Ułatwienia dostępu

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
technik informatyk - klasa E-Sportowa
Kwalifikacje: montaż oraz eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych, projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami, tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami...
technik logistyk - Porty i Terminale
Kwalifikacje: organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania, zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych, organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w jednostkach organizacyjnych...
technik mechatronik
Kwalifikacje: montaż urządzeń i systemów mechatronicznych, eksploatacja urządzeń i systemów mechatronicznych, projektowanie i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych...
technik pojazdów samochodowych
Kwalifikacje: diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych, diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych, organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych...
technik spedytor
Kwalifikacje: organizacja i nadzorowanie transportu, obsługa klientów i kontrahentów...
  • logo pk
  • logo ath
  • logo cisco
  • logo wsl
  • logo wirtlab
  • logo fca
  • synthos
  • synthos
  • proginfo logo

KARNAWAŁOWE SKARPETOPARTY W OZETACH!

P100050021 lutego 2023 roku Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole imprezę integracyjną, karnawałowe Skarpetoparty z mottem przewodnim „Szalony Bal Przebierańców”. Na udekorowanej balonami sali gimnastycznej, w zwariowanych, niepowtarzalnych kostiumach i – obowiązkowo – kolorowych skarpetach, zjawiały się wszystkie chętne do zabawy klasy. W czasie balu zostały przeprowadzone liczne konkurencje. Pierwszy konkurs na najlepsze przebranie karnawałowe wygrał Patryk Bazarnik z kl.1bTl. Królem i Królową Karnawałowego Parkietu zostali wybrani Mateusz Liszewski z kl.4Tpro oraz Natalia Krawczyk z kl. 4aTl. Nagroda za Super Skarpetę Roku 2023 powędrowała do Julii Kowalskiej z klasy 4aTl/8. Zwycięzcy powyższych konkurencji otrzymali bilety do kina, a wszyscy przebrani w tym dniu uczniowie wygrali Dzień bez pytania😀 . Atmosferę na parkiecie podgrzewał jedyny, niepowtarzalny Dj Tomasz Skalski, absolwent naszej szkoły, któremu składamy serdeczne podziękowania i gorąco zapraszamy na kolejne imprezy.
Tego dnia wszyscy świetnie się bawili, co widać na dołączonych zdjęciach i filmikach. Cieszymy się, że Skarpetoparty wróciło do kalendarza naszych imprez. Dziękujemy wszystkim za rewelacyjną zabawę, bo jak się bawić, to się bawić 😀😀😀 Kolejny raz udowodniliśmy, że najlepsze imprezy są w Ozetach!

Więcej zdjęć w GALERII.

Oferta edukacyjna

Projekt: Narodowy program rozwoju czytelnictwa 2.0nprcz logotyp podstawowy rgb

Projekt: Międzynarodowe doświadczenie
drogą do kariery zawodowej
FERS RP UE RGB 1a

Projekt: Centrum Kompetencji Zawodowychckz logo ozety

Projekt: Erasmus+ erasmus plus logo

Projekt: Małopolska Chmura Edukacyjnalogo chmura s mche

Ozety na Facebooku

ue baner2

rkuiz ckp ue 2018

promocja-zdrowia-2012

 
HPV 300x250px

Konkursy

Wyszukiwarka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
©2024 PCKTiB w Oświęcimiu