczycielski
54 Orkisz Magdalena poniedziałek 9.00 - 10.00 sala 208
55 Orkisz Piotr środa 19.15 - 20.15 CKP
56 Pająk Mateusz środa 9.00 - 10.00 pokój nauczycielski
57 Pawlus Magdalena środa 11.30 - 12.30 pokój nauczycielski
58 Piątek Sylwia poniedziałek 14.15 - 15.15 sala A5
59 Pierlak Jan piątek 14.10 - 15.10 CKP
60 Pieszko Jacek poniedziałek 10.30 - 11.30 pokój nauczycielski
61 Poręba Szymon poniedziałek 11.30 - 12.30 kantorek wf
62 Radecki Robert piątek 7.00 - 8.00 sala 004
63 Raś-Kołodziejczyk Paulina środa 11.30 - 12.30 sala A6
64 Rybarz Bożena środa 13.25 - 14.25 sala 003
65 Saroski Krzysztof środa 10.30 - 11.30 pokój nauczycielski
66 Senkowska Katarzyna środa 8.00 - 9.00 sala 210
67 Sobik Marzena piątek 9.45 - 10.45 pokój nauczycielski
68 Sojka Marek piątek 11.30 - 12.30 kantorek wf
69 Stanisławski Marek czwartek 10.45 - 11.45 pokój nauczycielski
70 Stańczyk Renata czwartek 10.45 - 11.45 pokój nauczycielski
71 Szczerbiński Augustyn wtorek 11.30 - 12.30 pokój nauczycielski
72 Szlęzak Wiktor środa 11.30 - 12.30 pokój nauczycielski
73 Szwed-Klaja Sabina poniedziałek 10.45 - 11.45 pokój nauczycielski 
74 Trepiak Adam piątek 11.30 - 12.30 pokój nauczycielski
75 Windyga Mirosław środa 17.25 - 18.25 CKP
76 Witowski Sergiusz czwartek 19.15 -20.15 CKP
77 Włodarczyk Wojciech poniedziałek 11.30 - 12.30 kantorek wf
78 Zemła Aneta środa 9.00 - 10.00 sala 216
79 Zieliński Paweł wtorek 15.00 - 16.00 kantorek wf
80 Ziółkowska Ewelina piątek 9.00 - 10.00 sala 009a
81 Żółtowski Edmund środa 9.45 - 10.45 sala 222

Oferta edukacyjna

Projekt: Centrum Kompetencji Zawodowychckz logo ozety

Projekt: Erasmus+ erasmus plus logo

Projekt: Małopolska Chmura Edukacyjnalogo chmura s mche

Ozety na Facebooku

ue baner2

rkuiz ckp ue 2018

promocja-zdrowia-2012

 
HPV 300x250px

Konkursy

Wyszukiwarka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
©2022 PCKTiB w Oświęcimiu