• logo pk
  • logo ath
  • logo cisco
  • logo wsl
  • logo wirtlab
  • logo fca
  • synthos

Zastępstwa

 

 

ZASTĘPSTWA

w dniu 18.10.2019 r.

piątek

Pani Ewelina Ziółkowska

1

4 Tl 2/2

-

grupa przychodzi

na lekcję nr 3

2

4 Tl 2/2

-

3

3 Ts 1/2

p. Rybarz

zarz. dz. – zamiast lekcji

nr 1 (cała klasa)

5

4 Tl 1/2

-

grupa zwolniona

6

4 Tl 1/2

-

  1. Wojciech Musiał

6

1Z  mp

p. Momot

lekcja biblioteczna

7

2 Ti/bud

p. Gołdynia

matematyka - zastępstwo

8

2 Ts

-

klasa zwolniona

Pan Jerzy Majczak

2

2 Ti/bud 1/1

-

klasa przychodzi 3h później

3

2 Ti/bud 1/1

-

4

2 Ti/bud 1/1

-

5

2 Ti/bud 1/1

p. Maciejowska

j. ang. - zastępstwo

6

2 Ti/bud 1/1

p. Moc

lsk - zastępstwo

Pan Szymon Poręba

6

2 a Tl 1/2

p. Bębenkowska

połączyć grupy

Pani Dorota Graboń

2

1 Tp/s/8 2/2

-

grupa przychodzi

1h później

3

3 Ts 2/2

p. Rybarz

zarz. dział. – zamiast lekcji nr 1 (cała klasa)

4

1b Tl 1/2

p. Senkowska

j. ang. – połączyć grupy

5

1B/8/el/mz 2/2

p. Kozak

zajęcia z pedagogiem

6

1b Tl 2/2

p. Adamaszek

j. ros. – połączyć grupy

7

1 Tm/8 2/2

p. Senkowska

j. ang. – połączyć grupy

8

3 Ts

-

klasa zwolniona

Pan Miłosz Siemek

1

1 Tpro/8 2/2

-

grupa przychodzi

 na lekcje nr 4

2

1 Tpro/8 2/2

-

3

1 Tpro/8 2/2

-

4

3b Ti 1/2

p. Graca

utk – połączyć grupy

5

3b Ti 1/2

6

4b Ti 2/2

-

grupa zwolniona

7

4b Ti 2/2

-

grupa zwolniona

8

1 Tpro/8 1/2

-

grupa zwolniona

Pani Tatiana Pałka - Witowska

8

1 Z mp 2/2

-

grupa zwolniona

9

2 Tp 1/2

-

grupa zwolniona

 

ZASTĘPSTWA

w dniu 17.10.2019 r.

czwartek

 

klasa 3a T inf, 2b T log, 2a Tl - wycieczka

Pan Maciej Buliński

3

4a Ti/bud 1/3

p. Siemek

prac. ai. www - zastępstwo

4

4a Ti/bud 1/3

p. Siemek

prac. ai. www - zastępstwo

5

4a Ti/bud 1/3

p. Domagała

prac. ai. www - zastępstwo

Pani Sabina Szwed - Klaja

2

1 Tm 2/2

p. Maciejowska

j. ang. - zastępstwo

3

1 Tp/s/8 1/2

p. Ganobis

j. polski - całość

5

2 Tm 2/2

p. Raś - Kołodziejczyk

j. ang. – połączyć grupy

6

1 Tpro 2/2

p. Raś - Kołodziejczyk

j. ang. - zastępstwo

7

1 Tm 1/2

-

grupa zwolniona

Pan Piotr Kućka

2

2 Ts

p. Dęsoł

śr. tr. – zamiast 2b Tl

(całość)

3

1 Tp/s/8 2/2

p. Ganobis

j. polski – zastępstwo

(całość)

4

2 Tm

p. Gajda

zastępstwo

6

1 T poj

p. Kurzyńska

zamiast lekcji nr 8

7

1 T poj

-

klasa zwolniona

Pani Ewelina Ziółkowska

1

4 Tp 2/2

-

grupa przychodzi

na lekcję nr 2

2

3 Ts 1/2

-

klasa przychodzi

na lekcję nr 3

3

3 Tp

-

praktyka zawodowa

4

2 Ts 2/2

p. Raś - Kołodziejczyk

j. ang. – połączyć grupy

5

2 Ts 2/2

p. Kadłubicka

j. niem. - zastępstwo

6

3 Tp

-

praktyka zawodowa

  1. Wojciech Musiał

5

4 Tp

p. Kurzyński

hist. i społ.- zastępstwo

6

2 Ti/bud

p. ks. Szlęzak

religia – zamiast kl. 2b Tl

7

1a Tl

p. Pieszko

religia –zastępstwo

Pan Jerzy Majczak

1

3a Ti 2/2

-

wycieczka

2

3a Ti 2/2

-

wycieczka

3

1 Ti/8 2/2

p. Domagała

prac. so – połączyć grupy

4

1 Ti/8 2/2

p. Domagała

prac. so – połączyć grupy

Pani Dorota Graboń

1

3 Z mp/mz 2/2

-

grupa przychodzi

1h później

2

3 Ts 2/2

-

klasa na l. nr 3

3

3 Ts 2/2

p. Dęsoł

połączyć grupy

5

3 Z mp/mz

p. Grelak

lekcja biblioteczna

Pani Małgorzata Główczyk

2

2a Tl

-

wycieczka

4

3a Ti

-

wycieczka

5

3a Ti

-

wycieczka

6

1a Tl

p. Bębenkowska

zamiast kl. 2b Tl

7

1 T pro

p. Gandzel

zwolnić klasę

8

1 T pro/8

p. Gorol

zaj. – zamiast kl. 2b Tl

Pani Barbara Harańczyk

1

4 Tl

-

lekcja odrobiona – klasa

 na l. 2

2

4 Tl

p. Kaszuba

podst. org. pr.  - zastępstwo

3

4 Tm

p. Maziarz

fizyka - zastępstwo

4

3 Tm

-

praktyka

6

3a Ti

-

wycieczka

7

3b Tl

-

praktyka

Pan Marek Stanisławski

1

2b Tl 2/2

-

wycieczka

2

2b Tl 2/2

-

wycieczka

3

2a Tl

-

wycieczka

4

1b Tl/8

p. Oleksy - Kurek

j. polski – zamiast

klasy 2a Tl

Pani Marzena Liszka

1

1b Tl

-

klasa przychodzi

na lekcje nr 2

2

1a Tl/8

-

klasa przychodzi

na lekcje nr 3

4

2b Tl

-

wycieczka

5

1a Tl

p. Ganobis

j. polski – zamiast kl. 2b Tl

6

1b Tl/8 2/2

p. Dziuba

obsł. kl. – połączyć grupy

7

1a Tl/8 2/2

p. Gorol

obsł. kl. – zamiast kl. 2b Tl

8

3 Ts

ks. Szlęzak

klasa zwolniona

Pani Katarzyna Kapcińska - Czerniak

1

3 Ts

p. Gołdynia

klasa przychodzi

 na lekcje nr 3

2

3b Tl

-

praktyka

4

3 Tp

-

praktyka

5

1b Tl

p. Dziuba

zamiast 2a Tl

6

2a Tl

-

wycieczka

7

3b Ti

p. Siemek – gr. 1

p. Kowalczyk – gr. 2

tw. ap. int. – zamiast

kl. 3a Ti

8

3 Tm

-

praktyka

Pan Adam Graca

1

3a Ti 1/2

-

wycieczka

2

3a Ti 1/2

-

wycieczka

3

3b Ti 2/2

p. Radecki

inf. - zastępstwo

4

3b Ti 2/2

p. Radecki

inf. - zastępstwo

5

4b Ti 2/2

p. Gandzel

inf. - zastępstwo

6

4b Ti 2/2

p. Dyjas

j. ang. – zamiast lekcji

nr 1 w pon.

 

ZASTĘPSTWA

w dniu 16.10.2019 r.

środa

 

klasa 3a T inf, 2b T log - wycieczka

Pan Maciej Buliński

3

4a Ti/bud 1/3

p. Kowalczyk

ap. int. - zastępstwo

4

4a Ti/bud 1/3

p. Klaja

połączyć grupy

5

4a Ti/bud 1/3

p. Klaja

połączyć grupy

6

4b Ti 1/2

-

grupa zwolniona

7

4b Ti 1/2

-

grupa zwolniona

Pani Sabina Szwed - Klaja

1

4a Ti/bud 3/3

-

grupa 1h później

2

 1 Ti/8 2/2

-

grupa 1h później

3

1B/8 mp 1/2

-

grupa 1h później

4

2 Tm 2/2

p. Dyjas

j. ang. - zastępstwo

5

1 T poj 1/2

p. Raś - Kołodziejczyk

j. ang. – połączyć grupy

6

1 Tp/s 1/2

p. Raś - Kołodziejczyk

j. ang. - zastępstwo

Pan Piotr Kućka

3

1 T p/s 2/2

p. Zemła

zajęcia z pedagogiem

4

1 Tm

p. Saroski

zamiast lekcji nr 1

 w poniedziałek

5

2 Ts

p. Gorol

z zamiast lekcji nr 8

Pani Ewelina Ziółkowska

2

4 Tl 1/2

p. Raś - Kołodziejczyk

j. ang. - zastępstwo

3

4 Tl 1/2

p. Dziuba

pro. ob. – połaczyć grupy

4

3 Tp

-

praktyka zawodowa

5

4 Tm

p. Dyjas

j. ob.  zaw.– zastępstwo

6

3 Tp

-

praktyka zawodowa

8

4 Tl 2/2

-

grupa zwolniona

  1. Wojciech Musiał

2

3a Tl

-

praktyka zawodowa

3

1a Tl

p. Stanisławski

gosp. zap. - zastępstwo

4

2 Ts

p. Gołdynia

matematyka –zastępstwo

5

2Z mp/mz

p. Herman

j. polski - zastępstwo

6

4 Tl

p. Dyjas

j. ang. – zamiast kl. 2b Tl

8

2Z mp/mz

-

klasa zwolniona

Pani Magdalena Orkisz

1

1b Tl/8 2/2

-

grupa przychodzi

1h później

2

2 Ti

p. Kaszuba

dział. gosp. - zastępstwo

3

2 Ti

p. Kozak

wdż - zastępstwo

4

1a Tl

p. Kurzyńska

historia - zastępstwo

5

1 T pro/8

p. Grelak

lekcja biblioteczna

Pan Jerzy Majczak

1

1 Ti 2/2

-

grupa przychodzi

na lekcję nr 3

2

1 Ti 2/2

3

1 Ti/8 2/2

p. Senkowska

j. ang. – połączyć grupy

4

2 Ti 2/2

p. Kowalczyk

zamiast 3a Ti

5

2 Ti 2/2

p. Kowalczyk

zamiast 3a Ti

6

2 Ti 2/2

p. Kowalczyk

zamiast 3a Ti

7

2 Ti 2/2

-

grupa zwolniona

8

2 Ti 2/2

-

grupa zwolniona

Pani Dorota Graboń

1

3 Ts 2/2

-

grupa przychodzi

1h później

2

1 Tm/8 2/2

p. Dyjas

j. ang. - zastępstwo

3

1B/8el/mz 2/2

p. Zieliński

zamiast kl. 3a Ti

4

2a Tl 1/2

p. Gorol

połączyć grupy

6

1 Tp/s 2/2

p. Raś - Kołodziejczyk

j. ang. – połączyć grupy

Pan Zygmunt Zarębski

7.20 -13.20

3 Z mz

p. Pierlak

rob. pos. – połączyć grupy

Pani Małgorzata Główczyk

1

1 T poj

-

klasa przychodzi

1 h później

2

1 T pro/8

p. Nartowicz

matematyka - zastępstwo

3

1 T pro/8

p. Kadłubicka

j. niem. – zamiast kl. 3a Ti

4

3b Tl

-

praktyka zawodowa

5

3b Tl

-

praktyka zawodowa

Pani Barbara Harańczyk

3

4 Tm

-

klasa przychodzi

1h później

5

1 Tm

p. Folga

matematyka - zastępstwo

6

3 Tm

-

praktyka zawodowa

7

4 Tl

-

klasa zwolniona

8

1 Tm

p. Bębenkowska

zamiast kl. 2b Tl

Pani Marzena Liszka

1

2b Tl

-

wycieczka

2

2b Tl

-

wycieczka

4

2b Tl

-

wycieczka

5

3 Ts

p. Sobik

ek. tr. -  zamiast 2b Tl

6

3b Tl

-

praktyka zawodowa

7

1a Tl 2/2

p. Maciejowska

j. ang. – zastępstwo

8

1b Tl 2/2

-

grupa zwolniona

 

ZASTĘPSTWA

w dniu 15.10.2019 r.

wtorek

Pan Maciej Buliński

6

4a Ti/bud 1/3

-

grupa zwolniona

7

4a Ti/bud 1/3

-

grupa zwolniona

Pani Sabina Szwed - Klaja

1

1 Tm 1/2

-

grupa 1h później

2

1Z mp 1/2

-

grupa 1h później

4

1 Tm 2/2

p. Kalata

j. niem. - połączyć grupy

5

4 Ts

p. Raś - Kołodziejczyk

j. ob. zaw. - zastępstwo

6

1 Ti/8 2/2

p. Dyjas

j. ang. - zastępstwo

Pani Ewelina Ziółkowska

1

4 Tl

-

klasa przychodzi

1h później

2

3 Tm 2/2

-

praktyka

3

4 Tl 2/2

p. Adamaszek

j. ros. – połączyć grupy

5

4 Tp 2/2

p. Maciejowska

j. ang. – połączyć grupy

6

4 Tl 1/2

p. Dziuba

pr. obsł. – połączyć grupy

7

3 Ts 1/2

-

grupa zwolniona

8

3 Ts 1/2

-

grupa zwolniona

  1. Wojciech Musiał

2

3a Tl

-

praktyka

4

4 Tp

p. Poręba

wf – zamiast lekcji nr 9 (siłownia)

5

4 Tl

p. Harańczyk

matematyka – zamiast lekcji nr 1 w czwartek 17.10

6

1Z mp

p. Zemła

zajęcia z pedagogiem

Pan Jerzy Majczak

1

2 Ti/bud 1/2

-

grupa przychodzi

na lekcję nr 3

2

2 Ti/bud 1/2

-

Pani Magdalena Orkisz

1

1b Tl/8 2/2

-

grupa przychodzi

1h później

2

1b Tl

p. Herman

j. polski - zastępstwo

3

1b Tl

p. Harańczyk

matematyka - zastępstwo

4

1B/8el/mz

p. Stańczyk

fizyka - zastępstwo

5

2 Tp

p. Kurzyńska

p.p. - zastępstwo

7

2b Tl 2/2

-

grupa zwolniona

8

2 Ti

-

klasa zwolniona

Pani Dorota Graboń

5

1 Ti 2/2

p. Grelak

lekcja biblioteczna

6

1b Tl 2/2

p. Liszka

obsł. kl. – zamiast lekcji

 nr 1 (grupa na lekcje nr 2)

7

2a Tl 1/2

p. Dęsoł

prac. mag. – zamiast lekcji nr 8 w czw. 17.10

Pan Zygmunt Zarębski

7.20 – 13.20

2Z mz

p. Bies

rob. mal. – zamiast 3 Z mz

(3Z mz – łączy p. Pierlak)

Pan Piotr Kućka

5

1 Tp/s/8 1/2

p. Kozak

zajęcia z pedagogiem

6

1 Tp/s/8 1/2

p. Momot

lekcja biblioteczna

7

2 Tm

-

klasa zwolniona

8

1 Tm

-

klasa zwolniona

 

ZASTĘPSTWA

w dniu 11.10.2019 r.

piątek

Pani Monika Dyjas

1

3b Tl 1/2

-

praktyka

2

1B/8el/mz 1/2

p. Kozak

zajęcia z pedagogiem

3

3a Tl 1/2

-

praktyka

4

3a Tl 1/2

-

praktyka

6

2b Tl 2/2

-

grupa zwolniona

7

3b Tl 1/2

-

praktyka

Pani Sabina Szwed - Klaja

1

1 T pro 2/2

-

grupa 1h później

2

4a Ti/bud 3/3

p. Grelak

lekcja biblioteczna

3

1 Tpoj 1/2

p. Raś - Kołodziejczyk

j. ang. - połączyć grupy

4

4b Ti

p. Etmanowicz - Całus

j. niem. - zastępstwo

Pani Celina Mikołajek

3

4 Tm

p. Momot

j. pol. - zastępstwo

4

1a Tl/8

p. Momot

j. pol. - zastępstwo

5

1a Tl/8

p. Momot

j. pol. - zastępstwo

  1. Wojciech Musiał

6

1Z mp

p. Momot

lekcja biblioteczna

7

2 Ti/bud

p. Gołdynia

matematyka - zastępstwo

8

2 Ts

-

klasa zwolniona

Pani Ewelina Ziółkowska

1

4 Tl 2/2

-

grupa przychodzi 2h później

2

4 Tl 2/2

-

3

3 Ts 1/2

p. Graboń

j. ang. – połączyć grupy

5

4 Tl 1/2

-

grupa zwolniona

6

4 Tl 1/2

-

Pani Dorota Adamaszek

6

1b Tl/8 1/2

p. Graboń

j. ang. – połączyć grupy

7

3b Tl 2/2

-

praktyka zawodowa

Pani Sylwia Dziuba

6

1a Tl/8 1/2

p. Senkowska

j. ang. – połączyć grupy

Pan Wojciech Włodarczyk

7

1 Tpoj 2/2

p. Kozak

zajęcia z pedagogiem

8

1 Tpoj 2/2

p. Zemła

zajęcia z pedagogiem

Pani Małgorzata Balon

6

1b Tl/8 1/2

p. Matejko

połączyć grupy

 

Pani Agnieszka Gandzel

6

1 Ti 2/2

p. Grelak

lekcja biblioteczna

7

3 Ts

p. Folga

matematyka - zastępstwo

8

1B/8mp 1/2

-

grupa zwolniona

Pan Józef Nowak

7.20 – 12.20

2 Tm PZ6 gr. 1

p. Matla

podst. tech. wytw. – połączyć grupy

Pan Zygmunt Zarębski

7.20 – 12.20

2 Ti/bud gr. 2

p. Bies

wyk. rob.konstr. bud. – połączyć grupy

 

ZASTĘPSTWA

w dniu 10.10.2019 r.

czwartek

 

  1. 1 a T log - wycieczka

 

Pani Grażyna Gawłowska

3

2b Tl

p. Liszka

zamiast lekcji nr 1

w poniedziałek 21.10

4

3a Tl

-

praktyka

Pani Monika Dyjas

1

3b Tl 1/2

-

praktyka

3

3b Tl

-

praktyka

4

4 Ts 2/2

p. Etmanowicz - Całus

j. niem. – połączyć grupy

5

4 Ts 2/2

p. Dęsoł

połączyć grupy

6

3b Tl 2/2

-

praktyka

7

3a Tl 1/2

-

praktyka

Pani Sabina Szwed - Klaja

2

1 Tm 2/2

p. Oleksy - Kurek

zamiast kl. 1a Tl

3

1 Tp/s/8 1/2

p. Kućka

połączyć grupy

5

2 Tm 2/2

p. Raś - Kołodziejczyk

połączyć grupy

6

1 Tpro 2/2

p. Graboń

j. ang. - zastępstwo

7

1 Tm 1/2

p. Momot

grupa zwolnion

Pani Celina Mikołajek

5

1 Tm

p. Momot

j. pol. - zastępstwo

6

1 Tm

p. Momot

j. pol. - zastępstwo

7

4b Ti

p. Momot

j. pol. - zastępstwo

Pan Maciej Buliński

3

4a Ti/bud 1/3

p. Siemek

zastępstwo

4

4a Ti/bud 1/3

p. Siemek

zastępstwo

5

4a Ti/bud 1/3

p. Domagała

zastępstwo

Pani Ewelina Ziółkowska

1

4 Tp 2/2

p. Saroski

klasa przychodzi

na lekcję nr 2

2

3 Ts 1/2

p. Graboń

połączyć grupy

s.007

3

3 Tp

-

praktyka

4

2 Ts 2/2

p. Raś - Kołodziejczyk

połączyć grupy

s. 207

(p. Etmanowicz - Całus

s. 009a)

5

2 Ts 2/2

p. Gorol

połączyć grupy

6

3 Tp

-

praktyka

  1. Wojciech Musiał

5

4 Tp

p. Saroski

fizyka – zamiast lekcji

nr 2 w środę 16.10

6

2 Ti/bud

p. Maciejowska

j. ang. - zastępstwo

7

1a Tl

-

wycieczka

Pan Paweł Zieliński

1

4 Tm 2/2

p. Zieliński

grupa przychodzi

na lekcję nr 3

2

4 Tm 2/2

3

3a Tl 2/2

-

praktyka

5

4 Tm

p. Harańczyk

matematyka - zastępstwo

Pani Anna Folga

3

1 Tp

p. Oleksy - Kurek

zamiast klasy 1a Tl

4

1 Tp

p. Kurzyńska

zamiast lekcji nr 8

5

2 Tp

p. Liszka

podst. przed. – zamiast

kl. 1a Tl

Pani Marzena Sobik

1

1a Tl

-

wycieczka

2

4 Ts 2/2

p. Dęsoł

grupa na lekcję nr 3

3

4 Ts 2/2

p. Raś - Kołodziejczyk

połączyć grupy

4

1a Tl

-

wycieczka

5

3 Z mp/mz 2/2

p. Graboń

połączyć grupy

6

3a Tl

-

praktyka

Pan Józef Nowak

7.45 – 9.45

2 Tm gr.2 CKP

p. Matla

tech. i kontr. – grupy łączone

14.15 – 16.15

3 Tm PZ6

p. Matla

podst. tech. wytw. - zastępstwo

Pan Zygmunt Zarębski

10.35 – 13.35

2 Z mz

p. Bies

rob. mont. – zastępstwo 3h

ZASTĘPSTWA

w dniu 09.10.2019 r.

środa

Pani Monika Dyjas

1

3b Tl 2/2

-

praktyka

2

3b Tl 2/2

-

praktyka

3

4 Ts 2/2

p. Raś - Kołodziejczyk

j. ang. – połączyć grupy

5

3a Tl 1/2

-

praktyka

6

2b Tl 2/2

p. Adamaszek

j. ros. – połączyć grupy

7

3b Tl 1/2

-

praktyka

8

3b Tl 1/2

-

praktyka

Pani Sabina Szwed - Klaja

1

4a Ti/bud 3/3

-

grupa 1h później

2

1 Ti/8 2/2

-

grupa 1h później

3

1B/8 mp 1/2

-

grupa 1h później

4

2 Tm 2/2

p. Ziółkowska

j. ang. - zastępstwo

5

1 Tpoj 1/2

p. Raś - Kołodziejczyk

j. ang. – połączyć grupy

6

1 Tp/s 1/2

p. Graboń

j. ang. – połączyć grupy

Pani Celina Mikołajek

3

4b Ti

p. Momot

lekcja biblioteczna

4

4b Ti

p. Momot

lekcja biblioteczna

5

1a Tl/8

p. Momot

j. pol. - zastępstwo

  1. Wojciech Musiał

2

3a Tl

-

praktyka

3

1a Tl

p. Liszka

podst. log. – zamiast lekcji nr 1 w piątek 11.10

4

2 Ts

p. Gołdynia

matematyka - zastępstwo

5

2Z mp/mz

p. Bębenkowska

j. ang. – zamiast l. nr 7

6

4 Tl

p. Harańczyk

matematyka - zastępstwo

8

2Z mp/mz

-

klasa zwolniona

Pan Józef Nowak

7.20 – 12.20

1Z mp gr. 3 CKP

p. Kwiatkowski

p. Witowski

napr.  – grupy łączone

12.45 – 14.45

2 Tm gr. 3 CKP

p. Matla

tech. i kontr. – grupy łączone

Pan Zygmunt Zarębski

7.20 – 13.20

3 Z mz gr. 2

p. Pierlak

rob. pos. – łączenie grup

 

ZASTĘPSTWA

w dniu 08.10.2019 r.

wtorek

Pani Monika Dyjas

1

3b Tl 2/2

-

praktyka

2

1a Tl 2/2

p. Adamaszek

j. ros. – połączyć grupy

3

3a Tl 1/2

-

praktyka

4

4 Ts 2/2

p. Dęsoł

pr. tech. biur. – połączyć grupy

5

1B/8el/mz 1/2

p. Matejko

wf - zastępstwo

6

3 Tm

-

praktyka

7

4b Ti 2/2

p. Bębenkowska

j. ang. – połączyć grupy

8

3b Tl 1/2

-

praktyka

Pani Sabina Szwed - Klaja

1

1 Tm 1/2

p. Kadłubicka

j. niem. - zastępstwo

2

1Z mp 1/2

p. Raś - Kołodziejczyk

j. ang. - zastępstwo

4

1 Tm 2/2

p. Kalata

j. niem. – połączyć grupy

5

4 Ts

p. Raś - Kołodziejczyk

j. ang. - zastępstwo

6

1 Ti/8 2/2

p. Moc

s.k. - połączyć grupy

Pani Celina Mikołajek

3

1 Tm

p. Momot

j. pol. - zastępstwo

4

4 Tm

p. Momot

lekcja biblioteczna

5

4 Tm

p. Momot

lekcja biblioteczna

ks. Wojciech Musiał

2

3a Tl

-

praktyka

4

4 Tp

p. Maciejowska

j. ang. - zastępstwo

5

4 Tl

p. Adamaszek

j. ros. - zastępstwo

6

1Z mp

p. Bębenkowska

j. ang. - zastępstwo

Pan Miłosz Siemek

3

4b Ti 1/2

p. Buliński

pr. ai. www - zastępstwo

4

4b Ti 1/2

5

4b Ti 1/2

7

1 Tpro/8 2/2

p. Gajda

pr. tech. biur. – połączyć grupy

8

1 Tpro/8 2/2

9

1 Tpro/8 2/2

p. Gajda

grupa zwolniona

Pan Paweł Zieliński

9

1a Tl/8 2/2

p. Januszyk

grupa zwolniona

Pan Józef Nowak

7.20 – 11.55

1B/8 mp

p. Kwiatkowski

p. Matla

napr.  -  połączyć grupy

Pan Arkadiusz Lorek

7.20 – 13.20

3 Z mp

p. Lorek

napr.  -  grupa zwolniona               z ostatniej lekcji                               o godz. 12.20

8

1 Z mp

p. Bartula

klasa zwolniona

9

1 Z mp

Pan Zygmunt Zarębski

7.20 – 13.20

2 Z mz

p. Bies

rob. mal. – zamiast 3 Z mz,

kl. 3 Z mz – łączy

p. Pierlak  

 

ZASTĘPSTWA

w dniu 07.10.2019 r.

poniedziałek

Pani Monika Dyjas

1

4b Ti 2/2

p. Kurzyński

grupa przychodzi

 na lekcję nr 2

2

1a Tl 2/2

p. Folga

grupa przychodzi

 na lekcję nr 3

3

4 Ts 2/2

p. Etmanowicz - Całus

połączyć grupy

Pani Sabina Szwed - Klaja

1

1 Tpoj 1/2

p. Bębenkowska

zastępstwo

2

1B/8 mp 1/2

p. Bębenkowska

połączyć grupy

3

4 Tp

p. Raś - Kołodziejczyk

zastępstwo

4

1 Ti/8 2/2

p. Raś - Kołodziejczyk

zastępstwo

5

1 Tp/s 1/2

p. Kadłubicka

połączyć grupy

Pan Józef Nowak

7.20 – 13.20

6h

3 Tm PZ nr 10

p. Kwiatkowski

tech. wytw.  -  zastępstwo

 

ZASTĘPSTWA

w dniu 04.10.2019 r.

piątek

Pani Monika Dyjas

1

3b Tl 2/2

-

praktyka

2

1B/8el/mz 1/2

p. Kozak

zajęcia z pedagogiem

3

3a Tl 1/2

-

praktyka

4

3a Tl 1/2

-

praktyka

6

2b Tl 2/2

-

grupa zwolniona

7

3b Tl 1/2

-

praktyka

Pani Celina Mikołajek

3

4 Tm

p. Momot

j. polski - zastępstwo

4

1a Tl /8

p. Momot

j. polski - zastępstwo

5

1a Tl /8

p. Momot

j. polski - zastępstwo

Pani Katarzyna Gorol

1

4 Tl 1/2

-

grupa przychodzi 2h później

2

4 Tl 1/2

-

4

1 Tp/s/8  2/2

p. Etmanowicz - Całus

j. niem. - zastępstwo

5

2 Ti 2/2

p. Raś - Kołodziejczyk

j. ang. – połączyć grupy

6

2 Ti 2/2

p. Etmanowicz - Całus

j. niem. – połączyć grupy

7

2 Ti 1/2

-

grupa zwolniona

8

2 Ti 1/2

-

  1. Wojciech Musiał

6

1 Z mp

p. Zemła

zajęcia z pedagogiem

7

2 Ti/bud

p. Gołdynia

matematyka - zastępstwo

8

2 Ts

-

klasa zwolniona

Pani Sabina Szwed - Klaja

1

1 Tpro 2/2

-

grupa przychodzi

1h później

2

4a Ti/bud 3/3

p. Grelak

lekcja biblioteczna

3

1 Tpoj 1/2

p. Raś - Kołodziejczyk

j. ang. – połączyć grupy

4

4b Ti

p. Ziółkowska

j. ob. zaw. - zastępstwo

Pan Józef Nowak

7.20 – 12.20

2 Tm PZ6 gr.1

p. Matla

podst. tech. wytw.  -  połączyć grupy

Pan Krzysztof Kochman

7.20 – 12.20

3 Tg PZ6

p. Pierlak

tech. ekspl. złóż -  zastępstwo 5h

 

ZASTĘPSTWA

w dniu 03.10.2019 r.

czwartek

Pani Monika Dyjas

1

3b Tl 1/2

-

praktyka

3

3b Tl

-

praktyka

4

4 Ts 2/2

p. Etmanowicz - Całus

j. niem. – połączyć grupy

5

4 Ts 2/2

p. Dęsoł

pro. tech. biur. – połączyć grupy

6

3b Tl 2/2

-

praktyka

7

3a Tl 1/2

-

praktyka

Pani Celina Mikołajek

5

1 Tm

p. Momot

j. polski - zastępstwo

6

1 Tm

p. Momot

j. polski - zastępstwo

7

4b Ti

p. Momot

j. polski - zastępstwo

Pani Katarzyna Gorol

5

2 Ts 1/2

p. Ziółkowska

j. ang. – połączyć grupy

6

2 Ts 1/2

p. Etmanowicz  - Całus

j. niem. – połączyć grupy

7

2b Tl 2/2

p. Szlęzak

grupa zwolniona

8

2b Tl 2/2

9

1b Tl/8 gr. 1

p. Januszyk

grupa zwolniona

  1. Mirosław Płonka

1

1B/8 mp

p. M Orkisz

klasa przychodzi

na lekcje nr 2

2

1b Tl

p. Momot

lekcja biblioteczna

3

1a Tl/8

p. Liszka

podst. log. - zastępstwo

5

1 Tm/8

p. Saroski

podst. mech. – zamiast lekcji nr 8 w piątek 04.10

  1. Wojciech Musiał

5

4 Tp

p. Harańczyk

matematyka - zastępstwo

6

2 Ti/bud

p. Maciejowska

j. ang. - zastępstwo

7

1a Tl

p. Oleksy - Kurek

j. polski - zastępstwo

Pani Sabina Szwed - Klaja

2

1 Tm 2/2

p. Etmanowicz - Całus

j. niem. - zastępstwo

3

1 Tp/s/8 1/2

p. Zemła

zajęcia z pedagogiem

5

2 Tm 2/2

p. Raś - Kołodziejczyk

j. ang. – połączyć grupy

6

1 Tpro 2/2

p. Raś - Kołodziejczyk

j. ang. - zastępstwo

7

1 Tm 1/2

p. Saroski

prac. neum. - zastępstwo

Pan Józef Nowak

7.45 – 9.45

2 Tm gr.2 CKP

p. Matla

tech. i kontr. mech. -  połączyć grupy

14.15 – 16.15

3 Tm PZ6

p. Matla

podst. kontr. wytw. – zastępstwo 2h

 

ZASTĘPSTWA

w dniu 02.10.2019 r.

środa

Pani Monika Dyjas

1

3b Tl 2/2

-

praktyka

2

3b Tl 2/2

-

praktyka

3

4 Ts 2/2

p. Raś - Kołodziejczyk

j. ang. – połączyć grupy

5

3a Tl 1/2

-

praktyka

6

2b Tl 2/2

p. Adamaszek

j. ros. – połączyć grupy

7

3b Tl 1/2

 

praktyka

8

3b Tl 1/2

-

praktyka

Pani Celina Mikołajek

3

4b Ti

p. Momot

j. polski - zastępstwo

4

4b Ti

p. Momot

j. polski - zastępstwo

5

1a Tl/8

p. Momot

j. polski - zastępstwo

Pani Katarzyna Gorol

1

2 Ti/bud 1/2

-

grupa 2 h później

2

2 Ti/bud 1/2

3

2a Tl 2/2

-

grupa 2 h później

4

2a Tl 2/2

6

2 Ts 2/2

p. Kadłubicka

j. niem. – połączyć grupy

7

2 Ts 2/2

p. Raś -Kołodziejczyk

j. ang. – połączyć grupy

8

2 Ts

-

klasa zwolniona

  1. Mirosław Płonka

5

1b Tl/8

p. Dziuba

log. prod. – zamiast lekcji nr 1 w piątek

6

1b Tl

p. Liszka

podst. log. – zamiast lekcji nr 1 w czwartek

7

1B/8 mp

p. Zemła

zajecia z pedagogiem

8

1 Ti/8

p. Grelak

lekcja biblioteczna

  1. Wojciech Musiał

2

3a Tl

-

praktyka

3

1a Tl

p. Liszka

podst. log. zamiast lekcji

nr 1 w piątek

4

2 Ts

p. Gołdynia

matematyka - zastępstwo

5

2 Z mp/mz

p. Herman

j. polski - zastępstwo

6

4 Tl

p. Harańczyk

matematyka – zamiast lekcji nr 1 w czwartek

8

2 Z mp/mz

-

klasa zwolniona

Pani Sabina Szwed - Klaja

1

4a Ti/bud 3/3

-

grupa przychodzi

1h później

2

1 Ti/8 2/2

-

grupa przychodzi

1h później

3

1B/8 mp 1/2

-

grupa przychodzi

1h później

4

2 Tm 2/2

p. Ziółkowska

j. ang. - zastępstwo

5

T poj 1/2

p. Raś - Kołodziejczyk

j. ang. – połączyć grupy

6

1 Tp/s/8 1/2

p. Graboń

j. ang. – połączyć grupy

Pan Józef Nowak

7.20 – 12.20

1 Z mp gr. 3

p. Kwiatkowski

p. Witowski

napr. -  połączyć grupy

12,45 – 14.45

2 Tm gr. 3

p. Matla

tech. i kontr. – połączyć grupy

 

ZASTĘPSTWA

w dniu 01.10.2019 r.

wtorek

Pani Monika Dyjas

1

3b Tl 2/2

-

praktyka

2

1a Tl 2/2

p. Adamaszek

j. ros. – połączyć grupy

3

3a Tl 1/2

-

praktyka

4

4 Ts 2/2

p. Dęsoł

pr. tech. biur. – połączyć grupy

5

1B/8el/mz 1/2

p. Senkowska

j. ang. - zastępstwo

6

3 Tm

-

praktyka

7

4b Ti 2/2

p. Bębenkowska

j. ang. – połączyć grupy

8

3b Tl 1/2

-

praktyka

Pani Celina Mikołajek

3

1 Tm

p. Momot

j. polski - zastępstwo

4

4 Tm

p. Momot

j. polski - zastępstwo

5

4 Tm

p. Momot

j. polski - zastępstwo

Pani Sabina Szwed - Klaja

1

1 Tm 1/2

p. Kadłubicka

j. niem. - zastępstwo

2

1Z mp 1/2

p. Raś - Kołodziejczyk

j. ang. - zastępstwo

4

1 Tm 2/2

p. Kalata

j. niem. – połączyć grupy

5

4 Ts

p. Raś - Kołodziejczyk

j. ang. - zastępstwo

6

1 Ti/8 2/2

p. Moc

s.k. – połączyć grupy

s. 114

  1. Mirosław Płonka

4

1 Ti/8

p. Folga

matematyka- zastępstwo

5

1 Tm/8

p. Kurzyńska

historia - zastępstwo

6

1a Tl/8

p. Liszka

podst. log. - zastępstwo

7

1b Tl/8

p. Liszka

obs. kl. - zastępstwo

  1. Wojciech Musiał

2

3a Tl

-

praktyka

4

4 Tp

p. Maciejowska

j. ang. - zastępstwo

5

4 Tl

p. Adamaszek

j. ros. - zastępstwo

6

1Z mp

p. Bębenkowska

j. ang. - zastępstwo

Pani Katarzyna Gorol

1

3 Ts 2/2

p. Sobik

gr. przychodzi na lekcje

nr 3

2

3 Ts 2/2

3

2 Ts

p. Oleksy - Kurek

j. polski - zastępstwo

4

1 Tp/s/8 2/2

p. Graboń

j. ang. - zastępstwo

5

1 Tp/s/8 2/2

p. Januszyk

tr. i sped. - zastępstwo

Pan Józef Nowak

7.20 – 11.55

1B/mp

p. Kwiatkowski

p. Matla

napr. -  połączyć grupy

Pan Miłosz Siemek

3

4b Ti 1/2

p. Buliński

pr. ai. www - zastępstwo

4

4b Ti 1/2

5

4b Ti 1/2

7

1 T pro/8 2/2

p. Gajda

pr. b. – połączyć grupy

8

1 T pro/8 2/2

p. Gajda

9

1 T pro/8 2/2

p. Gajda

grupa zwolniona

Pan Adam Graca

3

4a Ti/bud 1/3

p. Domagała

pr. a i bd – połączyć grupy

4

4a Ti/bud 1/3

5

1 T pro 2/2

p. Karpińska

pod. inf. – zamiast lekcji

nr 9 w środę

6

1 T pro 2/2

p. Gajda

b.d. - zastępstwo

7

1 Ti/8 1/2

p. Moc

prac. so. - zastępstwo

8

1 Ti/8 1/2

ZASTĘPSTWA

w dniu 30-09-2019

poniedziałek

 

Pani Sabina Szwed – Klaja

1

1Tpoj ½

p.Bębenkowska

Zastępstwo

2

1Bmp/mz/ 8  1/2

p.Bębenkowska

Połączyć grupy

3

4Tpoj

p.Raś-Kołodziejczyk

j.angielski – zastępstwo

4

1Tinf/8 2/2

p.Raś-Kołodziejczyk

j.angielski zastępstwo

5

1Tp/s/8  ½

p.Kadłubicka

j.niemiecki połączyć grupy

Pani Anna Kaszuba

1

4aTin/bud 3/3

p.Dziuba

Zastępstwo

2

3Zmp/mz ½

p. Zemła

Lekcja z pedagogiem

3

3Zmp/mz 2/2

p.Kozak

Lekcja z pedagogiem

4

2Zmp/mz 2/2

p.Bębenkowska

Grupa zwolniona

Pani Monika Dyjas

1

4bTinf 2/2

p.Kurzyński Adam

Gr. 2/2 przychodzi na lekcję nr 2

2

1aTlog 2/2

p.Folga Anna

Gr.2/2 przychodzi na lekcję nr 3

3

4Tsped 2/2

p.Etmanowicz-Całus

j.niemiecki połączyć grupy

Pani Katarzyna Gorol

4

4Tlog ½

p.Ziółkowska

j.angielski połączyć grupy

5

4Tlog ½

p.Ziółkowska

j.angielski połączyć grupy

6

2Tpsed

p.Sobik

Ekon.trans. zastępstwo

7

2 T sped

p.Kadłubicka

j.niemiecki

Pan Józef Nowak

7.20 – 13.20

3 Tm  PZ nr 10

p.Kwiatkowski

Tech.wytw. – zastępstwo

TECHNIK PROGRAMISTA
nowy zawód od 1.09.2019!!!

E-LOGISTYK - nowa specjalność
w klasach technik logistyk od 1.09.2019!!!

Projekt: Centrum Kompetencji Zawodowychckz logo ozety

Projekt: Małopolska Chmura Edukacyjnalogo chmura s mche

ue baner2

rkuiz ckp ue 2018

promocja-zdrowia-2012

 
HPV 300x250px

Konkursy

Ozety na Facebooku

Wyszukiwarka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
©2019 PCKTiB w Oświęcimiu