• logo pk
  • logo ath
  • logo cisco
  • logo wsl
  • logo wirtlab
  • logo fca
  • synthos

Zastępstwa

 

ZASTĘPSTWA

w dniu 18.02.2019 r.

poniedziałek

klasa 2b Ti, 4b Ti - wycieczka

Pani Agnieszka Bębenkowska

 

7

2a Ti

p. Zieliński

wf – zamiast lekcji

nr 1 we wtorek 19.02

8

4 Ts

p. Gandzel

klasa zwolniona

Pani Monika Dyjas

 

1

2b Tl 1/2

p. Stanisławski

grupa przychodzi  

na lekcję nr 2

2

2b Tl 2/2

p. Liszka

org. – łączenie grup

3

4 Tl 2/2

p. Adamaszek

j. ros. – łączenie grup

5

3 Ts 2/2

p. Raś - Kołodziejczyk

j. ang. – łączenie grup

6

3 Ts 2/2

7

3b Ti 2/2

p. Bartula

grupa zwolniona

Pan Maciej Buliński

 

2

3a Ti/bud 1/3

p. Siemek

prac. ai. – zamiast

kl. 4b Ti

3

3a Ti/bud 1/3

p. Siemek

prac. ai. – zamiast

kl. 4b Ti

Pani Dominika Maciejowska

 

2

3 LO 1/2

p. Graboń

j. ang. – połączyć grupy

3

3 LO 1/2

5

3a Ti/bud 2/2

p. Etmanowicz - Całus

j. niem. – łączenie grup

6

3a Ti/bud 2/2

p. Kalata

j. niem. – zamiast lekcji nr 1

w czwartek 21.02

 

Pani Izabela Domagała

 

1

1 Ti 2/2

p. Graca

grupa przychodzi na lekcję nr 3

2

1 Ti 2/2

4

1 Ti 1/2

p. Etmanowicz - Całus

j. niem. - zastępstwo

5

1 Ti 1/2

p. Włodarczyk

wf - zastępstwo

6

4a Ti 2/2

p. Siemek

bd – zamiast

kl. 2b Ti

7

4a Ti 2/2

8

4a Ti 2/2

 

ZASTĘPSTWA

w dniu 15.02.2019 r.

piątek

Pani Agnieszka Bębenkowska

 

1

1b Tl 1/2

-

grupa 1h później

2

2 mp/mz

p. Ganobis

j. polski – zamiast lekcji nr 1

3

2a Ti

p. Zieliński

wf – zamiast lekcji nr 1 we wtorek 19.02

4

4 Teo/bud 1/2

p. Gandzel

geografia - zastępstwo

5

1 Ti 2/2

p. Karpińska

inf. – połączyć grupy

6

1b Tl 1/2

-

grupa zwolniona

7

2 mp/mz

-

klasa zwolniona

Pan Jacek Pieszko

 

3

1 Tp

p. Folga

matematyka - zastępstwo

4

4b Ti

p. Bartula

matematyka - zastępstwo

5

4a Ti

-

klasa zwolniona

Pani Renata Etmanowicz - Całus

 

1

3b Ti 1/2

-

grupa przychodzi

1h później

2

1 Ti 1/2

p. Kadłubicka

j. niem. – połączyć grupy

3

4 Tm 1/2

p. Radecki

pr. progr. – zamiast lekcji nr 1

w środę 20.02

Pani Dorota Graboń

 

2

4 Tl 1/2

-

grupa przychodzi

 2 h później

3

4 Tl 1/2

4

4 Ts 1/2

p. Kapcińska - Czerniak

hist. i społ. – połączyć grupy (całość)

5

2 Ts 2/2

p. Dęsoł

tech. biur. – połączyć grupy

6

4a Ti

-

klasa zwolniona

7

3 LO 2/2

-

grupa zwolniona

Pani Marzena Liszka

 

1

2 Ts

-

klasa przychodzi  

1h później

2

2b Tl 1/2

-

grupa przychodzi  

1h później

Pan Jerzy Majczak

 

1

1 Ti/bud 1/2

-

grupa przychodzi na lekcję nr 3

2

1 Ti/bud 1/2

3

2b Ti 1/2

p. Graca

inf. – połączyć grupy

4

2b Ti 1/2

Pan Zygmunt Zarębski

 

1

3 T bu

(budowlańcy)

p. Pierlak

zastępstwo

2

3

4

Pani Marta Stuglik

 

1

4 Teo/bud

-

klasa przychodzi

2h później

(na lekcje nr 3)

2

4 Teo/bud

4

4 Ts 2/2

p. Kapcińska - Czerniak

hist. i społ. – zastępstwo (całość)

5

4 Ts 2/2

p. Kadłubicka

j. niem. – połączyć grupy

6

3b Ti 1/2

-

grupa zwolniona

7

3b Ti 1/2

Pani Dominika Maciejowska

 

2

3 LO 1/2

p. Potaczek

wf (ed. prozdrow.)- połączyć grupy

3

3 Tp 1/2

p. Ziółkowska

j. ang. - zastępstwo

4

3 Tm 1/2

p. Zieliński

wf (ed. prozdrow.)- połączyć grupy

5

1 Tp

p. Herman

j. polski - zastępstwo

6

1 Tp

p. pedagog

zajęcia z pedagogiem

8

3a Ti/bud 2/2

-

grupa zwolniona

 

ZASTĘPSTWA

w dniu 14.02.2019 r.

czwartek

Pani Grażyna Gawłowska

 

3

1b Tl

p. Adamaszek

j. ros. – cała klasa zamiast lekcji nr 1               w piątek

4

2a Tl

p. M. Orkisz

wdż – doraźna zmiana planu

Pani Agnieszka Bębenkowska

 

1

2 mp/mz

-

klasa przychodzi na lekcję nr 2

2

4 Teo/bud 1/2

-

grupa ½ przychodzi na lekcję nr 3

3

1 mp/mz 1/2

p. Orkisz

komp. społ. – zamiast lekcji  nr 9

5

2b Ti 2/2

p. Bartula

matematyka – połączyć grupy

6

4a Tp

p. Dęsoł

zwolnić klasę

7

2a Ti

p. Kadłubicka

j. niem. - zastępstwo

8

4 Teo/bud 1/2

p. Ganobis

zwolnić grupę

9

1a Tl 2/2

p. Kapcińska - Czerniak

zwolnić grupę

Pan Jacek Pieszko

 

4

2b Tl

p. Stanisławski

gosp. mag. - zastępstwo

5

2a Ti

p. M. Orkisz

wdż - zastępstwo

6

4a Ti

p. Harańczyk

zwolnić klasę

7

3a Ti/bud

p. Harańczyk

matematyka - zastępstwo

Pani Renata Etmanowicz - Całus

 

1

3a Ti/bud 1/2

-

grupa przychodzi

1h później

2

2 Tm 2/2

-

grupa przychodzi

1h później

3

1 Ti/bud 1/2

-

grupa przychodzi

 1h później

4

3 Ts 1/2

p. Dęsoł

połączyć grupy

5

2 Ts 1/2

p. Gorol

połączyć grupy

7

3b Ti 1/2

p. Moc

prac.sso - zamiast lekcji nr 1                w środę

Pani Dorota Graboń

 

3

4 Tl 1/2

p. Dyjas

j. ang. – połączyć grupy

4

4 Tl 1/2

p. Balon

wf – połączyć grupy

5

3 LO 2/2

p. Mikołajek

zwolnić grupę

6

3 LO 2/2

7

4 Ts 1/2

p. Ganobis

zwolnić grupę

8

4 Teo/bud 2/2

ks. Musiał

zwolnić grupę

Pani Marzena Liszka

 

1

1 Ts

p. Gorol

klasa przychodzi na lekcje nr 2

2

1b Tl

p. Adamaszek

j. ros. - zastępstwo

3

3 Tl

p. Dziuba

log. gosp. – zamiast lekcji nr 8 we wtorek

4

4 Ts

p. Gorol

prac tech.- zamiast lekcji nr 1w środę

Pan Jerzy Majczak

 

1

2b Ti 1/2

p. Balon

grupa przychodzi na lekcję nr 5

2

2b Ti 1/2

3

2b Ti 1/2

4

2b Ti 1/2

5

2b Ti 1/2

p. Bartula

matematyka – cała klasa zamiast lekcji nr 1 we wtorek

6

2b Ti 1/2

p. Kalata

j. niem. – połączyć grupy (cała klasa)

Pan Zygmunt Zarębski

 

1

1 T bu gr. 1

1 T bu gr. 2

p. Waligóra - Dłubisz

zamiast lekcji nr 1 w piątek

2

1 T bu gr. 1

1 T bu gr. 2

p. Waligóra - Dłubisz

zamiast lekcji nr 2 w piątek

3

1 T bu gr. 1

1 T bu gr. 2

p. Włodarczyk

zamiast lekcji nr 1 w środę

4

1 T bu gr. 1

1 T bu gr. 2

p. Włodarczyk

zamiast lekcji nr 2 w środę

5

1 T bu gr. 2

grupa rozpoczyna zajęcia od lekcji nr 1

-

-

6

1 T bu gr. 2

7

1 T bu gr.2

8

1 T bu gr. 2

ZASTĘPSTWA

w dniu 13.02.2019 r.

środa

Pan Jacek Pieszko

 

3

1 Tm

p. Harańczyk

matematyka - zastępstwo

4

2a Ti

p. Orkisz

wdż

5

3b Ti

p. Stuglik

j. ang. – zastępstwo s.008

6

3a Ti/bud

p. Harańczyk

matematyka - zastępstwo

Pani Renata Etmanowicz - Całus

 

3

3 LO 1/2

p. Mikołajek

j. polski - zastępstwo

4

1 Tp

p. Stańczyk

fizyka - zastępstwo

5

4 Tm 1/2

p. Radecki

połączyć grupy  s.207

6

1 Ts 2/2

p. Raś - Kołodziejczyk

połączyć grupy

7

4 Ts 2/2

p. Matejko

grupa zwolniona

8

2 Tp 1/2

p. Karpińska

zamiast lekcji nr 8                w piątek s. 218

Pani Gabriela Bartula

 

1

2b Ti

p. Balon

klasa przychodzi na lekcje nr 2

2

1 Tm

p. Gołdynia

matematyka - zastępstwo

4

3b Ti

p. Kurzyński

zamiast lekcji nr 1             w poniedziałek 18.02

5

4b Ti

p. Mitek

j. polski - zastępstwo

6

4b Ti

p. Mitek

j. polski - zastępstwo

Pani Dorota Graboń

 

1

4 Tl 1/2

p. Stanisławski

grupa przychodzi na lekcję nr 3

2

4 Tl 1/2

3

3 LO 2/2

p. Mikołajek

połączyć grupy

5

4b Tp

p. Raś - Kołodziejczyk

zamiast lekcji nr 6            w piątek

6

2b Ti 1/2

p. Kozak

zajęcia z pedagogiem

7

4 Ts 1/2

p. Balon

zwolnić grupę 1/2

Pani Marzena Liszka

 

1

3 Tl

p. Ziółkowska

klasa przychodzi na lekcje nr 2

2

2a Tl 2/2

p. Dziuba

połączyć grupy

3

2a Tl 2/2

p. Stanisławski

połączyć grupy

4

1a Tl

p. Kurzyńska

zamiast lekcji nr 1

6

1b Tl

p. Główczyk

wok - zastępstwo

7

1b Tl

p. Kozak

zajęcia z pedagogiem

Pani Agnieszka Bębenkowska

 

1

1 mp/mz

p. Włodarczyk

klasa przychodzi na lekcje nr 2

2

4 Teo/bud 1/2

p. Ganobis

grupa przychodzi na lekcję nr 4

3

4 Teo/bud 1/2

5

1a Tl 2/2

p. Adamaszek

j. ros. – połączyć grupy s.006

Pan Jerzy Majczak

 

1

2a Ti 2/2

p. Główczyk

gr. 1/2 – przychodzi na lekcję nr 3

2

2a Ti 2/2

3

2b Ti 2/2

p. Gajda

pra – połączyć grupy

4

2b Ti 2/2

p. Gajda

pra – połączyć grupy

5

2b Ti 2/2

p. Gajda

pra – połączyć grupy

6

2b Ti 2/2

p. Buliński

grupa zwolniona

7

2b Ti 2/2

8

2a Ti 2/2

p. Klaja

zwolnić grupę

 

ZASTĘPSTWA

        w dniu 12 luty 2019r.

( wtorek )

 

Klasa 2 T sped.- wycieczka

Pani Bartula Gabriela

 

 

Klasa

nauczyciel

przedmiot / uwagi

1

2bTinf

p.Balon Małgorzata

Klasa przychodzi na lekcję

nr 2

2

3bTinf

p.Kurzyński Adam

Klasa przychodzi na lekcję

 nr 3

3

1Tmech

p.Kurzyński Adam

Zamiast lekcji nr 1

4

1Tinf

p.Zieliński Paweł

Zajęcia opiek. Zamiast klasy

 2 sped

5

4bTinf

p.Dyjas Monika

j.angielski zastępstwo

Pani Renata Etmanowicz-Całus

 

 

Klasa

nauczyciel

przedmiot / uwagi

1

3LO ½

p.Nartowicz Ewa

Gr.1/2 przychodzi na lekcję

nr 2

2

4Tsped 2/2

p.Kapcińska-Czerniak

Wos – zamiast lekcji nr 1 w piątek 15.02.2019

3

2Tmech ½

p.Gajda Krzysztof

Zamiast lekcji nr 8

4

2Tmech

p.Harańczyk Barbara

Matematyka zastępstwo

 

Pan Jacek Pieszko

 

 

Klasa

nauczyciel

przedmiot / uwagi

6

3Tmech

p.Mikołajek Celina

j.polski zastępstwo

7

2bTlog

p.Gandzel Agnieszka

Zaj.opiek. zamiast 2 T sped

8

1Tinf

Klasa zwolniona

Klasa zwolniona

 

Pani Dorota Graboń

 

 

Klasa

nauczyciel

przedmiot / uwagi

3

4aTinf

Ks. Jan Gabryś

Religia zamiast 2 T sped

4

2Tsped 2/2

wycieczka

 

5

4Tsped ½

p.Matejko Sławomir

Wych.fiz. połączyć grupy

6

2bTinf ½

p.Moc Marcin

Połączyć grupy

7

4bTpoj

p.Mitek Magdalena

Zwolnić z ostatniej lekcji

 

 

Pan Artur Dęsoł

 

 

Klasa

nauczyciel

przedmiot / uwagi

1

4aTpoj

Klasa przychodzi godzinkę później

2

4Tsped ½

p.Kapcińska-Czerniak

Wos – połączyć grupy

3

4Tsped ½

p.Stuglik Marta

j.angielski – połączyć grupy

 

 

Pani Bożena Rybarz

 

 

Klasa

nauczyciel

przedmiot / uwagi

1

3Tlog 2/2

Gr.2/2 przychodzi do szkoły godzinkę później

2

3Tlog 2/2

p.Gołdynia Agata

Matematyka zamiast kl.2Tsped

3

3Tsped

p.Herman Anna

j.polski zastępstwo

4

3Tsped

p.Herman Anna

j.polski zastępstwo

6

3Tlog

p.Kurzyński Adam

Zaj.opiekuńcze –

zamiast 2Tsped.

7

4Tsped

Ks. Musiał Wojciech

Klasa zwolniona

 

Pani Janina Kurzyńska

 

 

Klasa

nauczyciel

przedmiot / uwagi

5

3Tsped

p.Oleksy-Kurek

j.polski zastępstwo

6

4aTpoj

p. Nartowicz Ewa

Matematyka zamiast lekcji

nr 1 w czwartek 14.02.2019

7

3Tlog

p. Harańczyk Barbara

Matematyka zamiast lekcji

nr 1 w piątek 15.02.2019

 

Pani Marzena Liszka

 

 

Klasa

nauczyciel

przedmiot / uwagi

1

4Tsp

p.Bębenkowska

Klasa przychodzi na lekcję

 nr 2

2

2bTlog ½

p.Stanisławski Marek

Połączyć grupy

3

2bTlog ½

p.Gorol Katarzyna

Połączyć grupy

4

2bTlog ½

p.Gorol Katarzyna

Połączyć grupy

5

1aTlog

p.Gołdynia Agata

Matematyka zamiast kl.2Tsped

6

1bTlog

p.Gawłowska Grażyna

Matematyka zastępstwo

7

2aTlog 2/2

p.Dziuba Sylwia

Org. grupy łączone

8

2Tsped

p.Gandzel Agnieszka

Klasa zwolniona

 

 

Pani Agnieszka Bębenkowska

 

 

Klasa

nauczyciel

przedmiot / uwagi

7

2bTinf 2/2

Gr.2/2 zwolniona do domku

8

2bTinf

Klasa zwolniona do domku

9

1Tinf 2/2

Gr.2/2 zwolniona do domku

 

       
   
       
       
       
   

Projekt: Centrum Kompetencji Zawodowychckz logo ozety

ue baner2

rkuiz ckp ue 2018

promocja-zdrowia-2012

 
HPV 300x250px

Konkursy

Ozety na Facebooku

Wyszukiwarka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
©2019 PCKTiB w Oświęcimiu