• logo pk
  • logo ath
  • logo cisco
  • logo wsl
  • logo wirtlab
  • logo fca
  • synthos
  • synthos
  • proginfo logo

Dyżury nauczycieli do kontaktu z rodzicami

Dyrektor Szkoły mgr Grażyna Gawłowska

W-ce dyrektorzy:

  • mgr Anna Maziarz
  • mgr Magdalena Mitek
  • mgr Celina Mikołajek
  • mgr Maciej Buliński

Lp. Nazwisko i imię dzień tygodnia godzina sala
1. Adamaszek Dorota czwartek 10.00 - 10.45 pokój nauczylcielski
2. Augustyn Tadeusz wtorek 12.35 - 13.20 pokój nauczylcielski
3. Balon Małgorzata środa 8.10 - 8.55 kantorek wf
4. Bartula Gabriela środa 9.00 - 9.45 pokój nauczylcielski
5. Bednarz Bartłomiej piątek 10.20 - 10.45 pokój nauczylcielski
6. Bębenkowska Agnieszka piątek 9.55 - 10.40 s. A5
8. Buliński Maciej w ustalonym wcześniej terminie
9. Dęsoł Artur piątek 12.30 - 13.15 s. 001
10. Domagała Izabela wtorek 11.45 - 12.30 s. 222
11. Dubas Jan czwartek 11.45 - 12.30 pokój nauczylcielski
12. Dyjas Monika środa 12.35 - 13.20  pokój nauczylcielski
13. Dziuba Sylwia czwartek 10.45 - 11.30 pokój nauczylcielski
14. Etmanowicz-Całus Renata środa 11.30 - 12.30 pokój nauczylcielski
15. Folga Anna środa 10.45 - 11.30 s. 220
16. Gajda Krzysztof piątek 10.45 - 11.30 s. 005
17. Gandzel Agnieszka czwartek 10.00 - 10.30 pokój nauczylcielski
18. Ganobis Joanna środa 11.45 - 12.30 pokój nauczylcielski
19. Gawłowska Grażyna w ustalonym wcześniej terminie
20. Główczyk Małgorzata wtorek 9.00 - 9.45 zaplecze polonistów
21. Gniadek Adrianna wtorek 11.40 - 12.30 pokój nauczylcielski
22. Gołdynia Agata wtorek 10.45 - 11.30 pokój nauczylcielski
23. Gorol Katarzyna brak brak brak
24. Graboń Dorota poniedziałek 11.45 - 12.30 s. 002A
25. Graca Adam czwartek 11.45 - 12.30 s. 114, s. 222
26. Grelak Joanna w godzinach pracy biblioteki
27. Harańczyk Barbara piątek 9.00 - 9.45 pokój nauczylcielski
28. Herman Anna wtorek 10.45 - 11.30 pokój nauczylcielski
29. Januszyk Anna piątek 10.45 - 11.30 pokój nauczylcielski
30. Kadłubicka Marta piątek 11.45 - 12.30 s. A4
31. Kalata Halina wtorek 9.00 - 9.45 s. 214
32. Kapcińska-Czerniak Katarzyna poniedziałek 11.45 - 12.30 s. A1
33. Karpińska Aleksandra piątek 10.45 - 11.30 s. 218
34. Kaszuba Anna piątek 9.00 - 9.45 pokój nauczylcielski
35. Klimczak Filip wtorek 13.20   18 CKP
36. Klaja Tomasz piątek 9.45 - 10.40 s.204, s.222
37. Kluczny Tomasz środa 10.40 - 11.45 s. 013
38. Kluczny Wiktor środa 13.20 25 CKP
39. Kowalczyk Bogdan poniedziałek 11.45 - 12.30 s.202
40. Kozak Ewelina w godzinach pracy pedagoga
41. Kurzyńska Janina czwartek 10.45 - 11.30 pokój nauczylcielski
42. Kurzyński Adam środa 11.45 - 12.30 pokój nauczylcielski
43. Kwiatkowski Tomasz środa 16.00 23 CKP
44. Lorek Arkadiusz środa 13.20 CKP
45. Liszka Marzena czwartek 8.10 - 8.55 s. 002
46. Maciejowska Dominika środa 9.55 - 10.45 s. 206
47. Majczak Jerzy piątek 10.30 CKP
48. Matejko Sławmoir poniedziałek 10.45 - 11.30 kantorek wf
49. Matla Jarosław poniedziałek,                środa 13.20                              7.00 CKP
50. Maziarz Anna w ustalonym wcześniej terminie
51. Mikołajek Celina w ustalonym wcześniej terminie
52. Mitek Magdalena w ustalonym wcześniej terminie
53. Moc Marcin czwartek 9.00 - 9.45 s. 222
54. Momot Aleksandra w godzinach pracy biblioteki
55. Musiał Wojciech, ks. czwartek 14.20 - 15.05 pokój nauczylcielski
56. Nartowicz Ewa wtorek 10.45 - 11.30 pokój nauczylcielski
57. Nowak Józef poniedziałek 13.20 - 14.00 CKP
58. Oleksy-Kurek Dorota środa 9.00 - 9.45 pokój nauczylcielski
59. Orkisz Magdalena poniedziałek 9.55 - 10.40 pokój nauczylcielski
60. Orkisz Piotr poniedziałek               wtorek 13.20 2 CKP
61. Pająk Mateusz piątek 7.20 - 8.55 s. 008
62. Pierlak Jan piątek 13.20 - 14.15 9 CKP
64. Poręba Szymon środa 8.10 - 8.55 kantorek wf
65. Radecki Robert poniedziałek 14.15 - 15.00 s. 004
66. Raś-Kołodziejczyk Paulina wtorek 11.45 - 12.30 s. A6
67. Rybarz Bożena środa 14.10 - 14.55 s. 003
68. Saroski Krzysztof poniedziałek 12.35 - 13.20 pokój nauczylcielski
69. Senkowska Katarzyna środa 9.55 - 10.40 pokój nauczylcielski
70. Sobik Marzena piątek 11.45 - 12.30 s. 208
71. Sojka Marek poniedziałek 9.00 - 9.45 kantorek wf
72. Stanisławski Marek wtorek 9.00 - 9.45 s. 012
73. Stańczyk Renata środa 9.00 - 9.45 pokój nauczylcielski
74. Szlęzak Wiktor piątek 11.45 - 12.30 pokój nauczylcielski
75. Szwed-Klaja Sabina piątek 8.10 - 8.55 pokój nauczylcielski
76. Trepiak Adam środa 9.55 - 10.40 pokój nauczylcielski
77. Witowski Sergiusz piątek 12.20 12a CKP
78. Waligóra-Dłubisz Ewa czwartek 10.45 - 11.30 s. A3
79. Windyga Mirosław środa 13.20 18 CKP
80. Włodarczyk Wojciech środa 9.00 - 9.45 kantorek wf
81. Zarębski Zygmunt wtorek 16.40 - 17.40 CKP
82. Zemła Aneta w godzinach pracy pedagoga
83. Zieliński Paweł czwartek 9.00 - 9.45 kantorek wf
84. Ziółkowska Ewelina wtorek 9.00 - 9.45 s. 009A
85. Żółtowski Edmund środa 11.00 - 11.45 s. 222

Projekt: Centrum Kompetencji Zawodowychckz logo ozety

Projekt: Erasmus+ erasmus plus logo

Projekt: Małopolska Chmura Edukacyjnalogo chmura s mche

Ozety na Facebooku

ue baner2

rkuiz ckp ue 2018

promocja-zdrowia-2012

 
HPV 300x250px

Konkursy

Wyszukiwarka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
©2022 PCKTiB w Oświęcimiu