Ułatwienia dostępu

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
technik informatyk - klasa E-Sportowa
Kwalifikacje: montaż oraz eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych, projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami, tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami...
technik logistyk - Porty i Terminale
Kwalifikacje: organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania, zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych, organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w jednostkach organizacyjnych...
technik mechatronik
Kwalifikacje: montaż urządzeń i systemów mechatronicznych, eksploatacja urządzeń i systemów mechatronicznych, projektowanie i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych...
technik pojazdów samochodowych
Kwalifikacje: diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych, diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych, organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych...
technik spedytor
Kwalifikacje: organizacja i nadzorowanie transportu, obsługa klientów i kontrahentów...
 • logo pk
 • logo ath
 • logo cisco
 • logo wsl
 • logo wirtlab
 • logo fca
 • synthos
 • synthos
 • proginfo logo

UWAGA NOWOŚĆ!

OD 30 MAJA 2022r. PO RAZ PIERWSZY RUSZA NABÓR DO BRANŻOWEJ SZKOŁY II STOPNIA W ZAWODZIE  TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

ZAPRASZAMY ABSOLWENTÓW BRANZOWEJ SZKOŁY I STOPNIA

 

pcktib branzowa II stopnia plakat

Pobierz wniosek o przyjęcie do szkoły branżowej II stopnia

UWAGA MATURZYŚCI!

 Egzamin maturalny w sesji poprawkowej odbędzie się 23 sierpnia 2022r. (wtorek) o godz. 9.00 w salach 215 (j. polski), 207 (matematyka), 211 (j. angielski).

Na egzamin należy zgłosić się co najmniej 45 min. wcześniej, z dowodem tożsamości, odpowiednimi przyborami pomocniczymi i kodami kreskowymi.

SKE EUROKRĄG zajął III miejsce w województwie małopolskim

 Szkolny Klub Europejski Eurokrąg działający przy Powiatowym Zespole Nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Oświęcimiu zajął trzecie miejsce w województwie małopolskim (spośród 300 działających klubów) konkursie "Po co nam Schengen". Konkurs został ogłoszony dla szkół ponadgimnazjalnych w grudniu przez Małopolskie Regionalne Centrum Informacji Europejskiej w Krakowie, aby wyłonić najlepsze prezentacje multimedialne przygotowane przez SKE reklamujące przystąpienie Polski do Strefy Schengen. Nad przygotowaniem tej pracy pracowało 12 klubowiczów, jednakże za całość odpowiadały dwie osoby Partycja Huczek i Norbert Dąbrowski (II d L.O.). To dzięki ich pracy i zaangażowaniu nasza praca wśród tak licznej konkurencji mogła zostać nagrodzona.
Pracą tą w pierwszej części była informacja o strefie Schengen, druga poświęcona była korzyściom przystąpienia Polski do strefy Schengen a na koniec był reportaż realizowany wśród naszych kolegów i mieszkańców Oświęcimia.
Podczas V Małopolskiego zlotu Szkolnych Klubów Europejskich w grudniu 2007 pod hasłem "Europa Bez Granic" Eurokrąg przedstawił swoją działalność w sali obrad miasta stołecznego Krakowa. Nasz klub został doceniony przez Józefa Rostworowskiego - Małopolskiego Kuratora Oświaty, zaproszonych gości (konsulów Austrii, Słowacji Niemiec Francji) oraz przez ministra obrony Narodowej Bogdana Klicha, który był głównym zaproszonym na to spotkanie. Przedstawiciele klubu poprosili ministra o wpis do naszej kroniki, zrobili pamiątkowe zdjęcie i mogli przeprowadzić z nim krótki wywiad.
- Był to dla mnie najwspanialszy dzień mogłem przeprowadzić wywiad z panem ministrem. Zaskoczył mnie, że jest tak otwartym człowiekiem i bardzo życzliwym. Spełniło się moje największe marzenie, szkoda, że nie było tego w telewizji i wszyscy znajomi tego nie widzieli. Działalność w Klubie jest dla mnie wspaniałym doświadczeniem a jednocześnie nauką współdziałania i współdecydowania - wyznaje Norbert Dąbrowski.
Katarzyna Kapcińska-Czerniak

Oferta edukacyjna

Projekt: Centrum Kompetencji Zawodowychckz logo ozety

Projekt: Erasmus+ erasmus plus logo

Projekt: Małopolska Chmura Edukacyjnalogo chmura s mche

Ozety na Facebooku

ue baner2

rkuiz ckp ue 2018

promocja-zdrowia-2012

 
HPV 300x250px

Konkursy

Wyszukiwarka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
©2022 PCKTiB w Oświęcimiu