• logo pk
  • logo ath
  • logo cisco
  • logo wsl
  • logo wirtlab
  • logo fca
  • synthos

Zastępstwa

 

ZASTĘPSTWA

w dniu 20.01.2020 r.

poniedziałek

Pani Dorota Graboń

1

3 Ts 2/2

p. Dęsoł

gr. 2/2  przychodzi na                   lekcje nr 2

2

3 Ts

p. Dęsoł

zastępstwo

3

4a Ti/bud 1/3

p. Szwed - Klaja

zastępstwo

s.003

4

1 Tp/s 2/2

p. Dyjas

j. ang. – zastępstwo

5

1 Ti 2/2

p. Senkowska

j. ang. – połączyć grupy

6

3Z mp/mz 2/2

p. Bębenkowska

grupa zwolniona

Pani Anna Folga

5

4 Ts

p. Gawłowska

matematyka - zastępstwo

6

2a Tl

p. Sobik

zastępstwo

7

1 Ti/8

p. Maziarz

zastępstwo

Pani Katarzyna Gorol

4

4 Tl 1/2

p. Dziuba

zastępstwo

5

4 Tl 1/2

p. Ziółkowska

połączyć grupy

7

1b Tl/8 1/2

p. Buliński

inf. - zastępstwo

8

2 Ts

p. Zemła

lekcja wych. - zastępstwo

Pan Jacek Pieszko

2

2 Tm

p. Mitek

zastępstwo

3

3a Ti

p. Kurzyńska

historia - zastępstwo

4

4 Ts

p. Gawłowska

matematyka - zastępstwo

6

1 Tm

p. Mikołajek

j. polski - zastępstwo

7

1 T poj

p. Zemła

zajęcia z pedagogiem

Pani Magdalena Orkisz

1

1b Tl

p. Ganobis

klasa przychodzi na lekcje nr 2

2

1Tm/8

p. Gandzel

klasa przychodzi na lekcje nr 3

4

1b Tl

p. Kozak

wdż – zastępstwo

5

1b Tl

p. Rybarz

zamiast lekcji nr 1 we wtorek

6

4 Ts

p. Szwed - Klaja

j. ob. – zamiast lekcji nr 7                   w środę

7

1a Tl

p. Kapcińska - Czerniak

zamiast lekcji nr 8

8

2 Ti/bud

p. Oleksy - Kurek

klasa zwolniona

9

2 Ts

p. Zemła

klasa zwolniona

Pan Robert Radecki

7

3 Tm 1/2

p. Maziarz

grupa zwolniona

8

3 Tm 1/2

9

3 Tm 1/2

Pan Marcin Moc

1

3a Ti 2/2

p. Główczyk

gr. przychodzi na lekcje nr 3

2

3a Ti 2/2

3

1 Ti 1/2

p. Kowalczyk

zastępstwo

4

1 Ti 1/2

p. Kowalczyk

zastępstwo

5

1a Tl/8 1/2

p. Kowalczyk

zastępstwo

6

3b Ti 1/2

p. Kowalczyk

zamiast lekcji nr 9

7

3b Ti 1/2

p. Kowalczyk

grupa zwolniona

8

3b Ti 1/2

ZASTĘPSTWA

w dniu 17.01.2020 r.

piątek

Pani Dorota Graboń

1

2a Tl 1/2

-

grupa przychodzi 1 h później

2

1 Tp/s/8 2/2

-

grupa przychodzi 1 h później

3

3 Ts 2/2

p. Ziółkowska

j. ang. – połączyć grupy

4

1b Tl/8 1/2

p. Senkowska

j. ang. – połączyć grupy

5

1B 8el/mz 2/2

p. Gandzel

inf. – połączyć grupy

7

1 Tm/8 2/2

p. Senkowska

j. ang. – połączyć grupy

8

1 Tm/8 2/2

-

grupa zwolniona

Pani Anna Folga

1

1a Tl

-

klasa przychodzi 1h później

2

2a Tl

-

klasa przychodzi na lekcje nr 3

4

2 Tp

p. Nartowicz

matematyka - zastępstwo

5

4a Ti/bud

p. Gawłowska

matematyka - zastępstwo

6

4 Ts

p. Gawłowska

matematyka - zastępstwo

Pani Marzena Liszka

1

1b Tl 2/2

-

grupa przychodzi 1 h później

2

1a Tl/8 2/2

-

grupa przychodzi 1 h później

3

2b Tl

p. Gawłowska

matematyka - zastępstwo

Pani Katarzyna Gorol

1

4 Tl 1/2

p. Dziuba

pr. obsł. - zastępstwo

2

4 Tl 1/2

p. Dziuba

pr. obsł. - zastępstwo

3

2 Ts

p. Gołdynia

matematyka - zastępstwo

4

1 Tp/s/8 2/2

p. Rybarz

mark. - zastępstwo

5

2 Ti 2/2

p. Raś - Kołodziejczyk

j. ang. – połączyć grupy

6

2 Ti 2/2

p. Etmanowicz - Całus

j. niem. – połączyć grupy

7

2 Ti 1/2

-

grupa zwolniona

8

2 Ti 1/2

-

grupa zwolniona

Pan Jerzy Majczak

2

2 Ti/bud 1/1

-

grupa przychodzi 2 h później

3

2 Ti/bud 1/1

-

4

2 Ti/bud 1/1

p. Moc

mk. lsk - zastępstwo

5

2 Ti/bud 1/1

p. Kaszuba

dz. gosp. – zastępstwo

6

2 Ti/bud 1/1

p. Maciejowska

j. ang. - zastępstwo

Pan Jacek Pieszko

2

2 Ti

-

klasa przychodzi 1h później

3

4b Ti

p. Bartula

matematyka - zastępstwo

4

2 Tm

p. Maziarz

fizyka - zastępstwo

5

3b Tl

p. Harańczyk

matematyka - zastępstwo

6

4a Ti/bud

-

klasa zwolniona

7

3 Tm

p. Maziarz

fizyka - zastępstwo

Pan Miłosz Siemek

1

1 T pro/8 2/2

-

grupa przychodzi na lekcje nr 4

2

1 T pro/8 2/2

-

3

1 T pro/8 2/2

-

4

3b Ti 1/2

p. Graca

utk – połączyć grupy

5

3b Ti 1/2

6

4b Ti 2/2

-

grupa zwolniona

7

4b Ti 2/2

-

grupa zwolniona

8

1 T pro/8 2/2

-

grupa zwolniona

Pan Marek Stanisławski

1

3a Tl 2/2

-

grupa przychodzi 2h później

2

3a Tl 2/2

-

3

1b Tl/8

p. Grelak

lekcja biblioteczna

4

2b Tl

p. Gawłowska

matematyka – zastępstwo

5

2a Tl

p. Oleksy - Kurek

j. polski - zastępstwo

6

1a Tl

p. Momot

lekcja biblioteczna

Pani Magdalena Orkisz

3

1b Tl

p. Sobik

log. prod. – zastępstwo

4

1b Tl

p. Sobik

gosp. zap. – zastępstwo

5

2b Tl 2/2

p. Dęsoł

prac. mag.  – połączyć grupy

6

1 T pro/8

p. Zemła

wdż – zastępstwo

7

1a Tl/8

p. Kozak

wdż – zastępstwo

8

2b Tl

p. Kozak

wdż – zastępstwo

 

ZASTĘPSTWA

w dniu 16.01.2020 r.

czwartek

 

Pani Dorota Graboń

2

3 Ts 2/2

p. Ziółkowska

j. ang. – połączyć grupy

3

3 Ts 1/2

p. Dyjas

j. ang. - zastępstwo

4

1B/8el/mz 2/2

p. Zemła

zajęcia z pedagogiem

5

3 Z mp/mz 1/2

p. Grelak

lekcja biblioteczna

6

1b Tl 2/2

p. Adamaszek

j. ros. – połączyć grupy

Pani Anna Folga

1

1 Ti/8

-

lekcja odwołana

2

4a Ti/bud

p. Gawłowska

matematyka - zastępstwo

3

1 Tp

p. Zemła

wdż - zastępstwo

4

1 Tp

p. Herman

j. polski - zastępstwo

5

2 Tp

p. Herman

j. polski - zastępstwo

Pani Katarzyna Gorol

5

2 Ts 1/2

P. Ziółkowska

j. ang. – połączyć grupy

6

2 Ts 1/2

p. Etmanowicz - Całus

j. niem. – połączyć grupy

7

2b Tl 2/2

-

zajęcia odwołane

8

2b Tl 2/2

-

zajęcia odwołane

Pani Marzena Liszka

1

3 Ts

-

lekcja odwołana

2

1a Tl/8

p. Kozak

wdż - zastępstwo

3

1a Tl/8

p. Stanisławski

gosp. mag. – zamiast lekcji             nr 1w poniedziałek

4

2b Tl

p. Sobik

mag. – zamiast lekcji nr 7                w poniedziałek

5

1a Tl

p. Dziuba

log. prod. - zastępstwo

6

1b Tl/8 2/2

p. Dziuba

połączyć grupy

Pan Jerzy Majczak

1

3a Ti 2/2

-

zajęcia odwołane

2

3a Ti 2/2

-

zajęcia odwołane

3

1 Ti/8 2/2

p. Moc

prac. so. - zastępstwo

4

1 Ti/8 2/2

p. Moc

ekspl. utk – zastępstwo

Pan Adam Trepiak

5

1 T pro/8 2/2

p. Sikorski

wf – łączenie grup

6

1 T pro/8 2/2

p. Sikorski

wf – łączenie grup

7

1B/8el/mz

-

zajęcia odwołane

Pan Krzysztof Gajda

7

1 T pro/8 1/2

p. Raś - Kołodziejczyk

j. ang. – łączenie grup

8

4b Ti 1/2

-

zajęcia odwołane

Pani Dominika Maciejowska

1

4a Ti/bud 1/2

-

zajęcia odwołane

2

3 Tm 1/2

p. Etmanowicz - Całus

j. niem. - zastępstwo

3

4a Ti/bud 3/3

p. Momot

lekcja biblioteczna

4

2 Ti/bud 1/2

p. Siemek

inf. – zastępstwo

5

2 Ti/bud 1/2

p. Kadłubicka

j. niem. - zastępstwo

6

2 Tp

p. Saroski

el. i el. wy. - zastępstwo

Pan Robert Radecki

1

4 Tm 1/2

-

grupa przychodzi na lekcje nr 3

2

4 Tm 1/2

-

Pan Jacek Pieszko

3

3b Tl

p. Główczyk

j. polski - zastępstwo

4

4 Tm

p. Mikołajek

j. polski - zastępstwo

5

2 Ti

p. Mitek

j. polski - zastępstwo

6

4a Ti/bud

p. Ganobis

j. polski - zastępstwo

ZASTĘPSTWA

w dniu 15.01.2020 r.

środa

Pani Dorota Graboń

2

1 Tm/8 2/2

p. Grelak

lekcja biblioteczna

3

1b Tl/8 1/2

p. Kalata

j. niem. – połączyć grupy

4

2a Tl 1/2

p. Dęsoł

pr. tilog. – zastępstwo

(całość)

6

1 Tp/s 2/2

p. Szwed - Klaja

j ang. – połączyć grupy

Pani Anna Folga

1

1a Tl

-

klasa przychodzi 1h później

2

1 T poj

p. Zemła

wdż - zastępstwo

3

1a Tl

p. M. Orkisz

wdż - zastępstwo

5

2 Tp

p. Maciejowska

j. ang. – zamiast lekcji nr 2

w piątek

6

4a Ti/bud

p. Gawłowska

matematyka - zastępstwo

Pani Katarzyna Gorol

1

2 Ti/bud 1/2

-

grupa przychodzi 2 h później

2

2 Ti/bud 1/2

3

2a Tl 2/2

p. Adamaszek

j. ros. – połączyć grupy

4

2a Tl 2/2

p. Dęsoł

pr. tilog – połączyć grupy

(całość)

6

2 Ts 2/2

-

grupa zwolniona

7

2 Ts 2/2

-

grupa zwolniona

8

2 Ts

-

klasa zwolniona

Pani Marzena Liszka

1

2b Tl

-

klasa przychodzi na lekcje nr 3

2

2b Tl

3

1b Tl

p. Januszyk

biologia – zamiast lekcji nr 8

w piątek

4

3 Ts

p. Momot

lekcja biblioteczna

5

2b Tl

p. Gawłowska

matematyka - zastępstwo

6

3b Tl

p. Główczyk

j. polski

7

1a Tl 2/2

p. Kozak

zajęcia z pedagogiem

Pan Jerzy Majczak

1

1 Ti 2/2

-

grupa przychodzi na lekcje nr 3

2

1 Ti 2/2

3

1 Ti/8 2/2

p. Senkowska

j. ang. – łączenie grup

4

2 Ti 2/2

p. Graca

so. – łączenie grup

5

2 Ti 2/2

6

2 Ti 2/2

p. Domagała

ekspl. utk – połączyć grupy

7

2 Ti 2/2

-

grupa zwolniona

8

2 Ti 2/2

-

grupa zwolniona

ZASTĘPSTWA

w dniu 14.01.2020 r.

wtorek

Pani Dorota Graboń

4

2 Tm

p. Radecki

urz. i syst. mech. – zastępstwo

5

1 Ti 2/2

p. Maciejowska

j. ang. – zastępstwo

6

1b Tl 2/2

p. Liszka

obsł. kl. - zastępstwo

7

3 Ts 2/2

p. Gandzel

grupa zwolniona

Pani Anna Folga

1

4a Ti/bud

p. Herman

klasa przychodzi na lekcje nr 3

2

4a Ti/bud

3

1 Ti/8

p. Szwed - Klaja

j. ang. - zastępstwo

5

2a Tl

p. Adamaszek

j. ros. - zastępstwo

6

1a Tl

p. Dyjas

j. ang. - zastępstwo

7

2 Tp

p. Herman

j. pol. - zastępstwo

Pani Katarzyna Gorol

1

3 Ts 2/2

p. Kapcińska - Czerniak

grupa przychodzi na lekcje nr 3

2

3 Ts 2/2

3

2 Ts

p. Kurzyńska

hist. – zamiast lekcji nr 2

w poniedziałek 20.01

4

1 Tp/s/8 2/2

p. Rybarz

prawo i bezp. – zamiast lekcji nr 2

( grupa przychodzi

na lekcje nr 3)

5

1 Tp/s/8 2/2

p. Matejko

wf - zastępstwo

Pani Katarzyna Senkowska

5

3b Tl

p. Kapcińska – Czerniak

hist. – zastępstwo

7

1b Tl 1/2

p. Adamaszek

j. ros. – połączyć grupy

8

4 Tm 2/2

p. Kapcińska – Czerniak

grupa zwolniona

Pani Agnieszka Bębenkowska

4

2b Tl 1/2

p. Stanisławski

prac. mag.  – zastępstwo

5

1a Tl/8 1/2

p. Etmanowicz - Całus

j. niem. – połączyć grupy

7

3a Ti

p. Harańczyk

klasa zwolniona

Pan Tomasz Klaja

1

3a Ti 1/2

p. Główczyk

grupa przychodzi na lekcje nr 3

2

3a Ti 1/2

3

4b Ti 2/2

p. Siemek

a. i. – połączyć grupy

4

4b Ti 2/2

5

4b Ti 2/2

Pani Małgorzata Główczyk

1

1 Ti

p. Trepiak

klasa przychodzi na lekcje nr 2

2

1 Tm

p. Saroski

klasa przychodzi na lekcje nr 3

3

3a Ti

p. Herman

j. pol. - zastępstwo

Pan Sergiusz Witowski

7.20 – 10.50

1 Tp gr. 2 CKP

p. Nowak

napr. – zastępstwo (4h)

12.10 – 16.45

1 Tp gre. 3 CKP

p. Kwiatkowski

napr. – grupy łączone

Pani Renata Stańczyk

1

1 Tm

p. Saroski

klasa przychodzi na lekcje nr 3

2

1a Tl/8

p. Mikołajek

j. pol. - zastępstwo

3

1 Ti

p. Kalata

j. niem. - zastępstwo

4

1 Ti

p. Kapcińska - Czerniak

wos – zamiast lekcji nr 1                      w piątek 17.01

Pani Marzena Liszka

1

1a Tl

-

klasa przychodzi na lekcje nr 2

2

1b Tl/8

p. Dęsoł

obsł. kl. - zastępstwo

3

1a Tl 2/2

p. Dziuba

obs. – łączenie grup

5

1b Tl/8 2/2

p. Dziuba

obs. – łączenie grup

ZASTĘPSTWA

w dniu 13.01.2020 r.

poniedziałek

Pani Dorota Graboń

1

3 Ts 2/2

p. Dęsoł

grupa przychodzi na lekcje nr 2

2

3 Ts

p. Raś - Kołodziejczyk

j. ang. – zastępstwo

3

4a Ti/bud 1/3

p. Raś - Kołodziejczyk

j. ang. – zastępstwo

4

1 Tp/s/8 2/2

p. Raś - Kołodziejczyk

j. ang. – zastępstwo

5

1 Ti 2/2

p. Senkowska

j. ang. – połączyć grupy

6

3 z mp/mz 2/2

p. Bębenkowska

grupa zwolniona

Pani Anna Folga

5

4 Ts

p. Herman

j. pol. – zamiast lekcji nr 1

w piątek

6

2a Tl

p. Sobik

mag.- zastępstwo

7

1 Ti/8

p. Maziarz

fizyka - zastępstwo

Pani Katarzyna Gorol

4

4 Tl 1/2

p. Dziuba

pro. - zastępstwo

5

4 Tl 1/2

p. Ziółkowska

połączyć grupy

7

1b Tl/8 1/2

p. Adamaszek

plast.- zastępstwo

8

2 Ts

p. Zemła

l. wych. - zastępstwo

Pan Sławomir Matejko

1

1 Tp/s/8 1/2

p. Kadłubicka

grupa przychodzi

na lekcje nr 3

2

1 Tp/s/8 1/2

3

1B/8 mp 1/2

p. Szwed - Klaja

j. ang. -  zastępstwo

4

4a Ti/bud 2/2

p. Maciejowska

połączyć grupy

s. 110

5

1 Ti/8 1/2

p. Adamaszek

wf - zastępstwo

6

1 Ti/8 1/2

p. Adamaszek

wf - zastępstwo

7

1b Tl/8 2/2

p. Adamaszek

połączyć grupy

Pan Jacek Pieszko

2

2 Tm

p. Mitek

j. pol. - zastępstwo

3

3a Ti

p. Kurzyńska

hist. - zastępstwo

4

4 Ts

p. Dyjas

j. ang. - zastępstwo

6

1 Tm

p. Stańczyk

zamiast lekcji nr 1 we wtorek

7

1 Tp

p. Kozak

wdż - zastępstwo

Pani Magdalena Orkisz

1

1b Tl

p. Ganobis

klasa przychodzi na lekcje nr 2

2

1 Tm/8

p. Gandzel

klasa przychodzi na lekcje nr 3

4

1b Tl

p. Zemła

wdż - zastępstwo

5

1b Tl

p. Rybarz

zamiast lekcji nr 1 we wtorek

6

4 Ts

p. Gołdynia

matematyka - zastępstwo

7

1a Tl

p. Kapcińska - Czerniak

wos – zamiast lekcji nr 8

8

2 Ti/bud

p. Oleksy - Kurek

klasa zwolniona

9

2 Ts

p. Zemła

klasa zwolniona

Pan Wojciech Włodarczyk

5

1 Tp 2/2

p. Kalata

j. niem. – połączyć grupy s. 211

6

2b Tl

p. Gawłowska

matematyka – zastępstwo

s. 219

7

2 Ti 2/2

p. Bębenkowska

grupa zwolniona

8

2 Ti 2/2

9

2 Ti/bud

p. Oleksy - Kurek

klasa zwolniona

Pan Jan Pierlak

9

1 Z mp

p. Bębenkowska

klasa zwolniona

ZASTĘPSTWA

w dniu 10.01.2020 r.

piątek

 

Pani Dorota Graboń

1

2a Tl 1/2

-

grupa przychodzi 1h później

2

1 Tp/s/8 2/2

p. Raś - Kołodziejczyk

j. ang. – połączyć grupy

3

3 Ts 2/2

p. Ziółkowska

j. ang. – połączyć grupy

4

1b Tl/8 1/2

p. Senkowska

j. ang. – połączyć grupy

5

1B/8el/mz 2/2

p. Gandzel

inf. – połączyć grupy

7

1 Tm/8 2/2

p. Senkowska

j. ang. – połączyć grupy

8

1 Tm/8 2/2

-

grupa zwolniona

Pani Anna Folga

1

1a Tl

-

klasa przychodzi 1h później

2

2a Tl

p. Główczyk

j. polski - zastępstwo

4

2 Tp

p. Kozak

wdż - zastępstwo

5

4a Ti/bud

p. Harańczyk

matematyka - zastępstwo

6

4 Ts

p. Maciejowska

j. ang. - zastępstwo

Pani Janina Kurzyńska

7

1B/8 mp

p. Grelak

lekcja biblioteczna

8

1 Tp/s/8

-

klasa zwolniona

Pani Katarzyna Gorol

1

4 Tl 1/2

p. Dziuba

pr. obsł. - zastępstwo

2

4 Tl 1/2

p. Dziuba

pr. obsł. - zastępstwo

3

2 Ts

p. Gołdynia

matematyka - zastępstwo

4

1 Tp/s/8 2/2

p. Rybarz

market. - zastępstwo

5

2 Ti 2/2

p. Raś - Kołodziejczyk

j. ang. – połączyć grupy

6

2 Ti 2/2

p. Etmanowicz - Całus

j. niem. – połączyć grupy

7

2 Ti 1/2

-

grupa zwolniona

8

2 Ti 1/2

-

grupa zwolniona

Pan Sławomir Matejko

2

1B/8el/mz 1/2

-

grupa przychodzi 1h później

3

4 Ts

p. Włodarczyk

wf - zastępstwo

4

4 Ts

p. Sobik

pr. tech. zastępstwo

5

1b Tl/8 2/2

p. Balon

eduk. prozdrow. – połączyć grupy

6

1b Tl/8 2/2

7

3Z mp/mz

-

klasa zwolniona

Pan Adam Trepiak

5

1 Z mp

p. Stańczyk

fizyka - zastępstwo

6

1 T poj

p. Szwed - Klaja

j.ang.- zastępstwo

7

1 Tp/s/8

-

klasa zwolniona

8

2 Tp

p. Saroski

el. - zastępstwo

Pan Adam Kurzyński

5

2 Ts

p. Oleksy - Kurek

j. polski – zamiast lekcji nr 1

6

1 Ti/8

p. Kowalczyk

gr. 1 – zamiast lekcji nr 7

gr. 2 - zwolniona

7

2 Z mp/mz

-

grupa zwolniona

8

1a Tl/8

-

grupa zwolniona

Pani Marta Kadłubicka

6

1 Tp/s/8 2/2

p. Bębenkowska

j. ang. – zastępstwo

7

1 Tpro/8 1/2

p. Karpińska

podst. inf. – połączyć grupy

8

2 Ti 2/2

-

grupa zwolniona

Pan Marek Sojka

4

1 Ti 1/2

p. Domagała

utka – połączyć grupy

5

1b Tl 2/2

p. Adamaszek

j. ros. – połączyć grupy

Pani Joanna Ganobis

6

3Z mp/mz

-

klasa zwolniona

7

1B/8/el/mz

p. Herman

j. polski - zastępstwo

Pan Arkadiusz Lorek

7.20- 14.20

3 Tp

p. Orkisz

p. Piskorski

diag./napr. – połączyć grupy

ZASTĘPSTWA

w dniu 09.01.2020 r.

czwartek

 

Pani Dorota Graboń

2

3 Ts 2/2

p. Ziółkowska

j. ang. – połączyć grupy

3

3 Ts 2/2

p. Dyjas

j. ang. - zastępstwo

4

1B/8el/mz 2/2

p. Kozak

zajęcia z pedagogiem

5

3Z mp/mz 1/2

p. Momot

lekcja biblioteczna

6

1b Tl 2/2

p. Adamaszek

j. ros. – połączyć grupy

 

Pani Katarzyna Gorol

5

2 Ts 1/2

p. Ziółkowska

j. ang. – połączyć grupy

6

2 Ts 1/2

p. Etmanowicz - Całus

j. niem. – połączyć grupy

7

2b Tl 2/2

-

zajęcia odwołane

8

2b Tl 2/2

-

zajęcia odwołane

 

Pani Dorota Adamaszek

2

3b Tl 2/2

p. Dyjas

j. ang. – połączyć grupy

3

3a Tl 1/2

p. Zieliński

wf – połączyć grupy

4

1b Tl 2/2

p. Dziuba

obsł. kl. – połączyć grupy

5

1b Tl/8

p. Dziuba

log. prod. – zamiast lekcji nr 1

Pani Renata Etmanowicz - Całus

3

3 Tm 1/2

p. Kalata

j. niem. - zastępstwo

4

4 Ts 1/2

p. Dyjas

j. ang. – połączyć grupy

5

1 T pro 2/2

p. Kadłubicka

j. niem. - zastępstwo

Pani Małgorzata Balon

1

1 T pro 1/2

-

lekcje odwołane

2

1 T pro 1/2

4

1a Tl 1/2

p. Matejko

wf – zastępstwo

5

3 Tm

p. Harańczyk

matematyka – zamiast lekcji

 nr 8 w piątek

6

3 Tm

p. Matejko

wf - zastępstwo

Pani Sylwia Dziuba

7

1a Tl/8

-

lekcja odwołana

Pani Renata Stańczyk

6

1 Tp/s/8

p. Nartowicz

matematyka – zamiast lekcji

 nr 7 w poniedziałek

8

1 Tp/s/8

-

lekcja odwołana

9

1b Tl/8

-

lekcja odwołana

Pani Anna Folga

1

1 Ti/8

-

zajęcia odwołane

2

4a Ti/bud

p. Pieszko

religia - zastępstwo

3

1 T poj

p. Zemła

wdż - zastępstwo

4

1 T poj

p. Gołdynia

matematyka – zastępstwo

5

2 T poj

p. Kozak

wdż - zastępstwo

ZASTĘPSTWA

w dniu 08.01.2020 r.

środa

 

Pani Dorota Graboń

2

1 Tm/8 2/2

p. Grelak

lekcja biblioteczna

3

1b Tl/8 1/2

p. Kalata

j. niem. – połączyć grupy

4

2a Tl 1/2

p. Dęsoł

pr. ti log. – połączyć grupy

(całość)

6

1 Tp/s/8 2/2

p. Szwed - Klaja

j. ang. - połączyć grupy

 

Pani Katarzyna Gorol

1

2 Ti/bud 1/2

-

zajęcia odwołane

2

2 Ti/bud 1/2

3

2a Tl 2/2

p. Adamaszek

j. ros. – połączyć grupy

4

2a Tl 2/2

p. Dęsoł

pr. ti log. – zastępstwo

(całość)

6

2 Ts 2/2

-

zajęcia odwołane

7

2 Ts 2/2

-

zajęcia odwołane

8

2 Ts

-

zajęcia odwołane

ZASTĘPSTWA

w dniu 07.01.2020 r.

wtorek

 

klasa 3b Ti – wyjście o godz. 10.15

Pani Dorota Graboń

4

2 Tm

p. Senkowska

j. ang. - zastępstwo

5

1 Ti 2/2

p. Maciejowska

j. ang. - zastępstwo

6

1b Tl 2/2

p. Senkowska

j. ang. - zastępstwo

7

3 Ts 2/2

p. Ziółkowska

połączyć grupy

 

Pani Katarzyna Gorol

1

3 Ts 2/2

p. Gołdynia

grupa przychodzi

 na lekcje nr 3

2

3 Ts 2/2

3

2 Ts

p. Kurzyńska

zamiast lekcji nr 2 

w poniedziałek 13.01.

4

1 Tp/s/8 2/2

p. Rybarz

gr. 2/2 – na lekcje nr 3

(zamiast lekcji nr 2)

5

1 Tp/s/8 2/2

p. Januszyk

zastępstwo

 

Pan Arkadiusz Lorek

8

1 Z mp

p. Bartula

klasa zwolniona

9

1 Z mp

 

Pani Małgorzata Balon

5

3b Ti

p. Balon

wyjście

6

1b Tl 1/2

p. Senkowska

j. ang. - połączyć grupy

s.004

7

1B/8el/mz 2/2

p. Matejko

zwolnić gr. 2/2

8

1B/8el/mz 2/2

 

Pan Arkadiusz Lorek

7.20 – 13.20

3 Z mp

p. Matla

naprawa – zastępstwo

7.20 -10.50 – 4 h

 

 

 

 

 

 

 

Projekt: Centrum Kompetencji Zawodowychckz logo ozety

Projekt: Małopolska Chmura Edukacyjnalogo chmura s mche

ue baner2

rkuiz ckp ue 2018

promocja-zdrowia-2012

 
HPV 300x250px

Konkursy

Ozety na Facebooku

Wyszukiwarka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
©2020 PCKTiB w Oświęcimiu