Ułatwienia dostępu

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
technik informatyk - klasa E-Sportowa
Kwalifikacje: montaż oraz eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych, projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami, tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami...
technik logistyk - Porty i Terminale
Kwalifikacje: organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania, zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych, organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w jednostkach organizacyjnych...
technik mechatronik
Kwalifikacje: montaż urządzeń i systemów mechatronicznych, eksploatacja urządzeń i systemów mechatronicznych, projektowanie i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych...
technik pojazdów samochodowych
Kwalifikacje: diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych, diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych, organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych...
technik spedytor
Kwalifikacje: organizacja i nadzorowanie transportu, obsługa klientów i kontrahentów...
  • logo pk
  • logo ath
  • logo cisco
  • logo wsl
  • logo wirtlab
  • logo fca
  • synthos
  • synthos
  • proginfo logo

UWAGA NOWOŚĆ!

OD 30 MAJA 2022r. PO RAZ PIERWSZY RUSZA NABÓR DO BRANŻOWEJ SZKOŁY II STOPNIA W ZAWODZIE  TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

ZAPRASZAMY ABSOLWENTÓW BRANZOWEJ SZKOŁY I STOPNIA

 

pcktib branzowa II stopnia plakat

Pobierz wniosek o przyjęcie do szkoły branżowej II stopnia

UWAGA MATURZYŚCI!

 Egzamin maturalny w sesji poprawkowej odbędzie się 23 sierpnia 2022r. (wtorek) o godz. 9.00 w salach 215 (j. polski), 207 (matematyka), 211 (j. angielski).

Na egzamin należy zgłosić się co najmniej 45 min. wcześniej, z dowodem tożsamości, odpowiednimi przyborami pomocniczymi i kodami kreskowymi.

"Dzień Przedsiębiorczości" w Powiatowej "Trójce"

W tym roku szkolnym 3 kwietnia 2008r. po raz kolejny Powiatowy Zespół Nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. por. Stefana Jasieńskiego organizuje w Szkolny Dzień Przedsiębiorczości. Głównym organizatorem tej ogólnopolskiej imprezy jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości (szczegóły akacji: http://www.junior.org.pl). Program został objęty honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Pana Lecha Kaczyńskiego. Szkolnym koordynatorem „Dnia Przedsiębiorczości” jest Artur Dęsoł.
W tym roku do tej akcji przystąpiło ponad 140 uczniów z liceów profilowanych i technikum naszej szkoły. Przyjmuje ich ponad 70 różnych firm/instytucji terenu powiatu oświęcimskiego. Podczas Dnia Przedsiębiorczości uczniowie udają się do wskazanej firmy/instytucji na 1-dniowe praktyki zawodowe. Uczniowie mają możliwość nie tylko odbycia kilkugodzinnych praktyk w wybranym miejscu pracy, ale również zweryfikowania swoich wyobrażeń o wymarzonym zawodzie, pozyskania informacji o wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do wykonywania danego zawodu, zapoznania się z organizacją i zarządzaniem firmą.
Firmy/instytucje już od 3 lat chętnie przyjmują naszych uczniów, m. in. są to: Urząd Skarbowy w Oświęcimiu (obecnie 8 uczniów), Powiatowy Urząd Pracy (2 uczniów), Centrum Kształcenia Praktycznego w Oświęcimiu (4 uczniów), Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli ODN Oświęcim (4 uczniów), firma "Łoziński" Sp.j. Transport Międzynarodowy (3 uczniów).
W roku pod względem ilości zgłoszeń, dominują małe i średnie firmy z branży spożywczej i przemysłowej. Uczniowie wybierali najchętniej stanowiska biurowe w administracji (kadry i księgowość), stanowiska sprzedawcy i logistyka.
Przed „Dniem Przedsiębiorczości” - każdy z uczestników otrzymał do wypełnienia Kartę Ucznia, Kartę Zgłoszenia Konsultanta, Zgodę Rodziców i Podziękowania dla Firm/Instytucji.
Serdecznie dziękuje wszystkim zaangażowanym w Programie firmom/instytucjom za bezcenne zaangażowanie się Program „Dnia Przedsiębiorczości”.
Artur Dęsoł

Oferta edukacyjna

Projekt: Centrum Kompetencji Zawodowychckz logo ozety

Projekt: Erasmus+ erasmus plus logo

Projekt: Małopolska Chmura Edukacyjnalogo chmura s mche

Ozety na Facebooku

ue baner2

rkuiz ckp ue 2018

promocja-zdrowia-2012

 
HPV 300x250px

Konkursy

Wyszukiwarka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
©2022 PCKTiB w Oświęcimiu