Ułatwienia dostępu

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
technik informatyk - klasa E-Sportowa
Kwalifikacje: montaż oraz eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych, projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami, tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami...
technik logistyk - Porty i Terminale
Kwalifikacje: organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania, zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych, organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w jednostkach organizacyjnych...
technik mechatronik
Kwalifikacje: montaż urządzeń i systemów mechatronicznych, eksploatacja urządzeń i systemów mechatronicznych, projektowanie i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych...
technik pojazdów samochodowych
Kwalifikacje: diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych, diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych, organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych...
technik spedytor
Kwalifikacje: organizacja i nadzorowanie transportu, obsługa klientów i kontrahentów...
 • logo pk
 • logo ath
 • logo cisco
 • logo wsl
 • logo wirtlab
 • logo fca
 • synthos
 • synthos
 • proginfo logo

UWAGA ABSOLWENCI TECHNIKUM I SZKOŁY BRANŻOWEJ

WYNIKI EGZAMINÓW Z KWALIFIKACJI Z SESJI CZERWIEC- LIPIEC 2022

 

Od 8 września  2022 od  godz.9.00  w sekretariacie szkoły będzie można odebrać   świadectwa potwierdzające kwalifikacje w zawodzie, certyfikaty  oraz  dyplomy.

Uczniowie klas młodszych odbiorą wyniki podczas lekcji wychowawczych.

OGŁOSZENIE PRZETARGOWE

Oświęcim, 23.07. 2012r.

OGŁOSZENIE PRZETARGOWE

Powiatowego Zespołu Nr3 Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. por. Stefana Jasieńskiego w Oświęcimiu ul. Stanisławy Leszczyńskiej 8
Tel. 33/ 843 – 16 – 80

Zgodnie z Uchwałą NrXV/160/2012 w sprawie określenia szczegółowych warunków korzystania z nieruchomości oddanych w trwały zarząd jednostkom organizacyjnym Powiatu Oświęcimskiego , oraz Uchwała Nr56 /278/2012 w sprawie ustalenia wysokości stawek czynszu na 2012r.za wynajem lokali użytkowych Zarządu Powiatu w Oświęcimiu informujemy o możliwości najmu pomieszczenia na prowadzenie sklepiku szkolnego.

 

- okres najmu : maksymalnie do 3 lat
- powierzchnia : 52 m kwadratowe
- cena wyjściowa : 11,00 złotych za każdy metr kwadratowy
- woda + ścieki : wg. wskazań podlicznika
- energia elektryczna : wg. wskazań podlicznika
- wywóz śmieci i sprzątanie : we własnym zakresie

Pozostałe wymagania określa Karta Warunków Wynajmującego.

Oferty wraz z Kartą Warunków Wynajmującego należy składać do dnia 30.07.2012r. do godz.10.00 w zamkniętej kopercie w sekretariacie .
Otwarcie ofert nastąpi 30.07.2012r. o godz. 10.15 pok. nr 205

Uprawniony do kontaktów z oferentami:
Stanisława Rudzińska tel. 33/ 843-16-80 wewn.24

Data wywieszenia ogłoszenia ……………………….

Szczegółowe warunki umowy do uzgodnienia z Dyrektorem Szkoły.

Załączniki

 

Ogłoszenie!

Wynajem lokalu użytkowego o powierzchni 52 m2 na sklepik szkolny usytuowany w budynku szkoły PZ Nr 3 STiO przy ul. Stanisławy Leszczyńskiej 8 32-610 Oświęcim.

Cena wyjściowa za wynajem 1m2 wynosi 11 zł. Oprócz czynszu Najemca zobowiązuje się ponosić co miesiąc opłatę za zużytą wodę i energię elektryczną.

Uprawniony do kontaktów z oferentami
Stanisława Rudzińska
tel. 33-843-16-80 wew. 24

Oferty należy składać w siedzibie Zamawiającego sekretariat szkoły do dnia 30.07.2012 r. do godz. 10.00. Otwarcie ofert nastąpi 30.07.2012 r. o godz. 10.15
Data zamieszczenia ogłoszenia 11.07.2012.
Szczegółowe warunki umowy do uzgodnienia z Dyrektorem Szkoły.

 

Harmonogram egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym

 • egzamin pisemny - 21.08. 2012 r. (wtorek) godz. 9.00
  • sala gimnastyczna,
  • sala 003,
  • sala 004,
 • egzamin ustny - 22.08. 2012 r. (środa) godz. 9.00
  • sala 206.
 

Młodzież powiatowej Trójki w walce z nowotworami

mhnr2012 f IMG 7598W tegorocznej V edycji „Mam Haka na Raka”, poświęconej profilaktyce raka jelita grubego, wzięły udział 742 zespoły, czyli ok. 3710 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z całego kraju. Wśród nich znalazł się zespół Hakowiczów z oświęcimskich OZETÓW, który pod opieką nauczyciela biologii Lucyny Konior, zakwalifikował się do II etapu konkursu, co dało mu możliwość przygotowania kampanii reklamowej: „Zawsze masz wybór – nie zmarnuj szansy wykonaj badanie kolonoskopowe”.

Dzięki temu wyróżnieniu 25 czerwca 2012 roku drużyna z powiatowej Trójki uczestniczyła w Warszawie uroczystej Gali 5 edycji konkursu „Znajdź Haka na Raka”.

Tym razem nie udało się nam zwyciężyć, ale i tak odnieśliśmy duży sukcesu – twierdzi opiekunka drużyny OZETÓW - byliśmy jednym z 50 zespołów których działania zostały wysoko ocenione przez jury, ale jak to powiedział Prezes Polskiej Unii Onkologii, organizator Programu, dr Janusz Meder „…wszystkie obecne tutaj zespoły są zwycięzcami, ale jury musiało wskazać jednego zwycięzcę”.

Czytaj więcej...

 

Narodowy Dzień Pamięci 2012

IMG 3477 dpn2012

13 czerwca klasa druga europejska uczestniczyła w obchodach Narodowego Dnia Pamięci 2012 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Oświęcimiu wraz z p. K. Kapcińską-Czerniak. W ramach uroczystości uczniowie uczestniczyli w konferencji naukowej „Witold Pilecki i inni więźniowie KL Auschwitz”. Konferencja przybliżyła postać byłego więźnia KL Auschwitz Mariana Kołodzieja, który w obozie spędził 5 lat z wyrokiem śmierci i przeżył. Uczniowie zobaczyli również film „Klisze pamięci Mariana Kołodzieja” zrealizowany przez Chrześcijańskie Stowarzyszenie Rodzin Oświęcimia. Wysłuchano prelekcji m.in. przedstawicieli ChSRO, Instytutu Politologii PWSZ. Konferencji towarzyszyła wystawa plenerowa przygotowana przez Instytut Pamięci Narodowej poświęcona najmłodszym ofiarom Auschwitz oraz ekspozycja opracowana przez pracowników Biblioteki uczelni.

 

MiniOzety w finale

mozey minipro2012W dniach 31 maja – 1 czerwca 2012 r. w Warszawie w Hotelu Lord odbył się finał Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo PRODUKCIK 2012.

Jedną z 30 drużyn, biorących udział w finale była grupa z Powiatowego Zespołu Nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, która pod opieką Artura Dęsoła prowadziła miniprzedsiebiorstwo, zajmujące się produkcją i sprzedażą wyrobów ekologicznych. Dzięki swej działalności od listopada 2011 do maja 2012 r. MiniOzety uzyskały stopę zwrotu na kapitale własnym 249% przy średnich obrotach gotówkowych. Zyski z działalności gospodarczej uczniowie przekazali na rzecz Hospicjum w Oświęcimiu.

Czytaj więcej...

 

Europejski tydzień walki z rakiem

IMG 7565 twzr2012Z inicjatywy Stowarzyszenia Europejskich Organizacji do Walki z Rakiem oraz Europejskiego Partnerstwa do Walki z Rakiem w dniach od 25 - 31 maja 2012 r. obchodzony był Europejski Tydzień Walki z Rakiem.

W działania, które mają popularyzować główne założenia Kodeksu Walki z Rakiem, kolejny raz włączyła się młodzież z powiatowych OZETÓW. Klub Promocji Zdrowia wraz z opiekunami Lucyną Konior i pielęgniarką szkolną Marią Mąkiną przygotował bogatą ofertę informacyjną na temat zaleceń Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem.

Czytaj więcej...

 

Wykłady przedstawicieli Akademii Techniczno Humanistycznej

DSC09319 ath 201205W dniu 23 maja logistycy z klas 1-3 gościli w murach naszej szkoły przedstawicieli Akademii Techniczno Humanistycznej z Bielska Białej. Zaproszeni goście przedstawili uczniom wykłady z zakresu logistyki :

- dr inż. Mariusz Kubański przedstawił w kl. I temat : Łańcuch dostaw czyli skąd ta żywność w lodówce?

- dr inż. Lucyna Brzozowska przedstawiła w kl. II temat : Aspekty ochrony środowiska związane z transportem.

- dr inż. Łukasz Drąg przedstawił w kl. III temat : Systemy informacji przestrzennej w transporcie.

Dzięki wykładom nasi uczniowie mieli możliwość zdobycia nowych wiadomości oraz porozmawiania na temat studiowania np. logistyki – i nie tylko – na bielskiej uczelni. Przed rozpoczęciem wykładów goście rozdali uczniom upominki np. płyty z prezentacjami logistycznymi, ołówki itp.

Dziękując za wykłady, mówimy jednocześnie do zobaczenia z nadzieją spotkania się jesienią w laboratoriach ATH.

 

MiniOZETY w Hospicjum

hospicjum sm 2012logo mini ozety201222 maja 2012 roku przedstawiciele Miniozetów, czyli projektu realizowanego w powiatowej Trójce w ramach programu „Szkoła praktycznej ekonomii – młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo”, przekazali zyski z działalności gospodarczej na rzecz Hospicjum w Oświęcimiu.

Dzięki swej działalności Miniozety mogą się pochwalić stopą zwrotu na kapitale własnym 249% przy średnich obrotach gotówkowych.

Oficjalnie kończymy działalność i zapraszamy do tworzenia nowego mini przedsiębiorstwa od przyszłego roku szkolnego.

Wspólnicy przedsiębiorstwa.

 

Wizyta na Politechnice Krakowskiej (25-04-2012)

pkW ramach współpracy Powiatowego Zespołu Nr 3 i Politechniki Krakowskiej uczniowie klasy III b o profilu technik mechanik 25 kwietnia 2012 r. uczestniczyli w zajęciach w Katedrze Silników Spalinowych Instytutu Pojazdów Samochodowych i Silników Spalinowych na Wydziale Mechanicznym.

Zebranych przywitał dr hab. inż Wojciech Marek, który pokrótce przestawił strukturę organizacyjną Wydziału oraz zaprezentował pracowników Katedry i jej profil naukowo-dydaktyczny.

pk pk

Czytaj więcej...

 

Oferta edukacyjna

Projekt: Centrum Kompetencji Zawodowychckz logo ozety

Projekt: Erasmus+ erasmus plus logo

Projekt: Małopolska Chmura Edukacyjnalogo chmura s mche

Ozety na Facebooku

ue baner2

rkuiz ckp ue 2018

promocja-zdrowia-2012

 
HPV 300x250px

Konkursy

Wyszukiwarka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
©2022 PCKTiB w Oświęcimiu