• logo pk
  • logo ath
  • logo cisco
  • logo wsl
  • logo wirtlab
  • logo fca
  • synthos

Skład i działania Samorządu Uczniowskiego 2017/2018

Rada Samorządu Uczniowskiego

POWIATOWEGO CENTRUM KSZTAŁCENIA TECHNICZNEGO I BRANŻOWEGO  W OŚWIĘCIMIU
działająca w roku szkolnym 2017/2018

 Przewodniczący :

  • KONRAD ZIĘBA

 Zastępcy :

  • MONIKA ZAJĄC
  • MARTYNA JANCZAREK

Pomoc Samorządu:

  • Karolina Banasik
  • Aleksandra Banach
  • Natalia Rokicka

Sekcja dekoracyjna:

zadania - przygotowywanie plakatów i ogłoszeń, pomoc w dekoracji szkoły podczas imprez okolicznościowych i akademii

  • Ewelina Michalik
  • Agnieszka Książek
  • Wiktoria Szatan
  • Julia Kuczyńska
  • Julia Kizner
  • Agnieszka Grzesło
  • Katarzyna Włodarska

Sekcja artystyczna:

zadania – udział w akademiach i imprezach szkolnych

  • Justyna Żurawska
  • Izabela Trybuś
  • Dominik Płonka
  • Adam Szpitalny
  • Michał Chylaszek
  • Sebastian Górny
  • Łukasz Rudzielewicz
  • Tomasz Tarnowski
  • Sandra Watoła
  • Konrad Zięba
  • Marcel Pytlewski
  • Michał Michalik
  • Jakub Kołodziej
  • Krzysztof Ryś
  • Anna Salawa
  • Anna Zbucka
  • Mateusz Małecki
  • Wiktor Mazgaj
  • Patrycja Kuchnik
  • Anita Cudak
  • Jakub Szary
  • Kacper Donecki
  • Wadim Zamarlik
  • Filip Mandziej

   Sekcja informacyjna:

  zadania – przekazywanie uczniom informacji

  • Dominik Płonka
  • Kacper Pędziwiatr
  • Aleksandra Banach
  • Patrycja Głąb

Sekcja sportowa:

zadania- pomoc w organizowaniu imprez sportowych w szkole

  • Patryk Malik
  • Patryk Migdał
  • Wojciech Tadeusz

 Sekcja multimedialna :

zadania- wykonywanie zdjęć i filmowanie ważnych wydarzeń szkolnych, obsługa sprzętu nagłaśniającego, pomoc w tworzeniu strony internetowej szkoły

  • Michał Wiśniewski
  • Marcin Folga
  • Tomasz Skalski
  • Mateusz Kołodziej
  • Michał Wasilewski
  • Wiktor Tokarz
  • Adam Partyka
  • Krzysztof Trojanowski
  • Monika Zając
  • Paulina Jankowska
  • Andrzej Likus
  • Marcel Wójcik

PLAN PRACY  SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Lp.

Zadania

Termin

I

Przygotowanie imprez szkolnych

 

1.

Oficjalne przyjęcie klas pierwszych: otrzęsiny

Październik

2.

Wspólne kolędowanie

Grudzień/

styczeń

3.

Pierwszy dzień wiosny

Wybór Miss i Mistera Szkoły

Marzec

4.

Pożegnanie klas maturalnych

Kwiecień

5.

Piknik plenerowy z okazji „ Dnia Dziecka”

1 Czerwiec

6.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Czerwiec

II

Organizacja życia uczniowskiego w szkole

 

1.

Przeprowadzenie sesji fotograficznej – zdjęcia klasowe

Listopad

2.

Zorganizowanie Szkolnych Andrzejek: wróżby , babeczki z losami, zabawa andrzejkowa

Listopad

3.

Organizacja korowodu św. Mikołaja

6 Grudzień

4.

Poczta Walentynowa, dyskoteka

Luty

5.

Dzień piżamowy

Styczeń

6.

Losowanie szczęśliwego numerka

Cały rok

7.

Dzień solenizanta

Cały rok

8.

Ustalenie „ Dni Zwariowanych Kostiumów”

2x w semestrze

9.

Monitorowanie dyżurów podczas egzaminów maturalnych i z kwalifikacji zawodowych

Według potrzeb

10.

Udział w akcjach charytatywnych typu : WOŚP

Na bieżąco

11.

Organizowanie spotkań z przedstawicielami klas

Na bieżąco

12.

Pomoc w „Dniu otwartym szkoły”, w promocji szkoły

Według potrzeb

projekt 2018 CKZ

 
HPV 300x250px

ue baner2

promocja-zdrowia-2012

Konkursy

Ozety na Facebooku

Wyszukiwarka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
©2018 PCKTiB w Oświęcimiu