Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
technik informatyk - klasa E-Sportowa
Kwalifikacje: montaż oraz eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych, projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami, tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami...
technik logistyk - Porty i Terminale
Kwalifikacje: organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania, zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych, organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w jednostkach organizacyjnych...
technik mechatronik
Kwalifikacje: montaż urządzeń i systemów mechatronicznych, eksploatacja urządzeń i systemów mechatronicznych, projektowanie i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych...
technik pojazdów samochodowych
Kwalifikacje: diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych, diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych, organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych...
technik spedytor
Kwalifikacje: organizacja i nadzorowanie transportu, obsługa klientów i kontrahentów...
  • logo pk
  • logo ath
  • logo cisco
  • logo wsl
  • logo wirtlab
  • logo fca
  • synthos

INFORMACJA O WYJEŹDZIE NAUKOWO-TURYSTYCZNYM (BEZPŁATNYM)

Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu organizuje wyjazd naukowo-turystyczny nad morze w terminie 22 - 28 maja 2019r.

Z naszej szkoły: Powiatowego Centrum Kształcenia Technicznego i Branżowego w wyjeździe może uczestniczyć 2 uczniów.

Zainteresowani uczniowie proszeni są o zgłoszenie do wicedyrektor Anny Maziarz do 29 marca 2019r.

 

REGULAMIN REKRUTACJI I FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO PROJEKTU ERASMUS+

EU flag Erasmus vect POSRegulamin rekrutacji uczestników oraz formularz zgłoszenia do projektu „Europejska praktyka paszportem do kariery zawodowej” realizowanego przez Powiatowe Centrum Kształcenia Technicznego i Branżowego w Oświęcimiu:

REGULAMIN (PDF)

FORMULARZ ZGŁOSZENIA (PDF)

 UWAGA !!!

25 lutego 2019 r. -

ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń!!! 

„KOLEJNY ROK ZNOWU MINĄŁ, KOLEJNY ROK JEST JUŻ HISTORIĄ…”

p102030026 stycznia 2018r. Szkolne Koło Teatralne we współpracy z Samorządem Uczniowskim przygotowało „Jasełka Noworoczne”. Krótka inscenizacja, w nowoczesnej, młodzieżowej odsłonie, przypomniała o odwiecznym konflikcie Dobra ze Złem. W końcowej scenie spektaklu Lucyfer – jak już od dwóch tysięcy lat –  uznać musiał wielkość małego Dzieciątka, którego narodziny przyniosły na świat pokój i miłość.
Podczas spotkania życzenia noworoczne całej społeczności szkolnej złożył Starosta Oświęcimski Zbigniew Starzec oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Kształcenia Technicznego i Branżowego Grażyna Gawłowska.
W jasełkach udział wzięli uczniowie z klas I, II, III i IV. Rozpoczął – jako narrator – Paweł Wąsik. W rolę Heroda wcielił się Michał Michalik (naprawdę – kreacja warta Oskara), jego straż przyboczna to weterani – Sebastian Górny (przykład kariery: od pasterza do ochroniarza) oraz Tomek Tarnowski (ostatnio w roli ratownika). Trzej królowie, Archanioł Gabriel i Mędrzec to zgrana paka z 2Tm – Mateusz Małecki, Wiktor Mazgaj, Kuba Kołodziej, Hubert Bies i Wojtek Kozak. Szansę na etatowego „szkolnego Józefa” otrzymał debiutujący w występach Wadim Zamarlik, któremu w roli Marii towarzyszyła Anita Cudak. Na udany debiut zapracowali również pasterze: Kuba Szary i Kacper Donecki. O gorącą atmosferę finału zatroszczyli się stali bywalcy sceny: Gosia Kulka w roli Śmierci oraz Michał Chylaszek jako Lucyfer (który mocno sczerwieniał, nic dziwnego – rutyna sprawiła, że zapomniał nieco tekstu… ale – jak to profesjonalista –  poradził sobie doskonale).
Uczniowie zaprezentowali nie tylko swoje umiejętności aktorskie, ale i talenty wokalne we własnej interpretacji utworów: Sandra Watoła przy akompaniamencie Konrada Syca zaśpiewała Cichą noc, natomiast szkolny zespół PLAN B (Adam Szpitalny, Łukasz Rudzielewicz i Konrad Zięba) wykonał ponadczasowe przeboje Last Christmas, All I want for christmas is You.
Całą uroczystość poprowadzili przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Konrad Zięba i Monika Zając, a obsługą techniczną zajęli się niezastąpieni w swej dziedzinie: Michał Wiśniewski i Marcin Folga. Scenariusz przygotowały panie: Celina Mikołajek i Halina Kalata, o magiczną dekorację zadbała pani Dorota Adamaszek. Dziękujemy również wszystkim, którzy pomogli nam skompletować piękne stroje – nauczycielom, rodzicom i uczniom.
Świąteczny czas dobiega powoli końca…. Miejmy nadzieję, że pozytywny nastrój zostanie z nami na dłużej.

Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Teatralne „Colombina”.

Więcej zdjęć w GALERII.

 

Projekt: Centrum Kompetencji Zawodowychckz logo ozety

ue baner2

rkuiz ckp ue 2018

promocja-zdrowia-2012

 
HPV 300x250px

Konkursy

Ozety na Facebooku

Wyszukiwarka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
©2019 PCKTiB w Oświęcimiu