Ułatwienia dostępu

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
technik informatyk - klasa E-Sportowa
Kwalifikacje: montaż oraz eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych, projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami, tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami...
technik logistyk - Porty i Terminale
Kwalifikacje: organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania, zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych, organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w jednostkach organizacyjnych...
technik mechatronik
Kwalifikacje: montaż urządzeń i systemów mechatronicznych, eksploatacja urządzeń i systemów mechatronicznych, projektowanie i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych...
technik pojazdów samochodowych
Kwalifikacje: diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych, diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych, organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych...
technik spedytor
Kwalifikacje: organizacja i nadzorowanie transportu, obsługa klientów i kontrahentów...
  • logo pk
  • logo ath
  • logo cisco
  • logo wsl
  • logo wirtlab
  • logo fca
  • synthos
  • synthos
  • proginfo logo

PODSUMOWANIE KONKURSÓW HISTORYCZNYCH

Podsumowanie konkursów historycznych1 marca dwuosobowa reprezentacja naszej szkoły w składzie: Marcin Pocielej z 2 Tm/poj i Oliwier Kwaczała z 3 Tpro/8 wywalczyła 2 miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym Wiedzy o Armii Krajowej. Indywidualnie Marcin Pocielej zajął 2 miejsce a Oliwier Kwaczała - 3.

16 marca w Krakowie odbyły się eliminacje wojewódzkie VIII edycji Olimpiady Solidarności Dwie Dekady Historii. Reprezentanci naszej szkoły, czyli Oliwier Kwaczała i Marcin Pocielej spisali się bardzo dobrze, zdobywając ponad 50% możliwych do zdobycia punktów.

6 kwietnia z kolei odbył się w szkole XII Szkolny Konkurs Historyczny Śladami Cichociemnych.
Wyniki:
1 miejsce – Szymon Wielomek z 3 aTl/8
2 miejsce – Wiktoria Szyjka z 3 aTl/8
3 miejsce – Oliwier Kwaczała z 3 Tpro/8.
W konkursie wzięło udział 30 uczniów.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i uczestnikom.

Oferta edukacyjna

Projekt: Centrum Kompetencji Zawodowychckz logo ozety

Projekt: Erasmus+ erasmus plus logo

Projekt: Małopolska Chmura Edukacyjnalogo chmura s mche

Ozety na Facebooku

ue baner2

rkuiz ckp ue 2018

promocja-zdrowia-2012

 
HPV 300x250px

Konkursy

Wyszukiwarka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
©2022 PCKTiB w Oświęcimiu