Ułatwienia dostępu

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
technik informatyk - klasa E-Sportowa
Kwalifikacje: montaż oraz eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych, projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami, tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami...
technik logistyk - Porty i Terminale
Kwalifikacje: organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania, zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych, organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w jednostkach organizacyjnych...
technik mechatronik
Kwalifikacje: montaż urządzeń i systemów mechatronicznych, eksploatacja urządzeń i systemów mechatronicznych, projektowanie i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych...
technik pojazdów samochodowych
Kwalifikacje: diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych, diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych, organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych...
technik spedytor
Kwalifikacje: organizacja i nadzorowanie transportu, obsługa klientów i kontrahentów...
  • logo pk
  • logo ath
  • logo cisco
  • logo wsl
  • logo wirtlab
  • logo fca
  • synthos
  • synthos
  • proginfo logo

UWAGA NOWOŚĆ!

OD 30 MAJA 2022r. PO RAZ PIERWSZY RUSZA NABÓR DO BRANŻOWEJ SZKOŁY II STOPNIA W ZAWODZIE  TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

ZAPRASZAMY ABSOLWENTÓW BRANZOWEJ SZKOŁY I STOPNIA

 

pcktib branzowa II stopnia plakat

Pobierz wniosek o przyjęcie do szkoły branżowej II stopnia

UWAGA MATURZYŚCI!

 Egzamin maturalny w sesji poprawkowej odbędzie się 23 sierpnia 2022r. (wtorek) o godz. 9.00 w salach 215 (j. polski), 207 (matematyka), 211 (j. angielski).

Na egzamin należy zgłosić się co najmniej 45 min. wcześniej, z dowodem tożsamości, odpowiednimi przyborami pomocniczymi i kodami kreskowymi.

INFORMATYCY Z OZETÓW WSPÓŁTWÓRCAMI MOBILNEJ APLIKACJI

fot. Rafał Lorek - Starostwo Powiatowe w OświęcimiuW ubiegły wtorek, 3 grudnia, w Piwnicy Artystycznej Młodzieżowego Domu Kultury w Oświęcimiu odbyło się podsumowanie projektu "Stwórz z nami aplikację".
 
Celem projektu realizowanego przez Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej oraz Młodzieżowy Dom Kultury było stworzenie aplikacji mobilnej w oparciu o publikację "Topografia Pamięci. Miejsca pamięci o ofiarach Auschwitz i bohaterach ruchu oporu w latach 1939-1945 znajdujące się na Ziemi Oświęcimskiej" dra Andrzeja Strzeleckiego, wydanej przez Muzeum.
 
Wśród 13 twórców aplikacji znaleźli się 3 uczniowie Ozetów - Krzysztof Diaczek i Andrzej Likus z kl. 4a Ti/bud oraz Daniel Klimeczek z kl. 2 Ti, których opiekunem był p. Adam Graca.
 
Uczestnicy projektu poznawali technologie wykorzystywane do tworzenia aplikacji mobilnych - HTML 5, CSS 3, JavaScript, a także nowoczesne platformy wspomagające programistów - Slack, Ionic czy Adobe XD. Opiekunami uczestników byli Marcin Magiera i Marcin Dłubis - na co dzień zawodowo zajmujący się tworzeniem aplikacji mobilnych oraz Anita Bury z MDK.
 
W trakcie 8 spotkań i ponad 100 godzin pracy uczestnicy przeprowadzili ponad 1000 konwersacji, przesłali ponad 1GB plików i napisali ponad 3000 wierszy kodu, składających się na finalną wersję aplikacji, która już wkrótce dostępna będzie w Google Play (dla użytkowników urządzeń moblinych z systemem Android) i Apple AppStore (iOS).

Oferta edukacyjna

Projekt: Centrum Kompetencji Zawodowychckz logo ozety

Projekt: Erasmus+ erasmus plus logo

Projekt: Małopolska Chmura Edukacyjnalogo chmura s mche

Ozety na Facebooku

ue baner2

rkuiz ckp ue 2018

promocja-zdrowia-2012

 
HPV 300x250px

Konkursy

Wyszukiwarka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
©2022 PCKTiB w Oświęcimiu