• logo pk
  • logo ath
  • logo cisco
  • logo wsl
  • logo wirtlab
  • logo fca
  • synthos

Dyżury nauczycieli do kontaktu z rodzicami

Dyrektor Szkoły mgr Grażyna Gawłowska

W-ce dyrektorzy:

  • mgr Anna Maziarz
  • mgr Magdalena Mitek
  • mgr Celina Mikołajek

Lp. nazwisko i imię                   nauczyciela dzień tygodnia godzina  miejsce
1 Adamaszek Dorota czwartek 10.45 - 11.30 pokój nauczycielski
2 Balon Małgorzata środa 9.55 - 10.40 kantorek wf
3 Bartula Gabriela wtorek 8.10 - 8.55 pokój nauczycielski
4 Bębenkowska Agnieszka poniedziałek 13.20 - 14.10 pokój nauczycielski
5 Bies Jan środa 13.10 - 14.10 CKP
6 Buliński Maciej poniedziałek 13.20 - 14.10 s. 222
7 Dęsoł Artur czwartek 10.40 - 11.30 s. 001
8 Domagała Izabela piątek 9.00 - 9.45 s. 222
9 Dyjas Monika czwartek 8.10 - 8.55 s. 215
10 Dziuba Sylwia czwartek 12.35 - 13.20 s. 111
11 Etmanowicz - Całus Renata poniedziałek 9.55 - 10.40 pokój nauczycielski
12 Folga Anna      
13 Gabryś Jan wtorek 10.40 - 11.30 pokój nauczycielski
14 Gajda Krzysztof wtorek 11.45 - 12.30 s. 005
15 Gandzel Agnieszka wtorek 12.35 - 13.15 pokój nauczycielski
16 Ganobis Joanna wtorek 10.45 - 11.30 pokój nauczycielski
17 Gawłowska Grażyna w ustalonym wcześniej terminie
18 Główczyk Małgorzata poniedziałek 9.55 - 10.40 pokój nauczycielski, s.107
19 Gołdynia Agata piątek 9.00 - 9.45 pokój nauczycielski
20 Gorol Katarzyna czwartek 9.45 - 10.40 pokój nauczycielski
21 Graboń Dorota poniedziałek 9.55 - 10.40 s. 002 A
22 Graca Adam wtorek 10.45 - 11.30 s. 202, s. 222
23 Grelak Joanna w godzinach pracy biblioteki
24 Harańczyk Barbara piątek 9.00 - 9.45 pokój nauczycielski, s. 105
25 Herman Anna czwartek 9.55 - 10.40 pokój nauczycielski
26 Januszyk Anna      
27 Kadłubicka Marta poniedziałek 12.35 - 13.20 pokój nauczycielski
28 Kalata Halina poniedziałek 8.10 - 8.55 pokój nauczycielski
29 Kapcińska-Czerniak Katarzyna wtorek 11.45 - 12.30 pokój nauczycielski
30 Karch Michał wtorek 15.00 - 15.45 s. OZE CKP
31 Karpińska Aleksandra środa 10.45 - 11.30  pokój nauczycielski
32 Kaszuba Anna poniedziałek 10.45 - 11.30 pokój nauczycielski, s. A3
33 Klaja Tomasz środa 11.45 - 12.30 s.222
34 Kleszcz Bartłomiej czwartek 8.10 - 8.55 s. 108
35 Kluczny Tomasz poniedziałek 10.40 - 11.30 pokój nauczycielski lub s. 013
36 Kozak Ewelina w godzinach pracy pedagoga
37 Kurzyńska Janina środa 10.45 - 11.30 pokój na
38 Kurzyński Adam wtorek 10.45 - 11.30 pokój nauczycielski
39 Kwiatkowski Tomasz czwartek 14.15 pokój nauczycielski
40 Liszka Marzena wtorek 10.45 - 11.30 s. 002
41 Lorek Arkadiusz      
42 Maciejowska Dominika piątek 12.35 - 13.20 pokój nauczycielski
43 Majczak Jerzy      
44 Matejko Sławomir wtorek 9.55 - 10.40 kantorek wf
45 Matla Jarosław piątek 10.05 - 11.05 kantorek wf
46 Maziarz Anna w ustalonym wcześniej terminie
47 Mikołajek Celina w ustalonym wcześniej terminie
48 Mitek Magdalena w ustalonym wcześniej terminie
49 Moc Marcin piątek 12.30 - 13.20 p. 222
50 Momot Aleksandra w godzinach pracy biblioteki
51 Musiał Wojciech piątek 9.55 - 10.40 pokój nauczycielski
52 Nartowicz Ewa środa 11.45 - 12.30 pokój nauczycielski
53 Nowak Józef piątek 11.20 - 12.15 CKP
54 Nycz Janusz piątek 10.05 - 10.45 CKP
55 Oleksy-Kurek Dorota      
56 Orkisz Magdalena czwartek 10.45 - 11.30 pokój nauczycielski
57 Orkisz Piotr środa 11.30 - 12.30 CKP
58 Pierlak Jan czwartek 14.00 - 15.00 CKP
59 Pieszko Jacek poniedziałek 10.45 - 11.30 pokój nauczycielski
60 Piskorski Wiesław poniedziałek 10.45 - 11.45 CKP s. 4
61 Potaczek Jacek środa 10.45 - 11.45 kantorek wf
62 Radecki Robert środa 9.55 - 10.40 pokój nauczycielski
63 Raś-Kołodziejczyk Paulina środa 10.45 - 11.30 pokój nauczycielski
64 Rybarz Bożena poniedziałek 9.55 - 10.40  pokój nauczycielski
65 Saroski Krzysztof środa 11.45 - 12.30 pokój nauczycielski
66 Siemek Miłosz środa 10.45 - 11.30 s.222
67 Stanisławski Marek poniedziałek 9.00 - 9.45 s. 012 lub pokój nauczycielski
68 Stańczyk Renata środa  12.35 - 13.20 pokój nauczycielski
69 Stuglik Marta wtorek 9.55 -10.40 pokój nauczycielski
70 Trepiak Adam poniedziałek 10.45 - 11.30 pokój nauczycielski
71 Waligóra-Dłubisz Ewa poniedziałek 11.30 - 12.30 s. A3
72 Wiśniewski Przemysław środa 14.10 kantorek wf
73 Włodarczyk Wojciech piątek 11.30 - 12.15 kantorek wf
74 Zarębski Zygmunt piątek 11.20 - 12.20 CKP
75 Zemła Aneta w godzinach pracy pedagoga
76 Zieliński Paweł poniedziałek 9.00 - 9.45 kantorek wf
77 Ziółkowska Ewelina piątek 11.30 - 12.30 s. 009 a

Projekt: Centrum Kompetencji Zawodowychckz logo ozety

ue baner2

rkuiz ckp ue 2018

promocja-zdrowia-2012

 
HPV 300x250px

Konkursy

Ozety na Facebooku

Wyszukiwarka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
©2019 PCKTiB w Oświęcimiu