• logo pk
  • logo ath
  • logo cisco
  • logo wsl
  • logo wirtlab
  • logo fca
  • synthos

Zastępstwa

 

ZASTĘPSTWA

        w dniu 17 grudnia 2018 r.

( poniedziałek )

Pani Anna Folga

 

 

Klasa

nauczyciel

przedmiot / uwagi

1

3aTinf/bud

p.Gołydnia Agata

Matematyka zastępstwo

2

4bTpoj

p.Kalata Halina

j.niemiecki zamiast lekcji

nr 1

3

4Tmech

p.Bartula Gabriela

Matematyka zastępstwo

4

1aTlog

p.Bartula Gabriela

Matematyka zastępstwo

5

1tpoj

p.Bartula Gabriela

Matematyka zastępstwo

  

Pani Barbara Harańczyk

 

 

Klasa

nauczyciel

przedmiot / uwagi

3

3Tmech

p.Mikołajek Celina – j.polski zastępstwo

5

4aTinf

p.Herman Anna – j.polski – zastępstwo

6

3Tlog

p.Ziółkowska Ewelina

j.angielski zamiast lekcji nr 8 w środę 19.12.2018

7

2bTlog

p.Stanisławski Marek

Mag. Zamiast lekcji nr 8 w piątek 21.12.2018

       Pani Bożena Rybarz

 

 

Klasa

nauczyciel

przedmiot / uwagi

1

3Tlog 2/2

p.Ziółkowska Ewelina

Gr.2/2 przychodzi do szkoły na lekcję nr 2

2

2Tsped

p.Kozak Ewelina

Lekcja z pedagogiem

3

4Tsped

p.Ganobis Joanna

Klasa przychodzi na lekcję

 nr 4

5

3Tlog

p.Ziółkowska Ewelina

Lekcja z wych. – zamiast lekcji nr 1 w piątek 21.12.2018

6

1Tsped

p.Oleksy-Kurek Dorota

j.polski zastępstwo

7

1bTlog 2/2

p.Dziuba Sylwia

Grupa 2/2 zwolniona do domku

8

1bTlog 2/2

        

Pani Izabela Domagała

 

 

Klasa

nauczyciel

przedmiot / uwagi

1

1Tinf 2/2

p.Bartula Gabriela

Gr.2/2 przychodzi na lekcję nr 3

2

1Tinf 2/2

4

1Tinf ½

p.Moc Marcin

Utk zastępstwo

5

1Tinf ½

p.Moc Marcina

Utk zastępstwo

6

4aTinf 2/2

p.Herman Anna

Grupa 2/2 zwolniona do domku

7

4aTinf 2/2

8

4aTinf 2/2

 

     

Pan Sławomir Matejko

 

 

Klasa

nauczyciel

przedmiot / uwagi

5

2mp/mz

p.Bębenkowska Agnieszka

j.angielski zamiast lekcji nr 8 w czwartek 20.12.2018

6

2mp/mz

p.Gorol Katarzyna

Podst.przed.  zastępstwo

7

4aTpoj

p.Bębenkowska Agnieszka

Klasa zwolniona do domku

8

4aTpoj

9

4aTinf

p.Herman Anna

klasa zwolniona do domku

    

Pan Paweł Zieliński

 

 

Klasa

nauczyciel

przedmiot / uwagi

1

2aTlog ½

p.Adamaszek Dorota

Grupa przychodzi na lekcję nr 3

2

2aTlog ½

5

2Tsped ½

p.Balon Małgorzata

Wych.fizyczne połączyć grupy

6

2Tsped ½

p.Balon Małgorzata

Wych.fizyczne połączyć grupy

7

2aTinf

p.Kadłubicka Marta

j.niemiecki zastępstwo

8

2bTlog 2/2

p.Stanisławski Marek

Grupa 2/2 zwolniona do domku

 

       
       
       
       
       

Projekt: Centrum Kompetencji Zawodowychckz logo ozety

ue baner2

rkuiz ckp ue 2018

promocja-zdrowia-2012

 
HPV 300x250px

Konkursy

Ozety na Facebooku

Wyszukiwarka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
©2018 PCKTiB w Oświęcimiu