• logo pk
  • logo ath
  • logo cisco
  • logo wsl
  • logo wirtlab
  • logo fca
  • synthos

Małopolska Chmura Edukacyjna

CHMURA EDUKACYJNA RÓWNIEŻ DLA NAUCZYCIELI

20201205 2Projekt Małopolska Chmura Edukacyjna to nie tylko zajęcia on-line, warsztaty weekendowe i tydzień naukowy dla uczniów. 2 nauczycieli przedmiotów informatycznych - Maciej Buliński i Jerzy Majczak rozpoczęło właśnie zorganizowany przez Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie kurs "Doskonalenie kompetencji cyfrowych nauczycieli przedmiotów zawodowych", dzięki któremu poszerzą swoją wiedzę i umiejętności w zakresie wykorzystania technologii informacyjnej i komunikacyjnej (TiK) w dydaktyce.

Pierwszy moduł przeprowadzony został w formie zajęć on-line na platormie Cisco Meeting Application (CMA) i dotyczył wykorzystania narzędzi chmurowych w zdalnym nauczaniu, zastosowania metod aktywizujących - metody projektu (PBL / problem-based learning), metody WebQuest czy gamifikacji, a zakończył się wykładem o cyberbezpieczeństwie.

W module drugim uczestnicy kursu samodzielnie poszerzać będą wiedzę i umiejętności ze swojego obszaru (elektryczno-elektronicznego) za pośrednictwem platformy typu MOOC (Massive Open Online Courses).

Kurs dla nauczycieli, podobnie jak kursy dla uczniów, rozpoczął się i zakończy testem badającym przyrost wiedzy i umiejętności uczestników.

 

stopka

 

SZKOLENIA TIK DLA NAUCZYCIELI - WYNIKI NABORU (REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA)

MCHELista osób zakwalifikowanych (w wyniku rekrutacji uzupełniającej) na IV edycję szkolenia z zakresu kompetencji cyfrowych nauczycieli przedmiotów zawodowych w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II” komponent Małopolska Chmura Edukacyjna w roku szkolnym 2020/2021:

1. Maciej Buliński

 

 

 

stopka

 

SZKOLENIA TIK DLA NAUCZYCIELI - REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

MCHEPowiatowe Centrum Kształcenia Technicznego i Branżowego w Oświęcimiu informuje, że w ramach projektu "Małopolska Chmura Edukacyjna" rusza nabór - rekrutacja uzupełniająca na szkolenia dla nauczycieli przedmiotów zawodowych z wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) w dydaktyce.

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się do wicedyrektora - p. M. Bulińskiego, do czwartku 19.11.2020 r.

Dokumenty rekrutacyjne w załącznikach poniżej:

załącznik nr 2
załączniki nr 3-6
załącznik nr 8

 

stopka

 

SZKOLENIA TIK DLA NAUCZYCIELI - REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA PRZEDŁUŻONA

MCHEPowiatowe Centrum Kształcenia Technicznego i Branżowego w Oświęcimiu informuje, że w ramach projektu "Małopolska Chmura Edukacyjna", rekrutacja uzupełniająca na szkolenia dla nauczycieli przedmiotów zawodowych z wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) w dydaktyce została przedłużona do 29.11.2020 r.

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się do wicedyrektora - p. M. Bulińskiego, do piątku 27.11.2020 r.

Dokumenty rekrutacyjne w załącznikach poniżej:

załącznik nr 2
załączniki nr 3-6
załącznik nr 8

 

stopka

 

SZKOLENIA TiK DLA NAUCZYCIELI - WYNIKI NABORU

MCHELista osób zakwalifikowanych na IV edycję szkolenia z zakresu kompetencji cyfrowych nauczycieli przedmiotów zawodowych w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II” komponent Małopolska Chmura Edukacyjna w roku szkolnym 2020/2021:

1. Jerzy Majczak

 

 

 

stopka

 

Projekt: Centrum Kompetencji Zawodowychckz logo ozety

Projekt: Erasmus+ erasmus plus logo

Projekt: Małopolska Chmura Edukacyjnalogo chmura s mche

Ozety na Facebooku

ue baner2

rkuiz ckp ue 2018

promocja-zdrowia-2012

 
HPV 300x250px

Konkursy

Wyszukiwarka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
©2021 PCKTiB w Oświęcimiu