Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
technik informatyk - klasa E-Sportowa
Kwalifikacje: montaż oraz eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych, projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami, tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami...
technik logistyk - Porty i Terminale
Kwalifikacje: organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania, zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych, organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w jednostkach organizacyjnych...
technik mechatronik
Kwalifikacje: montaż urządzeń i systemów mechatronicznych, eksploatacja urządzeń i systemów mechatronicznych, projektowanie i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych...
technik pojazdów samochodowych
Kwalifikacje: diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych, diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych, organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych...
technik spedytor
Kwalifikacje: organizacja i nadzorowanie transportu, obsługa klientów i kontrahentów...
  • logo pk
  • logo ath
  • logo cisco
  • logo wsl
  • logo wirtlab
  • logo fca
  • synthos

SPORTOWY LISTOPAD W OZETACH

20191128 125002W listopadzie, już po raz czwarty, w OZETACH odbył się turniej tenisa stołowego w ramach
IV Ogólnopolskich  Halowych Igrzysk dla osób po transplantacjach i niepełnosprawnych.
Turniej pomogły przeprowadzić  uczennice Agnieszka Grzesło, Magdalena Garwacka, Natalia Klimek, Daria Kotlarz oraz nauczyciele Sławomir Matejko i Paweł Zieliński.
 
W listopadzie  w szkole odbyły się również zawody Powiatowej Licealiady w następujących dyscyplinach:
 
Koszykówka 3 x 3
- drużyna dziewcząt w składzie: Gabriela Dziadkowiec, Martyna Majdak, Mirella Nycz, Sandra Sosnowska zajęła II miejsce;
- drużyna chłopców w składzie: Jakub Masialski, Amadeusz Mynarski, Kacper Słowik, Mateusz Walencik, Szymon Wójcik zajęła  V miejsce.
 
Szachy
-   IV miejsce wywalczyła drużyna OZETÓW w składzie: Hanna Malik, Jakub Górkiewicz, Sebastian Parzymięso, Jakub Stokłosa.
Drużynowy tenis stołowy
- drużyna  chłopców: Michał Żołneczko, Grzegorz Drabczyk, Rafał Gąsior zajęła  V miejsce;
- drużyna  dziewcząt: Weronika Zając Wiktoria Szatan zajęła  IV miejsce.
 
Unihokej
-  drużyna w składzie : Maciej Giełdoń, Oliwier Ginalski, Adrian Goc, Dawid Hałat, Filip Hurnik, Szymon Klaja, Kacper Rabęda, Dominik Lichota, Mikołaj Tarłowski, Radosław Węgrzyn, Michał Zygmunt zajęła I miejsce.
- drużyna dziewcząt  w składzie: Magdalena Garwacka, Agnieszka Grzesło, Patrycja Kwaśniak, Natalia Kilmek, Daria Łatacz, Patrycja Pinacy, Nikola Płachky, Martyna Rogozińska, Aleksandra Rusecka, Natalia Wajda, Oliwia Matyja i Weronika Zając zdobyła II miejsce.
 
Badminton
-  Urszula Morawska i  Magdalena Garwacka wywalczyły II miejsce a chłopcy Tomasz Żołneczko i   Łukasz Gara zajęli I miejsce.
 
Więcej zdjęć w GALERII.

Projekt: Centrum Kompetencji Zawodowychckz logo ozety

Projekt: Małopolska Chmura Edukacyjnalogo chmura s mche

ue baner2

rkuiz ckp ue 2018

promocja-zdrowia-2012

 
HPV 300x250px

Konkursy

Ozety na Facebooku

Wyszukiwarka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
©2019 PCKTiB w Oświęcimiu