Ułatwienia dostępu

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
technik informatyk - klasa E-Sportowa
Kwalifikacje: montaż oraz eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych, projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami, tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami...
technik logistyk - Porty i Terminale
Kwalifikacje: organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania, zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych, organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w jednostkach organizacyjnych...
technik mechatronik
Kwalifikacje: montaż urządzeń i systemów mechatronicznych, eksploatacja urządzeń i systemów mechatronicznych, projektowanie i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych...
technik pojazdów samochodowych
Kwalifikacje: diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych, diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych, organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych...
technik spedytor
Kwalifikacje: organizacja i nadzorowanie transportu, obsługa klientów i kontrahentów...
  • logo pk
  • logo ath
  • logo cisco
  • logo wsl
  • logo wirtlab
  • logo fca
  • synthos
  • synthos
  • proginfo logo

UWAGA ABSOLWENCI TECHNIKUM I SZKOŁY BRANŻOWEJ

WYNIKI EGZAMINÓW Z KWALIFIKACJI Z SESJI CZERWIEC- LIPIEC 2022

 

Od 8 września  2022 od  godz.9.00  w sekretariacie szkoły będzie można odebrać   świadectwa potwierdzające kwalifikacje w zawodzie, certyfikaty  oraz  dyplomy.

Uczniowie klas młodszych odbiorą wyniki podczas lekcji wychowawczych.

ERASMUS+ 2022 - MUZEUM FERRARI W MARANELLO, MEDIOLAN, WENECJA

IMG 20220919 WA004710.09 MUZEUM FERRARI W MARANELLO
Ferrari to marka, która przyciąga nie tylko zagorzałych fanów motoryzacji i wyścigów samochodowych. Mieliśmy wyjątkową okazję, aby zwiedzić i przyjrzeć się z bliska wspaniałym okazom Ferrari oraz poznać historię wyścigów Formuły 1.
Dodatkowo, z okazji trwającego w tym czasie wyścigu na torze Monza, otrzymaliśmy limitowane i numerowane plakaty promocyjne z dedykacją od autora.

Więcej zdjęć w GALERII.

 

11.09 MEDIOLAN
Mediolan - stolica mody ale i miasto z bogatą historią, gdzie przenikają się różne kultury.
Zwiedzanie zaczęliśmy od monumentalnego dworca z 1931r. Zatrzymaliśmy się na moment, by podziwiać jego niesamowite wnętrze. Następnie Piazza del Duomo , gdzie czekały kolejne atrakcje. Pierwsza to Katedra Narodzin św. Marii w Mediolanie, która jest jedną z najpiękniejszych i największych na świecie. Z jej tarasów na dachu podziwialiśmy całe miasto.
Potem skierowaliśmy się do jednej z najwspanialszych galerii handlowych na świecie. W Galerii Wiktora Emmanuela II dominuje metal, szkło i złoto, a na posadzce marmury. Prada, Louis Vuitton, Gucci to tylko część tego, co się tutaj oferuje. Wychodząc z galerii podziwialiśmy Pomnik Leonarda da Vinci a następnie słynną na całym świecie La Scalę, w której artyści z całego świata spełniają swoje marzenia. Potem zwiedzaliśmy Zamek Sforzów. Cudowny dziedziniec zachęcał do przebywania w jego czternastowiecznych wiecznych murach. Kibice piłki nożnej też byli usatysfakcjonowani - zobaczyliśmy słynny stadion San Siro.

Więcej zdjęć w GALERII.

 

17.09 WENECJA
Wenecja przywitała nas zachmurzonym niebem i silnym wiatrem, ale błękitna woda w Canale Grande oraz oszałamiający widok na miasto wywołały zachwyt i chęć poznania tego ciekawego miasta.
Zobaczyliśmy więc: Most Rialto, Plac św. Marka, Pałac Dożów, Bazylikę św. Marka, Dzwonnicę św. Marka, Most Westchnień, Pomnik konny Wiktora Emanuela II, a nielicznym udało się popłynąć gondolą.

Więcej zdjęć w GALERII.

 

ERASMUS+ 2022 - WYCIECZKA DO BOLONII

IMG 20220903 120323I już! Weekend! Tak. To nam się należy po całym, pierwszym tygodniu spotkań, zapoznań, pracy, mierzenia się z językiem włoskim i opanowania topologii miasta.
Piątkowe, wspólne planowanie zaowocowało sobotnią wizytą w malowniczej Bolonii. Mieliśmy okazje poznać cudowne miejsca i poczuć klimat prawdziwych Włoch, zarówno z dołu jak i z wysokości 100 metrów. Zobaczyliśmy: Piazza Maggiore, bazylikę św. Petroniusza, Neptuna Olbrzymiego, muzeum archeologiczne, getto i muzeum żydowskie, boloński ratusz, uniwersytet boloński z campusem, dwie bolońskie wieże, kanał rzeki Reno i wiele innych, wspaniałych miejsc.

Więcej zdjęć w GALERII.

 

ERASMUS+ 2022 - WYCIECZKA DO RIMINI

received 1110654286541540... ale za to niedziela była dla nas. Pociąg tak szybko pędził, że byliśmy na miejscu expressowo. W Rimini, znanym nie tylko wśród Włochów kurorcie, lato w pełni. Myk, myk i już jesteśmy na szerokiej piaszczystej plaży. Ręcznik na piasek, klapeczki obok i hop, do gorącego Adriatyku. Nie ma jak relaks we wrześniu :) Wieczorem, opaleni, wypoczęci i pełni energii na kolejny tydzień wróciliśmy do Reggio Emilia.

 

Więcej zdjęć w GALERII.

 

ERASMUS+ 2022

Resized 20220827 151143Kolejna grupa uczniów z Ozetów wyruszyła na praktyki zawodowe do Włoch w ramach programu Erasmus+.

 

 Więcej zdjęć w GALERII.

 

 

 

SAMORZĄD UCZNIOWSKI Z OZETÓW W SEJMIE

Samorząd w SejmieWe wtorek 21 czerwca pięciu przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego: Patrycja Kluska 3 bTL, Gabriela Kolasa 3 bTL, Michał Folga 3 Tm, Jakub Kołodziej 3 Tm i Jacek Sitek 3 Tm/8 wzięło udział w wycieczce do Warszawy.

Wyjazd został zorganizowany w ramach Sejmowego Programu Edukacji Parlamentarnej. Uczniowie zwiedzili budynek Sejmu RP oraz rozmawiali z posłem na Sejm RP panem Markiem Sową, który opowiedział im o zadaniach i obowiązkach poselskich.

Więcej zdjęć w GALERII.

 

INFORMATYCY DOSKONALĄ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI

IMG 6818W dniach 17-19 czerwca 2022 r. nauczyciele przedmiotów informatycznych uczestniczyli w 32-godzinnym kursie Programowanie w języku Java. Był to już kolejny z kursów dla nauczycieli, zorganizowanych w ramach projektu Utworzenie i rozwój Centrum Kompetencji Zawodowych branży elektryczno-elektronicznej Powiatu Oświęcimskiego, dofinansowanego z funduszy Unii Europejskiej.

Podczas 3 dni intensywnych zajęć p. Anna Kaszuba, p. Maciej Buliński, p. Adam Graca i p. Bogdan Kowalczyk doskonalili umiejętności w zakresie programowania w języku Java oraz pracy z wykorzystaniem środowisk programistycznych JDK i IntelliJ.

Warto dodać, że w ramach projektu CKZ organizowanych jest również wiele form wsparcia dla uczniów - kursów, praktyk i staży, stypendiów, wycieczek i innych.
Zachęcamy do śledzenia strony internetowej szkoły (zakładka Projekt: Centrum Kompetencji Zawodowych) oraz tablicy ogłoszeń na I piętrze.

Więcej zdjęć w GALERII.

 

BRUKSELA CZEKA ...

Młodzi mają głos. Porozmawiajmy.W niedzielę 19 czerwca Jakub Kuczkowski i Anna Miłoń, uczniowie klasy 3b technik logistyk, wraz z opiekunem polecieli do Brukseli, by uczestniczyć w wyjeździe studyjnym, który potrwa do 22 czerwca.

Uczniowie OZETÓW reprezentowali powiat oświęcimski w projekcie #MłodziMałopolanie.EU, organizowanym przez marszałka województwa małopolskiego. Projekt przybliżył uczniom zagadnienia związane z funduszami europejskimi, a jego ostatnim etapem jest właśnie wyjazd studyjny do Brukseli. Warto wspomnieć, że podczas wydarzeń online i spotkania w Krakowie, które poprzedzały wyjazd, Kuba okazał się najaktywniejszym uczestnikiem projektu.

Teraz ambasadorzy funduszy europejskich, Jakub i Ania, odwiedzą instytucje unijne, spotkają się z ich pracownikami, a także poznają lokalne inwestycje przeprowadzone przy wsparciu środków europejskich.

 

LOGISTYCY W ŚLĄSKIM CENTRUM LOGISTYCZNYM

Logistycy w ŚCL19 i 20 maja klasy trzecie technikum logistycznego uczestniczyły w Dniach Otwartych Śląskiego Centrum Logistycznego w Gliwicach. Uczniowie zobaczyli specjalistyczną infrastrukturę magazynową, ukierunkowaną na składowanie towarów chemicznych i stalowych. Jednym z ważniejszych elementów ŚCL jest terminal kontenerowy. Młodzi logistycy mogli więc zapoznać się z procesem przeładunku pomiędzy trzema rodzajami transportu: drogowego, kolejowego i wodnego śródlądowego.

Więcej zdjęć w GALERII.

 

DŁUGA PRZERWA Z BELGIJKĄ

9 czerwca przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego spontanicznie zaprosili na spotted koleżanki i kolegów do wspólnego tańca. Zabawa integracyjna odbyła się na długiej przerwie w strefie relaksu pod hasłem: "piętnastominutówka z tańcem belgijskim". Wszyscy bawili się doskonale.

Pozdrawiamy i zapraszamy na kolejną odsłonę ☺☺☺

Samorząd Uczniowski

 

Oferta edukacyjna

Projekt: Centrum Kompetencji Zawodowychckz logo ozety

Projekt: Erasmus+ erasmus plus logo

Projekt: Małopolska Chmura Edukacyjnalogo chmura s mche

Ozety na Facebooku

ue baner2

rkuiz ckp ue 2018

promocja-zdrowia-2012

 
HPV 300x250px

Konkursy

Wyszukiwarka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
©2022 PCKTiB w Oświęcimiu