Ułatwienia dostępu

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
technik informatyk - klasa E-Sportowa
Kwalifikacje: montaż oraz eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych, projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami, tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami...
technik logistyk - Porty i Terminale
Kwalifikacje: organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania, zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych, organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w jednostkach organizacyjnych...
technik mechatronik
Kwalifikacje: montaż urządzeń i systemów mechatronicznych, eksploatacja urządzeń i systemów mechatronicznych, projektowanie i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych...
technik pojazdów samochodowych
Kwalifikacje: diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych, diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych, organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych...
technik spedytor
Kwalifikacje: organizacja i nadzorowanie transportu, obsługa klientów i kontrahentów...
  • logo pk
  • logo ath
  • logo cisco
  • logo wsl
  • logo wirtlab
  • logo fca
  • synthos
  • synthos
  • proginfo logo

Dzień Otwarty ponownie wzbudził duże zainteresowanie

Uczestnicy pokazów z Dnia Otwartego18 kwietnia 2007 , jak co roku gościlismyw swych progach gimnazjalistów, zainteresowanych nauką w naszej szkole. Czekało na nich moc niespodzianek i atrakcji przygotowanych przez uczniów oraz nauczycieli. Gimnazjaliści, których przewodnikami byli uczniowie, mogli zajrzeć w każdy zakątek szkoły.

Pokaz samoobronyMogli także, w zależności od swych zainteresowań, uczestniczyć w przygotowanych specjalnie lekcjach oraz wykładach, takich jak: Tworzenie stron WWW, Techniki sprzedaży z wykorzystaniem kas fiskalnych, Programowanie strukturalne, Malowane pędzlem i piórem – rozpoznaj bohaterów w malarstwie i literaturze, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – tajniki sztuki dziennikarskiej,Bawimy się fizyką, Z matematyką za pan brat, Edukacja ekologiczna – zrównoważony rozwój, W zdrowym ciele zdrowy duch – czyli jak zostać policjantem?, Lekcja kaligrafii – cyrylica, Media jako źródło informacji - lekcja języka angielskiego, Warsztaty plastyczne połączone z wystawą prac Koła Aktywności Twórczej oraz dla tych o zacięciu technicznym - Pokaz modeli mechanicznych napędzanych silnikiem elektrycznym, Zastosowanie informatyki w zawodzie technika logistyka i spedytora, Symulacja komputerowa pracy na stanowisku operatora obrabiarki CNC

 

Policjanci ze szkolonymi psami

Największe zainteresowanie wzbudziła chyba jednak prezentacja klas policyjnych, przygotowana przy współpracy policjantów, którzy odwiedzili szkołę w towarzystwie czworonożnych funkcjonariuszy, czyli specjalnie wytresowanych psów.

Z kolei na sali gimnastycznej prezentowały swoje osiągnięcia koła zainteresowań działające w szkole a program urozmaicały występy cheerleaderek i pokazy samoobrony w wykonaniu klas „policyjnych”.

Gimnazjaliści i ich rodzice spotkali się z dyrektor szkoły Teresą Piskorską i mieli okazję zadawać pytania.

 

Zainteresowanie szkołą jak co roku było bardzo duże. Każdy mógł „na żywo” zapoznać się z ofertą edukacyjną i wybrać coś dla siebie tym bardziej, że nasza szkoła od nowego roku szkolnego zamierza, oprócz już funkcjonujących, otworzyć kolejne ciekawe kierunki.

 

 

Oferta edukacyjna

Projekt: Centrum Kompetencji Zawodowychckz logo ozety

Projekt: Erasmus+ erasmus plus logo

Projekt: Małopolska Chmura Edukacyjnalogo chmura s mche

Ozety na Facebooku

ue baner2

rkuiz ckp ue 2018

promocja-zdrowia-2012

 
HPV 300x250px

Konkursy

Wyszukiwarka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
©2022 PCKTiB w Oświęcimiu