Ułatwienia dostępu

  • logo pk
  • logo ath
  • logo cisco
  • logo wsl
  • logo wirtlab
  • logo fca
  • synthos
  • synthos
  • proginfo logo

Szkolne Koło Sportowe - SKS

2006.12.04 Powiatowa Licealiada - Pływanie

50 m stylem dowolnym

Miejsce Nazwisko i imię
Czas
V Marzena Zielińska 43,77
VI Sylwia Machura 51,66
V Kamil Tymczyszyn 33,18
VIII Sebastian Piwowarski 35,37
XI Mateusz Niedziela 36,29

50 m stylem grzbietowym

Miejsce Nazwisko i imię
Czas
II Dawid Pabiański 32,72
VII Miłosz Żurek 39,18

50 m stylem klasycznym

Miejsce Nazwisko i imię
Czas
IV Lilianna Jabłońska 41,28
VII Rafał Gawęda 36,62
IX Paweł Klaja 38,5

Sztafety 7x50 m dowolnym dziewcząt

Miejsce Szkoła
Czas
III PZnr3 Oświęcim 7.45,14

Skład zespołu: Marzena Zielińska, Sylwia Machura, Lilianna Jabłońska, Magdalena Szymonek, Katarzyna Jamróz, Marta Szyjka, Martyna Matla, Oliwia Nędza

Sztafety 7x50 m dowolnym chłopców

Miejsce Szkoła
Czas
III PZnr3 Oświęcim 3.42,67

Skład zespołu: Kamil Tymczyszyn, Sebastian Piwowarski, Mateusz Niedziela, Dawid Pabiański, Miłosz Żurek, Rafał Gawęda, Rafał Gawęda.

 

Czytaj więcej...

 

2006.11.30 Miejska Licealiada - Piłka Nożna Halowa Dziewcząt

Klasyfikacja końcowa

I miejsce
PZNr 2 Oświęcim
II miejsce PZNr 3 Oświęcim
III miejsce PZNr 5 Oświęcim

Wyniki meczy

PZNr 1 - PZNr 3
0:2
strzelcy bramek:
Katarzyna Kubica
PZNr 4 - PZNr 3
0:2
strzelcy bramek:
Karolina Turza
Katarzyna Duda
PZNr 2 - PZNr 3
2:0

Skład zespołu

  1. Katarzyna Kubica
  2. Karolina Turza
  3. Wioleta Amrozi
  4. Katarzyna Śliwka
  5. Marta Podbiał
  6. Katarzyna Mendyk
  7. Katarzyna Duda
  8. Klaudia Kidoń
  9. Anna Pałka
  10. Elżbieta Białowąs
  11. Urszula Chojnicka
  12. Marta Kuwik
 

2006.11.14 Miejska Licealiada - Piłka Koszykowa Chłopców

Klasyfikacja końcowa (tabela grupy II)

I miejsce
PZNr 1 Oświęcim
II miejsce
PZNr 2 Oświęcim
III miejsce
PZNr 3 Oświęcim

Wyniki meczy

PZNr 1 - PZNr 3
61:19
PZNr 2 - PZNr 3
57:28

Skład zespołu

  1. Kopta Marcin
  2. Jankowski Tomasz
  3. Widuch Mateusz
  4. Łączny Adrian
  5. Matyszkiewicz Adrian
  6. Bratus Szymon
  7. Zając Paweł
  8. Solecki Dawid
  9. Kotarski Dawid
 

2006.11.21 Miejska Licealiada - Piłka Nożna Chłopców

Klasyfikacja końcowa

I miejsce
PZNr 5 Oświęcim
II miejsce
PZNr 2 Oświęcim
III miejsce
PZNr 3 Oświęcim

Wyniki meczy

PZNr 5 - PZNr 3
4:3
strzelcy bramek:
Adrian Gałgan
Adrian Korczyk
Dawid Bujak
PZNr 2 - PZNr 3
4:1
strzelcy bramek:
Adrian Korczyk

Skład zespołu

  1. Piotr Kreskowiak
  2. Dawid Bujak
  3. Dariusz Wójcik
  4. Adrian Gałgan
  5. Łukasz Skiernik
  6. Marcin Skamaj
  7. Adrian Korczyk
  8. Paweł Żydzik

Czytaj więcej...

 

2006.11.14 Liga Strzelecka I Runda

Klasyfikacja końcowa

Pozycja Szkoła
Punkty
I miejsce PZ nr 5 Oświęcim 794
II miejsce PZ nr 1 Oświęcim 790
III miejsce PZ nr 2 Oświęcim 778
IV miejsce ZSZ TS Oświęcim 773
V miejsce PZ nr 3 Oświęcim 704
VI miejsce PZnr8 Chełmek 698

Wyniki naszych zawodników

Nazwisko i imię Punkty
Alicja Krawiec 139
Marta Podbiał 122
Justyna Radwan 83
Iwona Drzyżdżyk 79
Edyta Burman 66
Olga Kulczyk 51
Jarosław Sarnecki 138
Adrian Szumski 117
Rafał Zygmunt 105

Czytaj więcej...

 

Oferta edukacyjna

Projekt: Centrum Kompetencji Zawodowychckz logo ozety

Projekt: Erasmus+ erasmus plus logo

Projekt: Małopolska Chmura Edukacyjnalogo chmura s mche

Ozety na Facebooku

ue baner2

rkuiz ckp ue 2018

promocja-zdrowia-2012

 
HPV 300x250px

Konkursy

Wyszukiwarka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
©2022 PCKTiB w Oświęcimiu