Ułatwienia dostępu

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
technik informatyk - klasa E-Sportowa
Kwalifikacje: montaż oraz eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych, projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami, tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami...
technik logistyk - Porty i Terminale
Kwalifikacje: organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania, zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych, organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w jednostkach organizacyjnych...
technik mechatronik
Kwalifikacje: montaż urządzeń i systemów mechatronicznych, eksploatacja urządzeń i systemów mechatronicznych, projektowanie i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych...
technik pojazdów samochodowych
Kwalifikacje: diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych, diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych, organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych...
technik spedytor
Kwalifikacje: organizacja i nadzorowanie transportu, obsługa klientów i kontrahentów...
  • logo pk
  • logo ath
  • logo cisco
  • logo wsl
  • logo wirtlab
  • logo fca
  • synthos
  • synthos
  • proginfo logo

Uwaga!!!

Zdający egzamin zawodowy w sesji styczniowej 2024 są zobowiązani do aktualizacji adresów email w portalu zdającego – SIOEPKZ.

ERASMUS+ 2022 - MUZEUM FERRARI W MARANELLO, MEDIOLAN, WENECJA

IMG 20220919 WA004710.09 MUZEUM FERRARI W MARANELLO
Ferrari to marka, która przyciąga nie tylko zagorzałych fanów motoryzacji i wyścigów samochodowych. Mieliśmy wyjątkową okazję, aby zwiedzić i przyjrzeć się z bliska wspaniałym okazom Ferrari oraz poznać historię wyścigów Formuły 1.
Dodatkowo, z okazji trwającego w tym czasie wyścigu na torze Monza, otrzymaliśmy limitowane i numerowane plakaty promocyjne z dedykacją od autora.

Więcej zdjęć w GALERII.

 

11.09 MEDIOLAN
Mediolan - stolica mody ale i miasto z bogatą historią, gdzie przenikają się różne kultury.
Zwiedzanie zaczęliśmy od monumentalnego dworca z 1931r. Zatrzymaliśmy się na moment, by podziwiać jego niesamowite wnętrze. Następnie Piazza del Duomo , gdzie czekały kolejne atrakcje. Pierwsza to Katedra Narodzin św. Marii w Mediolanie, która jest jedną z najpiękniejszych i największych na świecie. Z jej tarasów na dachu podziwialiśmy całe miasto.
Potem skierowaliśmy się do jednej z najwspanialszych galerii handlowych na świecie. W Galerii Wiktora Emmanuela II dominuje metal, szkło i złoto, a na posadzce marmury. Prada, Louis Vuitton, Gucci to tylko część tego, co się tutaj oferuje. Wychodząc z galerii podziwialiśmy Pomnik Leonarda da Vinci a następnie słynną na całym świecie La Scalę, w której artyści z całego świata spełniają swoje marzenia. Potem zwiedzaliśmy Zamek Sforzów. Cudowny dziedziniec zachęcał do przebywania w jego czternastowiecznych wiecznych murach. Kibice piłki nożnej też byli usatysfakcjonowani - zobaczyliśmy słynny stadion San Siro.

Więcej zdjęć w GALERII.

 

17.09 WENECJA
Wenecja przywitała nas zachmurzonym niebem i silnym wiatrem, ale błękitna woda w Canale Grande oraz oszałamiający widok na miasto wywołały zachwyt i chęć poznania tego ciekawego miasta.
Zobaczyliśmy więc: Most Rialto, Plac św. Marka, Pałac Dożów, Bazylikę św. Marka, Dzwonnicę św. Marka, Most Westchnień, Pomnik konny Wiktora Emanuela II, a nielicznym udało się popłynąć gondolą.

Więcej zdjęć w GALERII.

Oferta edukacyjna

Projekt: Narodowy program rozwoju czytelnictwa 2.0nprcz logotyp podstawowy rgb

Projekt: Międzynarodowe doświadczenie
drogą do kariery zawodowej
FERS RP UE RGB 1a

Projekt: Centrum Kompetencji Zawodowychckz logo ozety

Projekt: Erasmus+ erasmus plus logo

Projekt: Małopolska Chmura Edukacyjnalogo chmura s mche

Ozety na Facebooku

ue baner2

rkuiz ckp ue 2018

promocja-zdrowia-2012

 
HPV 300x250px

Konkursy

Wyszukiwarka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
©2023 PCKTiB w Oświęcimiu