Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
technik informatyk - klasa E-Sportowa
Kwalifikacje: montaż oraz eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych, projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami, tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami...
technik logistyk - Porty i Terminale
Kwalifikacje: organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania, zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych, organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w jednostkach organizacyjnych...
technik mechatronik
Kwalifikacje: montaż urządzeń i systemów mechatronicznych, eksploatacja urządzeń i systemów mechatronicznych, projektowanie i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych...
technik pojazdów samochodowych
Kwalifikacje: diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych, diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych, organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych...
technik spedytor
Kwalifikacje: organizacja i nadzorowanie transportu, obsługa klientów i kontrahentów...
  • logo pk
  • logo ath
  • logo cisco
  • logo wsl
  • logo wirtlab
  • logo fca
  • synthos

Uwaga! Nabór na bezpłatny kurs prawa jazdy kat. B 2020/2021

Powiatowe Centrum Kształcenia Technicznego i Branżowego w Oświęcimiu ogłasza nabór na bezpłatny kurs prawa jazdy kat. B  w ramach realizacji projektu: „Utworzenie i rozwój Centrum Kompetencji Zawodowych branży administracyjno – usługowej i elektryczno - elektronicznej Powiatu Oświęcimskiego” dla uczniów kształcących się w zawodach:technik logistyk, technik spedytor, technik informatyk i technik mechatronik.

Ilość miejsc ograniczona - decydują wytyczne Regulaminu uczestnictwa w projekcie, który wraz z Ogłoszeniem znajduje się pod poniższymi odnośnikami:

 

SZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Szkolny Konkurs z Języka Angielskiego

W dniach 12.10 i 16.10 odbył się dwuetapowy Szkolny Konkurs z Języka Angielskiego.  Do drugiego etapu zakwalifikowało się 10 osób z najlepszym wynikiem: 

Gabriel Gorczyca 2a Tl, Bartosz Lubiak 3 Tm, Mirella Nycz 2aTl, Mateusz Piasecki 2 Tpro/8, Filip Chowaniak, 2 Tm/8, Nikodem Idzik 3a Tl, Jakub Stokłosa 2 Tm/8, Michał Bartula 2 Tm/8, Jacek Sitek 2 Tm/8, Maciej Gzela 3 Tm.

W drugiej części konkursu uczniowie zmierzyli się z językiem angielskim na poziomie rozszerzonym.  Rozwiązywali zadania ze słuchania i czytania, a także musieli się wykazać umiejętnością posługiwania się środkami językowymi.
Konkurs wygrał Mateusz Piasecki z klasy 2 T pro/8, miejsce drugie uzyskał Jakub Stokłosa z klasy 2 Tm/8, miejsce trzecie zajął Michał Bartula z klasy 2 Tm/8.

Gratulacje!

Projekt: Centrum Kompetencji Zawodowychckz logo ozety

Projekt: Małopolska Chmura Edukacyjnalogo chmura s mche

ue baner2

rkuiz ckp ue 2018

promocja-zdrowia-2012

 
HPV 300x250px

Konkursy

Ozety na Facebooku

Wyszukiwarka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
©2021 PCKTiB w Oświęcimiu