Ułatwienia dostępu

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
technik informatyk - klasa E-Sportowa
Kwalifikacje: montaż oraz eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych, projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami, tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami...
technik logistyk - Porty i Terminale
Kwalifikacje: organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania, zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych, organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w jednostkach organizacyjnych...
technik mechatronik
Kwalifikacje: montaż urządzeń i systemów mechatronicznych, eksploatacja urządzeń i systemów mechatronicznych, projektowanie i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych...
technik pojazdów samochodowych
Kwalifikacje: diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych, diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych, organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych...
technik spedytor
Kwalifikacje: organizacja i nadzorowanie transportu, obsługa klientów i kontrahentów...
  • logo pk
  • logo ath
  • logo cisco
  • logo wsl
  • logo wirtlab
  • logo fca
  • synthos
  • synthos
  • proginfo logo

UWAGA ABSOLWENCI TECHNIKUM I SZKOŁY BRANŻOWEJ

WYNIKI EGZAMINÓW Z KWALIFIKACJI Z SESJI CZERWIEC- LIPIEC 2022

 

Od 8 września  2022 od  godz.9.00  w sekretariacie szkoły będzie można odebrać   świadectwa potwierdzające kwalifikacje w zawodzie, certyfikaty  oraz  dyplomy.

Uczniowie klas młodszych odbiorą wyniki podczas lekcji wychowawczych.

Osiągnięcia naszych uczniów

osiagniecia.jpg
Każdego roku uczniowie naszej szkoły biorą udział w różnego rodzaju konkursach, olimpiadach gdzie mają możliwość sprawdzenia swojej wiedzy oraz umiejętności. Tutaj znajdziecie informacje na temat ich osiągnięć.

Zestawienia zostały zamieszczone w dwóch tabelach:


Jeżeli posiadacie jakiekolwiek informacje dotyczące sukcesów naszych uczniów, których nie zamieściliśmy jeszcze na tej stronie, lub jeżeli dysponujecie zdjęciami z wymienionych poniżej imprez serdecznie zapraszamy do podzielenia się nimi z nami. Bardzo chętnie zamieścimy

Tabela osiągnięć z różnych dziedzin wiedzy oraz artystyczne

ROK UCZNIOWIE OSIĄGNIĘCIA
2006/07 Janiga Szymon
Gworek Paulina
Kubek Mateusz
Zarębska Natalia
zajęcie I miejsca w V Powiatowym KonkursieWiedzy o Powiecie Oświęcimskim
Mantur Dominika
zajęcie I miejsca w Konkursie Wiedzy o Województwie Małopolskim, Kraju Związkowym Turyngia, Kraju Preszowskim, Kraju Żylińskim
Jordan Jarosiński
zajęcie I miejsca w IV Powiatowym Internetowym Konkursie Biologicznym
2005/06 Gurdek Paweł
wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim im. Andrzeja Bursy w Krakowie
Grzybek Szymon
udział w 51 Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim
Matonóg Magdalena udział w finale Warsztatów Ekologicznych organizowanych przez PAN i AGH w Krakowie
Łobodzińska Agnieszka udział w eliminacjach okręgowych Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej
Farat Daniel udział w eliminacjach okręgowych Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Tomera Paulina
udział w eliminacjach okręgowych XXXII Olimpiady Geograficznej
2004/05 Tlałka Joanna
zajęcie IV miejsca w eliminacjach okręgowych Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym oraz udział w eliminacjach centralnych
Sroka Anna wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim im. Andrzeja Bursy w Krakowie - kategoria poezja śpiewana
Góra Stefan
II miejsce w Konkursie Recytatorskim im. Andrzeja Bursy w Krakowie - kategoria poezja śpiewana

Rybak Rafał
Tomasik Rafał
Woźniak Rafał

udział w rejonowym konkursie historycznym Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego 972-1514 od Cedyni do Orszy
Zielke Magdalena
Wojtaszczyk Ilona
udział w konkursie Różnorodność Biologiczna Małopolski
Kaczmarczyk Szymon
zajęcie V miejsca w drugiej edycji Powiatowego Konkursu Biologicznego
Matonóg Magdalena
udział w finale Warsztatów Ekologicznych organizowanych przez PAN i AGH w Krakowie
Babrała Bożena
udział w eliminacjach okręgowych XXXI Olimpiady Geograficznej
Stawowy Michał
udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Fest Matematyka Plus
2003/04 Żmuda Edyta
Żak Monika
wyróżnienie w konkursie pt. Bohaterowie "Ludzi Bezdomnych" na szczeblu regionalnym. Zakwalifikowanie się do poziomu wojewódzkiego małopolskiego.
Jelonek Przemysław
Jelonek Adrian
Zajas Arkadiusz
Powiatowy Turniej Strzelecki
IV miejsce drużynowo
Kudzia Joanna
Boroń Bożena
Krawczyk Katarzyna
uczestnictwo w Powiatowym Konkursie Chemicznym
Szypuła Magdalena
Janowicz Izabela
Łukasiewicz Magdalena
kwalifikacja do Regionalnej Olimpiady Ekologicznej
Tlałka Joanna
Łobodzińska Agnieszka
Macuda Marcin
udział w eliminacjach okręgowych do Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej okręg pułtuski
Drużyna Piłki Nożnej I miejsce w miejskich zawodach piłki nożnej
Piotrowicz Elżbieta  
2002/03 Buliński Maciej udział w okręgowych eliminacjach XXXI Olimpiady Biologicznej
Bielesza Beata zakwalifikowanie do regionalnej Olimpiady Ekologicznej
Sroka Anna
wyróżnienie w Konkursie Poezji Śpiewanej im. Andrzeja Bursy w Krakowie
Siwek Mateusz
Góra Stefan
dyplomy uznania za recytację w w/w konkursie
Tlałka Joanna(XVIIm)
Gworek Piotr
udział w Olimpiadzie Wiedzy o Unii Europejskiej - okręg Szczecinie
Parobczyk Piotr
Przygoda Magdalena
udział w Olimpiadzie z języka francuskiego - szebel rejonowy
redakcja gazetki KazekP udział w I Powiatowym Konkursie na Najepszą Gazetkę Szkolną
Korczyk Łukasz
Walczak Tomasz
wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie na Referat z Astronomii i Astronautyki organizowane przez Młodzieżowe Obserwatorium Astronomiczne w Niepołomicach
Jelonek Przemysław 3 miejsce indywidualnie w w/w turnieju
Tlałka Joanna
Wiechaj Ilona
Krawczyk Katarzyna
udział eliminacjach Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej, okręg pułtuski
Tlałka Joanna udział w finale ogólnopolskim w konkursie 333 Pytania o Unii Europejskiej w Łodzi
Szyjka Zbigniew
Jarosz Kamil
Ormaniec Łukasz
1 miejsce w Turnieju Motoryzacyjnym na szczeblu powiatowym
Drużyna Piłki Nożnej 2 miejsce w Miejskich Zawodach Piłki Nożnej
2001/02 Monika Zbruk udział w XLVII Ogólnopolskim Przegladzie Recytatorskim eliminacje powiatowe
Buliński Maciej udział w okręgowych eliminacjach XXX Olimpiady Biologicznej
Buliński Maciej
Żurawska Izabela
Smętek Barbara
kwalifikacja do XVII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej na szczeblu rejonu
Rola Jakub udział w eliminacjach okregowych Olimpiady o Unii Europejskiej
Rola Jakub,
Dziędziel Paweł,
Piórkowski Łukasz
udział w Konkursie Wiedzy o Europie
Horoszko Beata zakwalifikowała się do II etapu Konkursu Ortograficznego
Uczniowie Technikum Mechanicznego I i II miejsce w Powiatowym Turnieju Motoryzacyjnym
Makuch Wojciech,
Rojek Jarosław
udział w Krakowskim Konkursie Fizycznym
Korczyk Łukasz,
Walczak Tomasz - (I grupa),
Bury Mariola - (II grupa),
Adam Szromba,
Świtilnik Marcin - (III grupa)
Wojewódzki Konkurs na Referat z Zakresu Astronomii i Astronautyki
Makuch Wojciech,
Hanik Łukasz - (I grupa),
Wójcik Karolina,
Matyszczyk Ewa,
Lehman Izabela,
Hyłd Weronika - (II grupa)
Konkurs Życie we Wszechświecie organizowany przez Polską Akademię Nauk
2000/01 Sekuła Tomasz,
Justyna Żaneta
udział w eliminacjach okręgowych Olimpiady o Polsce i Świecie Współczesnym
Dziędziel Paweł,
Pinacy Daniel
udział w XVI Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej - szczebel rejonowy
Buliński Maciej (3m) w konkursie Mój Las
Staszewski Piotr,
Grojek Maciej
(wyróżnienia) w w/w konkursie
Kopiasz Katarzyna (14m),
Krucha Jadwiga (15m),
Kuźniar Anna (17m)
udział w Olimpiadzie Wiedzy o Unii Europejskiej - eliminacje okręgowe
Sajdak Cecylia udział w XLVI Ogólnopolskim Przeglądzie Recytatorskim - eliminacje powiatowe
Hanik Łukasz,
Lutowski Andrzej,
Niedźwiecki Maciej
Wojewódzki Konkurs na Komputerowy Program Astronomiczny - I i II grupa
Klęczar Anna - (wyróżnienie),
Stachura Beata,
Mekla Barbara,
Walczak Tomasz,
Horoszko Marta (udział)
Wojewódzki Konkurs na Referat z Zakresu Astronomii i Astronautyki
1999/00 Ignaczak Marek udział w finale centralnym(ogólnopolskim) Olimpiady o Unii Europejskiej w Szczecinie
Babicz Aleksandra udział w eliminacjach okręgowych w/w Olimpiady
1998/99 Chronowska Alina, Piasecki Grzegorz udział w okręgowych eliminacjach Olimpiady o Polsce i Świecie Współczesnym
Mijal Bogusław 2-3 miejsce ex aequo - Turniej Okręgowy Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
1997/98 Kalfas Mirosław,
Szwedowicz Tomasz
udział w okręgowych eliminacjach Olimpiady o Polsce i Świecie Współczesnym
Kubica Paweł,
Bojarzyn Sylwia
udział w okręgowych eliminacjach XXVII Olimpiady Biologicznej(zawody II stopnia)
Turza Patrycja 4 miejsce w Konkursie Poezji Patriotycznej
1996/97 Bielas Bartłomiej,
Wojas Agnieszka
udział w okręgowych eliminacjach Olimpiady o Polsce i Świecie Współczesnym
Ryś Piotr główna nagroda w konkursie plastycznym Odkryć-dostrzec-zatrzymać - akwarela-kapliczka w pniu obok Kościoła w Porębie Wielkiej
1995/96 Gawryszczak Agnieszka 4 miejsce w rejonowych eliminacjach Olimpiady Historycznej
Bukowczan Małgorzata udział w eliminacjach okręgowych Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Piotrowski Grzegorz 5 miejsce w konkursie Sprawni w zawodzie
Margol Marcin,
Jarosz Jarosław,
Puchajda Mateusz
(20 miejsce)
udział w XI Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej na szczeblu wojewódzkim
1993/94 Włodarczyk Anna wyróżnienie na II Międzygminnym Turnieju Recytatorskim w Miedźnej
1988/89 Piznal Stanisław
(8 miejsce)
Olimpiada Języka Rosyjskiego - szczebel wojewódzki
1987/88 Jarosz Grzegorz
(11-13 miejsce)
,
Bawołek Janusz
(17 miejsce)
XXIX Olimpiada o Polsce i Świecie Współczesnym - zawody wojewódzkie
1986/87 Kwandrans Andrzej,
Bawołek Janusz
14 miejsce w konkursie: Polska leży nad Bałtykiem - zawody ogólnopolskie

 

 

Tabela osiągnięć sportowych uczniów
Powiatowego Zespołu Nr 3 STiO w Oświęcimiu

LEGENDA:

Rodzaj Zawodów:

  • WL - Wojewódzka Licealiada
  • PL - Powiatowa Licealiada
  • RL - Rejonowa Licealiada
  • ML - Miejska Licealiada
  • MP - Mistrzostwa Powiatu
  • ZW - Zawody Wojewódzkie
  • ZR - Zawody Rejonowe

Miejsce:

  • DZ - Dziewczęta
  • CH - Chłopcy

ROK
RODZAJ
ZAWODÓW
DYSCYPLINA
MIEJSCE
UCZNIOWIE
2006/07
PL
Sztafetowe Biegi Przełajowe III DZ  
PL
Drużynowa Liga LA II DZ
I CH
 
PL
Drużynowy Tenis Stołowy I DZ
I CH
Katarzyna Leśniak, Natalia Przesór
Dariusz Rydzoń, Michał Matusiak
PL
Halowa Piłka Nożna I DZ  
PL
Piłka Ręczna III DZ  
PL
Piłka Koszykowa II DZ  
PL
Zawody „Cheerleaders” II DZ  
PL
Sztafety pływackie III DZ
III CH
 
PL
Indywidualny Tenis Stołowy I DZ
I CH
Katarzyna Leśniak
Dariusz Rydzoń
PL
Pływanie
Styl grzbiet.
II CH
Dawid Pabiański
PL
Indywidualne Biegi Przełajowe I CH
V DZ
Bartosz Bieda
Marzena Zielińska
PL
Halowa LA I CH
III DZ
II CH
Damian Mitoraj (kula)
Kinga Kaczor (kula)
Bartosz Bieda (bieg 60m)
MP
Strzelanie z broni pneumatycznej IV
Alicja Krawiec, Marta Podbiał,
Jarosław Sarnecki.
2005/06
ZW
Turniej Wiedzy Olimpijskiej II
Anna Iszczuk, Bartosz Bieda,
Rafał Rybak.
WL
Memoriał LA im. W Targosza I
Bartosz Bieda, Jarosław Sarnecki, Artur Korzeniowski, Mariusz Wysogląd, Sebastian Zioberek.
ZR
„Sprawni jak żołnierze” III DZ
II CH
J. Winter, E Hałat, K Mendyk
J.Sarnecki, S.Zioberek, R. Zygmunt
PL
Piłka Ręczna III DZ  
PL
Drużynowy Tenis Stołowy III DZ
Katarzyna Leśniak
Natalia Przesór
PL
Drużynowy Turniej Szachowy III DZ
Bożena Babrała, Paweł Babrała, Konrad Jałowiecki, Paweł Połącarz.
PL
Drużynowa Liga LA II DZ
II CH
 
PL
Indywidualne Biegi Przełajowe I CH
V CH
VI DZ
Bartosz Bieda
Mariusz Wysogląd
Edyta Krukowska
PL
Sztafetowe Biegi Przełajowe II DZ  
PL
Indywidualny Tenis Stołowy I CH
III DZ
Mateusz Grzebinoga
Katarzyna Leśniak
PL
Szachy III DZ
Bożena Babrała
PL
Halowa LA I DZ
II DZ
II CH
Katarzyna Gworek (kula)
Karolina Turza (kula)
Bartosz Bieda (bieg 60m)
PL
Indywidualna LA I DZ
I DZ
II DZ
I CH
II CH
II CH
Katarzyna Gworek (kula)
Anna Żogała (800m)
Aneta Smolarz (400m)
Bartosz Bieda (400m)
Bartosz Bieda (200m)
Bartosz Bieda,Jarosław Sarnecki, Mariusz Wysogląd, Artur Korzeniowski (4x100m)
MP
Strzelanie z broni pneumatycznej III
Alicja Krawiec, Marta Podbiał, Arkadiusz Zajas.
2004/05
PL
Sztafetowe biegi przełajowe II DZ
 
PL
Indywidualne biegi przełajowe
I
Maria Michta
PL Indywidualny tenis stołowy
I
II
III
IV
Mateusz Grzebinoga
Justyna Porzycka
Krzysztof Żebro
Natalia Przesór
PL Piłka ręczna
I CH
II DZ

 
PL Piłka koszykowa
II DZ
 
PL Piłka siatkowa
III CH
 
PL Pływanie
50m styl klasyczny
50m styl grzbietowy
II
III
III
Katarzyna Żyła
Lilianna Jabłońska
Katarzyna Żyła
PL Halowa LA - 60m
Rzut kulą CH
Rzut kulż DZ
II
II
III

Maria Michta
Anna Pochopień
Grzegorz Klekot
PL Drużynowa Liga Lekkiej Atletyki
II CH
III DZ

 
PL Mistrzostwa Powiatu w strzelaniu z broni pneumatycznej
I
Adrian Jelonek
Przemysław Jelonek
Arkadiusz Zajas
Alicja Krawiec
WL Sprawni jak żołnierze
II
Dorota Bryska
Katarzyna Gworek
Marta Walkowicz
WL Sprawni jak żołnierze
IV
Adrian Jelonek
Przemysław Jelonek
Arkadiusz Zajas
WL Drużynowa Liga Lekkiej Atletyki VII DZ
 
WL Indywidualna LA bieg 200m
I
Maria Michta
WL Indywidualna LA - Sztafeta Szwedzka
IV
Maria Michta
Edyta Krukowska
Anna Żogała
WL Pływanie
50m stylem klasycznym
IV
V
Katażyna Żyła
Lilianna Jabłońska
WL VIII Konkurs na Olimpijskim Szlaku
X
Marta Kurzak
RL Sprawni jak żołnierze
II
Dorota Byrska
Katarzyna Gworek
Marta Walkowicz
RL Drużynowy tenis stołowy
II
Mateusz Grzebinoga
Krzysztof Żebro
RL Drużynowy tenis stołowy
III
Justyna Porzycka
Natalia Przesór
RL Piłka ręczna
III CH
 
RL Konkurs Wiedzy Olimpijskiej
I
Anna Iszczuk
Rafał Rybak
Mateusz Grzebinoga
2003/04
PL
Drużynowa Liga Lekkiej Atletyki II DZ  
PL
Drużynowy Tenis Stołowy I CH
Grzebinowa Mateusz, Żebro Krzysztof
III DZ
Odrobina Anna, Porzycka Justyna, Antecka Kamila
PL
Indywidualny Tenis Stołowy II
Grzebinoga Mateusz
III
Żebro Krzysztof
PL
Piłka Ręczna II DZ  
II CH  
PL
Piłka Koszykowa III DZ  
PL
Pływanie Indywidualne III
Żyła Katarzyna
2002/03
WL
Drużynowa Liga Lekkiej Atletyki VIII DZ  
X CH  
WL
Indywidualne Biegi Przełajowe XV
Michta Maria
WL
Pływanie Indywidualne III
Żyła Katarzyna (styl dowolny)
III
Borowski Tomasz (styl klasyczny)
RL
Drużynowa Liga Lekkiej Atletyki I DZ  
II CH  
RL
Indywidualne Biegi Przełajowe III
Michta Maria
RL
Piłka Ręczna I DZ  
RL
Piłka Siatkowa II DZ  
RL
Piłka Koszykowa III DZ  
RL
Drużynowy Tenis Stołowy III CH
Żebro Krzysztof, Zoń Kamil
RL
Indywidualny Tenis Stołowy III
Żebro Krzysztof
IV
Porzycka Justyna
RL
Pływanie - sztafeta II CH  
IV DZ  
RL
Pływanie Indywidualne I
Żyła Katarzyna (styl dowolny)
II
Żyła Katarzyna (styl klasyczny)
I
Borowski Tomasz (styl dowolny)
II
Borowski Tomasz (styl motylkowy)
RL
Halowa Lekka Atletyka
- Skok w Dal
III
Plewniak Justyna
RL
V Powiatowy Turniej Piłki Halowej III CH  
 

Oferta edukacyjna

Projekt: Centrum Kompetencji Zawodowychckz logo ozety

Projekt: Erasmus+ erasmus plus logo

Projekt: Małopolska Chmura Edukacyjnalogo chmura s mche

Ozety na Facebooku

ue baner2

rkuiz ckp ue 2018

promocja-zdrowia-2012

 
HPV 300x250px

Konkursy

Wyszukiwarka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
©2022 PCKTiB w Oświęcimiu