Ułatwienia dostępu

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
technik informatyk - klasa E-Sportowa
Kwalifikacje: montaż oraz eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych, projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami, tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami...
technik logistyk - Porty i Terminale
Kwalifikacje: organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania, zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych, organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w jednostkach organizacyjnych...
technik mechatronik
Kwalifikacje: montaż urządzeń i systemów mechatronicznych, eksploatacja urządzeń i systemów mechatronicznych, projektowanie i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych...
technik pojazdów samochodowych
Kwalifikacje: diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych, diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych, organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych...
technik spedytor
Kwalifikacje: organizacja i nadzorowanie transportu, obsługa klientów i kontrahentów...
  • logo pk
  • logo ath
  • logo cisco
  • logo wsl
  • logo wirtlab
  • logo fca
  • synthos
  • synthos
  • proginfo logo

Skład Samorządu Szkolnego 2005-2006

Samorząd 2005

Opiekun Samorządu:
Sabina Szwed-Klaja
Z-ca opiekuna Samorządu: Dorota Adamaszek

 
Przewodniczący: Sylwia Szwed
Z-ca przewodniczącego: Agnieszka Dudek
Skarbnicy:

Angelika Walusiak
Mateusz Paszek
Paweł Babrała

Pomocnik/Kronikarz: Zofia Glaba
 

Skład Samorządu Szkolnego 2003-2005

samorząd 2003-2005
Opiekun Samorządu: mgr Adam Kurzyński
Przewodniczący: Barbara Klima
Z-cy przewodniczącego: Martyna Myśliwiecka,
Dawid Kuciński
Skarbnik: Barbara Chowaniec

 
Kronikarze: Ewa Labak,
Katarzyna Wieliczka
Fotograf: Łukasz Leja
Nagłośnienie: Krzysztof Szyneczko,
Paweł Szymczyk


Pozostali Członkowie:

  • Bożena Babrała
  • Natalia Hałatek
  • Małgorzata Kulczyk
  • Justyna Drabczyk
  • Katarzyna Piaskowska
  • Anna Dędziel
  • Sylwia Krawiec
  • Karolina Krzemień
  • Wioletta Kolasa
  • Wojciech Komoń
  • Agnieszka Kowalska
  • Sabina Malik
  • Jarek Siemek
  • Renata Michałek
  • Izabela Luzarowska
  • Łukasz Kuś
  • Barbara Darulis
 

Oferta edukacyjna

Projekt: Centrum Kompetencji Zawodowychckz logo ozety

Projekt: Erasmus+ erasmus plus logo

Projekt: Małopolska Chmura Edukacyjnalogo chmura s mche

Ozety na Facebooku

ue baner2

rkuiz ckp ue 2018

promocja-zdrowia-2012

 
HPV 300x250px

Konkursy

Wyszukiwarka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
©2022 PCKTiB w Oświęcimiu