Ułatwienia dostępu

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
technik informatyk - klasa E-Sportowa
Kwalifikacje: montaż oraz eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych, projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami, tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami...
technik logistyk - Porty i Terminale
Kwalifikacje: organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania, zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych, organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w jednostkach organizacyjnych...
technik mechatronik
Kwalifikacje: montaż urządzeń i systemów mechatronicznych, eksploatacja urządzeń i systemów mechatronicznych, projektowanie i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych...
technik pojazdów samochodowych
Kwalifikacje: diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych, diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych, organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych...
technik spedytor
Kwalifikacje: organizacja i nadzorowanie transportu, obsługa klientów i kontrahentów...
  • logo pk
  • logo ath
  • logo cisco
  • logo wsl
  • logo wirtlab
  • logo fca
  • synthos
  • synthos
  • proginfo logo

PODSUMOWANIE KONKURSÓW NPRCz

P1010411 PW poniedziałek 8 stycznia 2024 r. w bibliotece odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów i projektów czytelniczych zorganizowanych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.
Za udział w konkursie mitologicznym dla klas pierwszych nagrodzeni zostali:
I miejsce – Kacper Trybuś, kl. 1 T inf
II miejsce – Daniel Księżarczyk, kl. 1 T inf
II miejsce – Marcel Święs, kl. 1 Tm
Za udział w konkursie na recenzję książki nagrodzone zostały:
Kamila Smajek, kl. 2a Tl
Zuzanna Wasilewska, kl. 3a Tl
Za udział w konkursie na plakat promujący czytelnictwo nagrodzeni zostali:
Krystian Jarnot, kl. 1 Tm
Bartosz Palczewski, kl. 1 T inf
Vanessa Chrząszczyk, kl. 1 Tpro
Za udział w projekcie „Auschwitz – pamiętamy!” nagrodzeni zostali:
Julia Bisaga, kl. 4 Tpro
Jakub Kania, kl. 3 Tm
Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, które wręczyła dyrektor szkoły p. Grażyna Gawłowska.

Gratulujemy!

Więcej zdjęć w GALERII.

nprcz logotyp podstawowy rgb

Oferta edukacyjna

Projekt: Narodowy program rozwoju czytelnictwa 2.0nprcz logotyp podstawowy rgb

Projekt: Międzynarodowe doświadczenie
drogą do kariery zawodowej
FERS RP UE RGB 1a

Projekt: Centrum Kompetencji Zawodowychckz logo ozety

Projekt: Erasmus+ erasmus plus logo

Projekt: Małopolska Chmura Edukacyjnalogo chmura s mche

Ozety na Facebooku

ue baner2

rkuiz ckp ue 2018

promocja-zdrowia-2012

 
HPV 300x250px

Konkursy

Wyszukiwarka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
©2024 PCKTiB w Oświęcimiu