• logo pk
  • logo ath
  • logo cisco
  • logo wsl
  • logo wirtlab
  • logo fca
  • synthos

Zastępstwa

 

ZASTĘPSTWA

w dniu 17.01.2018 r.

Środa

Pani Grażyna Gawłowska

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

3

1a Tl

p. M. Dyjas

j. ang. – zastępstwo

(gr. 1/2 i 2/2)

4

4a Tl

p. M. Liszka

klasa przychodzi

na lekcję nr 5

Pan Jacek Pieszko

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

2

2b Ti

p. C. Mikołajek

j. polski - zastępstwo

4

4 Tls

p. A. Herman

j. polski - zastępstwo

5

3a Ti

p. B. Harańczyk

matematyka - zastępstwo

6

1 Tm

p. M. Główczyk

zamiast ostatniej lekcji w czwartek

Pani Katarzyna Kowalska

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

7

2 Z mz/mp

p. J. Ganobis

zwolnić z 2 ostatnich lekcji

8

2 Z mz/mp

Pan Paweł Zieliński

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

2

1a Tl 1/2

p. D. Adamaszek

gr. ½ przychodzi na lekcje nr 3

3

1 Ts 1/2

p. M. Balon

wf – połączyć grupy

4

1 Ts 1/2

Pani Sylwia Dziuba

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

1

4 Tls 1/2

 

p. R. Stańczyk

 

grupa ½ przychodzi na lekcje nr 3

2

4 Tls 1/2

3

2b Ti

p. C. Mikołajek

j. polski - zastępstwo

4

2 Tl

p. A. Kurzyński

historia – zamiast ostatniej lekcji

6

4a Tl

p. G. Gawłowska

matematyka - zastępstwo

7

4 Tls 1/2

p. Dziuba

grupa zwolniona

8

4 Tls 1/2

9

4a Tl

p. R. Stańczyk

zwolnić z ostatniej lekcji

ZASTĘPSTWA

w dniu 16.01.2018 r.

Wtorek

Pani Katarzyna Kowalska

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

5

2a Ti/bu 1/2

p. S. Matejko

wf – połączyć grupy

6

2a Ti/bu 1/2

p. S. Matejko

wf – połączyć grupy

7

3 T bu/eo

p. S. Matejko

wf – zastępstwo

8

3 T bu/eo

-

grupa zwolniona

Pan Jacek Pieszko

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

2

4 Tm

-

klasa przychodzi na lekcję nr 3

3

2b Ti

p. A. Kurzyński

l. wych. – zamiast lekcji nr 1 w środę

4

1 Tm

p. R. Etmanowicz - Całus

j. niem. - zastępstwo

5

3b LO

p. A. Bębenkowska

j. ang. - zastępstwo

6

4 Ti

p. A. Matusiak

j. polski – zamiast lekcji nr 1 w poniedziałek 29.01

Pani Sylwia Dziuba

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

1

4a Tl

 

-

 

klasa przychodzi na lekcje nr 3

2

4a Tl

3

4 Tls 1/2

-

grupa przychodzi na lekcję nr 5

4

4 Tls 1/2

5

3 Tl

p. D. Graboń

j. ang. - zastępstwo

6

4a Tl

p. G. Gawłowska

matematyka - zastępstwo

7

3 Tm

-

klasa zwolniona

8

2 Tl

-

klasa zwolniona

9

4 Tls 1/2

-

grupa zwolniona

ZASTĘPSTWA

w dniu 15.01.2018 r.

Poniedziałek

Pani Renata Etmanowicz - Całus

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

1

2 LO 2/2

p. A. Januszyk

grupa przychodzi 2h później

2

2 LO 2/2

3

1 Ts 1/2

p. Kadłubicka

j. niem. – połączyć grupy

4

1 Tp 1/2

p. E. Ziółkowska

j. ang. – połączyć grupy

5

3b LO 2/2

p. H. Kalata

j. niem. – połączyć grupy

Pani Katarzyna Kapcińska - Czerniak

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

6

3a Ti

p. A. Herman

j. polski - zastępstwo

7

2b Ti

p. C. Mikołajek

j. polski - zastępstwo

Pan Krzysztof Gajda

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

7

3 Tm

p. A. Maziarz

zwolnić klasę

8

3 Tm

9

3a Ti 1/2

p. K. Gorol

zwolnić grupę 1/2

10

3a Ti 1/2

Pani Katarzyna Kowalska

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

1

2 LO 1/2

p. A. Januszyk

grupa przychodzi

2 h później

2

2 LO 1/2

3

3 Ts 2/2

p. J. Potaczek

wf - zastępstwo

4

3 Ts 2/2

p. J. Potaczek

wf - zastępstwo

Ks. Szymon Czarnota

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

4

1 mp/mz

p. A. Gołdynia

matematyka – zamiast lekcji nr 7 w środę

ZASTĘPSTWA

w dniu 12.01.2018 r.

Piątek

Pani Agnieszka Gandzel

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

1

2 Tl 2/2

-

grupa przychodzi

1 h później

2

1 Ts

ks. W. Musiał

religia – zamiast lekcji nr 8

Pani Dorota Graboń

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

1

3 Tl 1/2

-

grupa przychodzi 1h później

2

3b Ti 2/2

p. M. Siemek

prac. ap. – połączyć grupy

3

3b Ti 2/2

p. M. Siemek

prac. ap. – połączyć grupy

4

3 Ts 1/2

p. M. Stuglik

j. ang. – połączyć grupy

6

3b Tp

p. E. Kozak

zajęcia z pedagogiem

Pan Tomasz Klaja

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

1

4 Ti 2/2

-

grupa przychodzi 2h później

2

4 Ti 2/2

3

4 Ti 1/2

p. A. Graca

inf. pr. – połączyć grupy

4

4 Ti 1/2

p. A. Graca

inf. pr. – połączyć grupy

Pani Małgorzata Balon

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

1

2b Ti 1/2

-

grupa przychodzi 1h później

3

1 Tm 2/2

p. A. Momot

lekcja biblioteczna

4

1 Tm 2/2

p. D. Maciejowska

j. ang. - zastępstwo

5

4 Ti

p. D. Maciejowska

j. ang. – zamiast lekcji nr 7 w czwartek 18.01

6

4 Ti

p. I. Domagała

bazy danych - zastępstwo

7

3 Tl 2/2

-

grupa zwolniona

Pani Katarzyna Kowalska

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

2

2a Ti/bu 1/2

p. H. Kalata

j. niem. – połączyć grupy

3

2 Z mz/mp

p. R. Radecki

lekcja wych. - zastępstwo

4

4 Tls

p. A. Herman

j. polski – zamiast ostatniej lekcji

5

3 T bu/eo

p. S. Matejko

wf - zastępstwo

6

2 Z mz/mp

J. Ganobis

j. polski - zastępstwo

7

1 mp/mz 1/2

-

grupa zwolniona

8

1 mp/mz 1/2

-

grupa zwolniona

Pani Halina Kalata

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

7

2Z mz/mp

-

grupa zwolniona

ZASTĘPSTWA

w dniu 11.01.2018 r.

Czwartek

Ks. Szymon Czarnota

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

6

3 Z mp

p. A. Gołdynia

matematyka – zastępstwo

Pani Ewelina Ziółkowska

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

2

3b LO 1/2

p. A. Bębenkowska

j. ang. – połączyć grupy s. 106

3

1 Tm 2/2

p. R. Etmanowicz

j. niem. - zastępstwo

4

1 Ts 1/2

p. R. Etmanowicz

j. niem. – zastępstwo

5

1 Tp 2/2

p. M. Dyjas

j. ang. - połączyć grupy s. A1

6

2 Tp 2/2

p. I. Domagała

inf. - zastępstwo

Ks. Jan Gabryś

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

7

3 Tl

p. Stanisławski

p. Adamaszek

klasa zwolniona

8

3a Tp

p. M. Główczyk

zwolnić z ostatniej lekcji

Pan Sławomir Matejko

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

6

3 Z mz

p. E. Nartowicz

matematyka - zastępstwo

7

3 Z mp

p. B. Harańczyk

matematyka - zastępstwo

Pani Dorota Graboń

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

1

2 LO 2/2

p. A. Januszyk

grupa przychodzi na lekcję nr 2

2

1 Ts 2/2

p. A. Gołdynia

grupa przychodzi na lekcję nr 3

3

3 Ts 1/2

p. A. Dęsoł

połączyć grupy

4

3 Ts 1/2

5

3 Tl 1/2

p. M. Stanisławski

połączyć grupy

6

3a Ti

p. B. Harańczyk

matematyka - zastępstwo

Pani Katarzyna Kowalska

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

2

3 Ts 2/2

p. A. Dęsoł

pr. tech. inf. wsp. – połączyć grupy

4

1 mp/mz 1/2

p. K. Gorol

informatyka - zastępstwo

5

4 Tls

p. J. Pieszko

religia – zamiast ostatniej lekcji

6

4 Tls

p. A. Herman

j. polski - zastępstwo

7

2 LO 1/2

p. D. Maciejowska

zwolnić gr. 1/2

Pani Bogusława Miodońska - Zabdyr

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

1

2a Ti/bu 3/3

p. A. Herman

grupa przychodzi na lekcję nr 4

2

2a Ti/bu 3/3

3

2a Ti/bu 3/3

4

3 T bu/eo

p. Waligóra- Dłubisz

połączyć grupy

5

3 T bu/eo

p. A. Bębenkowska

połączyć grupy

ZASTĘPSTWA

w dniu 10.01.2018 r.

Środa

Pani Anna Herman

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

5

3a LO

p. B. Harańczyk

matematyka – zamiast lekcji nr 1 w czwartek

6

3a Ti

p. H. Kalata

j. niem. - zastępstwo

7

3a Ti

p. E. Ziółkowska

j. ang. - zastępstwo

Pani Dorota Adamaszek

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

1

1a Tl 2/2

 

p. D. Adamaszek

grupa 2/2 przychodzi na lekcję nr 3

2

1a Tl 2/2

3

4 Tls 1/2

p. H. Kalata

j. niem. – połączyć grupy s. 114

4

1b Tl 1/2

p. A. Dęsoł

połączyć grupy

6

1a Tl 1/2

p. M. Stuglik

j. ang. – połączyć grupy s.009

7

4a Tl

p. G. Gawłowska

matematyka – zastępstwo s. 220

Pani Katarzyna Kowalska

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

7

2 Z mz/mp

p. J. Ganobis

zwolnić z ostatnich lekcji

8

2 Z mz/mp

Pan Maciej Buliński

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

1

1b Ti 1/2

p. Buliński

gr. ½ przychodzi na lekcje nr 2

2

1b Ti 2/2

p. Buliński

gr. 2/2 przychodzi na lekcję nr 3

3

2 a Ti/bu 1/3

 

p. A. Herman

grupa 1/3 przychodzi na lekcje nr 5

4

2 a Ti/bu 1/3

Pan Sławomir Matejko

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

5

1 mp/mz 2/2

p. P. Zieliński

wf - zastępstwo

6

1 mp/mz 2/2

p. A. Bębenkowska

j. ang. – połączyć grupy s. 107

8

3b Ti

p. K. Gorol

zwolnić z ostatniej lekcji

Pani Monika Dyjas

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

7

4b Tl

p. K. Gorol

zwolnić z ostatniej lekcji

8

1a Tl 1/2

p. G. Gawłowska

matematyka – zastępstwo s. 220

Pan Adam Kurzyński

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

6

4 Tm

p. A. Maziarz

fizyka - zastępstwo

7

4 Tp

p. T. Kluczny

zwolnić z ostatniej lekcji

8

2 Tl

ks. Musiał

zwolnić z ostatniej lekcji

Pani Dorota Graboń

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

3

2 LO 2/2

p. R. Etmanowicz

j. niem.– połączyć grupy

4

3b Tp

p. A. Kurzyński

hist. i społ – zastępstwo

6

1b Ti 1/2

p. M. Balon

wf – połączyć grupy

7

3 Tl 1/2

p. B. Rybarz

zwolnić gr. 1/2

8

3 Tl 1/2

ZASTĘPSTWA

w dniu 09.01.2018 r.

Wtorek

Pani Anna Herman

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

1

3a LO

-

klasa przychodzi na lekcję nr 3

2

3a LO

3

1 Tp

p. A. Gandzel

geografia - zastępstwo

4

2a Ti/bud

p. A. Momot

j. polski - zastępstwo

5

1 Tm

p. M. Orkisz

wdż – zamiast ostatniej lekcji

6

1 Tm

p. A. Matusiak

j. polski - zastępstwo

Pani Dorota Adamaszek

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

4

2 Tl 2/2

p. A. Dęsoł

pr. tilog – połączyć grupy

5

1b Tl  2/2

p. M. Dyjas

j. ang. – połączyć grupy

6

3 Tl 2/2

p. A. Dęsoł

prorgprz – połączyć grupy

7

4a Tl

-

klasa zwolniona

8

4a Tl

Pani Katarzyna Kowalska

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

5

2a Ti/bud 1/2

p. M. Balon

wf - zastępstwo

6

2a Ti/bud 1/2

p. P. Zieliński

wf - zastępstwo

7

3 T bu/eo

-

klasa zwolniona

8

3 T bu/eo

Pan Maciej Buliński

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

1

2 a Ti/bu 1/3

 

-

 

grupa przychodzi na lekcje nr 4

2

2 a Ti/bu 1/3

3

2 a Ti/bu 1/3

5

1a Ti 2/2

p. A. Graca

tw. gier – zamiast lekcji nr 1

w poniedziałek 15.01

6

1a Ti 2/2

p. M. Moc

so - zastępstwo

7

2b Ti 1/2

 

-

 

grupa zwolniona

8

2b Ti 1/2

9

2b Ti 1/2

Pani Bogusława Miodońska - Zabdyr

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

1

2a Ti/bud 3/3

-

grupa przychodzi na lekcje nr 2

2

3 T bu/eo 2/2

p. A. Gołdynia

matematyka – połączyć grupy

3

3 T bu/eo 2/2

p. J. Ganobis

zaj. wych. - zastępstwo

4

3 T bu/eo 2/2

p. A. Gołdynia

matematyka - zastępstwo

5

2Z mp/mz 1/2

p. A. Zemła

zajęcia z pedagogiem

6

2Z mp/mz 1/2

p. E. Kozak

zajęcia z pedagogiem

7

2Z mp/mz 1/2

-

 

grupa zwolniona

8

2Z mp/mz 1/2

9

2Z mp/mz 1/2

 ZASTĘPSTWA

        w dniu 8 stycznia 2018 r.

( poniedziałek )

Pani Katarzyna Kowalska

nr

lek.

Klasa

nauczyciel

przedmiot / uwagi

1

2 LO 1/2

 

p.Januszyk Anna

 

Gr.1/2 przychodzi do szkoły 2 godzinki później

2

2 LO 1/2

3

3 T sp 2/2

p.Trepiak Adam

Wych.fizyczne – połączyć grupy

4

3 T sp 2/2

         Pani Adamaszek Dorota

nr

lek.

Klasa

nauczyciel

przedmiot / uwagi

1

1 b T log 1/2

p.Dyjas Monika

Gr.1/2 przychodzi 1 godzinkę później

2

1 a T log 2/2

p.Adamaszek Dorota

Gr.2/2 przychodzi 1 godzinkę później

3

4Tl/s 1/2

p.Stańczyk Renata

Gr.1/2 przychodzi 2 godzinki później

4

4 a T log

p.Gawłowska Grażyna

Matematyka zastępstwo

5

3Tlog 1/2

p.Szwed-Klaja

j.angielski połączyć grupy

6

1aTlog

p.Gawłowska Grażyna

Matematyka zastępstwo

        

Pan Maciej Buliński

nr

lek.

Klasa

nauczyciel

przedmiot / uwagi

3

2 b T inf 1/2

p.Moc Marcin

Sk- zamiast lekcji nr 1

4

2 b T inf 1/2

p.Moc Marcin

Sk – zamiast lekcji nr 2

         Pani Anna Herman

nr

lek.

Klasa

nauczyciel

przedmiot / uwagi

2

4 T l/s

p.Stańczyk Renata

Gr. 1 – 2 godzinki później

Gr.2 – 1 godzinkę później

3

2aTinf/bud

p.Momot Aleksandra

j.polski zastępstwo

4

2aTinf/bud

p.Momot Aleksandra

j.polski zastępstwo

5

3aLO

p.Główczyk Małgorzata

j.polski zastępstwo

7

3aTinf

p.Główczyk Małgorzata

j.polski zastępstwo

ZASTĘPSTWA

w dniu 05.01.2018 r.

Piątek

Pani Gabriela Bartula

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

1

3bTi

-

klasa przychodzi

1 h później

2

3b LO

p. E. Nartowicz

matematyka - zastępstwo

3

4 Tls

p. A. Kurzyński

zamiast lekcji nr 2

4

1b Ti

p. A. Januszyk

biologia - zastępstwo

5

4 Tm

p. A. Momot

j. polski - zastępstwo

6

4 Tm

p. M. Mitek

j. polski - zastępstwo

7

zaj. indyw.

-

zajęcia odwołane

8

2b Ti

-

klasa zwolniona

Pani Katarzyna Kowalska

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

2

2 a Ti/bu 1/2

p. H. Kalata

j. niem. – połączyć grupy

3

2 Z mp/mz

p. J. Ganobis

j. polski - zastępstwo

4

4 Tls

p. A. Herman

j. polski – zamiast lekcji nr 7

5

3 T bu/eo

p. A. Zemła

zajęcia z pedagogiem

6

2 Z mp/mz

p. J. Ganobis

j. polski - zastępstwo

7

1 mp/mz 1/2

-

-

8

1 mp/mz 1/2

-

-

ZASTĘPSTWA

w dniu 04.01.2018 r.

Czwartek

Pani Gabriela Bartula

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

5

3b LO

p. K. Kapcińska - Czerniak

wos - zastępstwo

6

2b Ti

p. A. Kurzyński

zamiast lekcji nr 1 w środę 10.01

7

4 Tls

p. A. Herman

j. polski - zastępstwo

8

3b Ti

p. I. Domagała

zwolnić z ostatniej lekcji

Pani Katarzyna Kowalska

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

2

3 Ts

p. A. Dęsoł

połączyć grupy

4

1 mp/mz 1/2

p. E. Kozak

lekcja z pedagogiem s. 107

5

4 Tls

p. J. Pieszko

religia - zamiast lekcji nr 8 s. 008

6

4 Tls

p. A. Herman

j. polski – zamiast ostatniej lekcji

w piątek

7

2 LO 1/2

p. D. Maciejowska

zwolnić grupę 1/2

Pani Bogusława Miodońska - Zabdyr

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

1

2 a Ti/bu 3/3

p. A. Herman

gr. 3/3  przychodzi na lekcje nr 4

2

2 a Ti/bu 3/3

3

2 a Ti/bu 3/3

4

3 T bu/eo

p. Waligóra - Dłubisz

połączyć grupy

5

3 T bu/eo

p. Bębenkowska

połączyć grupy

ZASTĘPSTWA

w dniu 03.01.2018 r.

Środa

Pani Gabriela Bartula

 

nr lek.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot / uwagi

2

4 Tm

p. A. Maziarz

klasa przychodzi

na lekcje nr 4

3

4 Tm

4

1b Ti

p. K. Gorol

inf. - zastępstwo

5

3b LO

p. B. Harańczyk

matematyka - zastępstwo

6

4 Tls

p. A. Folga

matematyka - zastępstwo


 


 

Oferta edukacyjna 2018/2019

 
HPV 300x250px

ue baner2

promocja-zdrowia-2012

Konkursy

Ozety na Facebooku

Wyszukiwarka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
©2018 PCKTiB w Oświęcimiu