• logo pk
  • logo ath
  • logo cisco
  • logo wsl
  • logo wirtlab
  • logo fca

Dyżury nauczycieli do kontaktu z rodzicami

Dyrektor Szkoły mgr Grażyna Gawłowska

W-ce dyrektorzy:

  • mgr Anna Maziarz
  • mgr Magdalena Mitek
  • mgr Celina Mikołajek
  • mgr Robert Radecki

Lp. nazwisko i imię nauczyciela dzień tygodnia godzina miejsce
1 Adamaszek Dorota środa 10.45 - 11.30 pokój nauczycielski
2 Balon Małgorzata piątek 8.00 - 8.45 kantorek wf
3 Banasik Jarosław wtorek 10.00 - 11.00 CKP
4 Bartula Gabriela wtorek 9.00 - 9.45 pokój nauczycielski
5 Bębenkowska Agnieszka poniedziałek 8.10 - 9.00 s. 210
6 Bies Jan środa 12.00 - 13.00 CKP
7 Buliński Maciej wtorek 9.55 - 10.40 s. 222
8 Czarnota Szymon czwartek 10.45 - 11.30 pokój nauczycielski
9 Dęsoł Artur środa 9.00 - 9.45 s. 001
10 Domagała Izabela czwartek 9.00 - 9.45 zaplecze informatyków s.222
11 Dyjas Monika wtorek 9.55 - 10.40 pokój nauczycielski
12 Dziuba Sylwia wtorek 12.35 - 13.20 pokój nauczycielski
13 Etmanowicz - Całus Renata wtorek 9.55 - 10.40 pokój nauczycielski
14 Folga Anna wtorek 11.45 - 12.30 pokój nauczycielski
15 Folga Wioletta środa piątek 9.00 - 15.00 8.00 - 11.30 s.214
16 Gabryś Jan poniedziałek 9.00 - 9.45 pokój nauczycielski
17 Gajda Krzysztof piątek 9.55 - 10.40 s. 005
18 Gandzel Agnieszka piątek 8.10 - 8.55 pokój nauczycielski
19 Ganobis Joanna czwartek 14.55 - 15.30 pokój nauczycielski
20 Gawłowska Grażyna w ustalonym wcześniej terminie
21 Główczyk Małgorzata czwartek 11.45 - 12.30 pokój nauczycielski zaplecze
22 Gołdynia Agata czwartek 13.25 - 14.10 s.103
23 Gorol Katarzyna wtorek 9.55 - 10.40 pokój nauczycielski
24 Graboń Dorota wtorek 10.45 - 11.30 pokój nauczycielski
25 Graca Adam poniedziałek 12,35 - 13.20 s.203
26 Grelak Joanna w godzinach pracy biblioteki
27 Harańczyk Barbara poniedziałek 11.45 - 12.30 pokój nauczycielski
28 Herman Anna wtorek 9.00 - 9.45 pokój nauczycielski
29 Januszyk Anna środa 9.00 - 9.45 pokój nauczycielski
30 Kadłubicka Marta wtorek 8.10 - 8.55 pokój nauczycielski
31 Kalata Halina czwartek 12.35 - 13.20 pokój nauczycielski
32 Kapcińska-Czerniak Katarzyna piątek 9.55 - 10.40 pokój nauczycielski
33 Karch Michał środa 16.35 - 17.20 CKP s. OZE
34 Klaja Tomasz wtorek 11.45 - 12.30 s.204
35 Kleszcz Bartłomiej czwartek 8.10 - 11.00 s. 109
36 Kluczny Tomasz czwartek 10.40 - 11.30 s. 013
37 Kowalska Katarzyna piątek 8.55 - 9.45 kantorek wf
38 Kozak Ewelina w godzinach pracy pedagoga
39 Kozioł Zenon poniedziałek 12.00 - 13.00 CKP
40 Kućka Piotr środa 9.55 - 10.40 pokój nauczycielski
41 Kurzyńska Janina piątek 9.00 - 9.45 pokój nauczycielski
42 Kurzyński Adam czwartek 9.00 - 9.45 pokój nauczycielski
43 Kwaczała Marek wtorek 11.00 - 11.45 CKP
44 Kwiatkowski Tomasz środa od 15.00 CKP
45 Liszka Marzena środa 9.55 - 10.40 pokój nauczycielski
46 Lorek Arkadiusz czwartek 7.20 - 13.00 CKP
47 Maciejowska Dominika poniedziałek 9.55 - 10.40 pokój nauczycielski
48 Majczak Jerzy poniedziałek 12.35 - 13.20 pokój nauczycielski
49 Matejko Sławomir poniedziałek 11.45 - 12.30 kantorek wf
50 Matla Jarosław poniedziałek 14.15 - 15.00 CKP
51 Matusiak Aleksandra piątek 9.55 - 10.40 pokój nauczycielski
52 Maziarz Anna w ustalonym wcześniej terminie
53 Mikołajek Celina w ustalonym wcześniej terminie
54 Miodońska-Zabdyr Bogusława wtorek 15.00 - 15.45 pokój nauczycielski
55 Mitek Magdalena w ustalonym wcześniej terminie
56 Moc Marcin wtorek 9.00 - 10.30 s.222
57 Momot Aleksandra w godzinach pracy biblioteki
58 Musiał Wojciech wtorek 10.45 - 11.40 pokój nauczycielski
59 Musiałowska Joanna w godzinach pracy biblioteki
60 Nartowicz Ewa piątek 8.10 - 8.55 pokój nauczycielski
61 Nycz Janusz poniedziałek 12.00 - 13.00 CKP
62 Oleksy-Kurek Dorota wtorek 8.10 - 8.55 pokój nauczycielski
63 Orkisz Magdalena poniedziałek 11.45 - 12.30 pokój nauczycielski
64 Orkisz Piotr wtorek 11.00 - 12.00 CKP
65 Pierlak Jan wtorek 10.00 - 11.00 CKP s. 24
66 Pieszko Jacek wtorek 9.55 - 10.40 pokój nauczycielski
67 Piskorski Wiesław wtorek 10.45 - 11.45 CKP s.4
68 Potaczek Jacek czwartek 9.00 - 9.45 kantorek wf
69 Radecki Robert w ustalonym wcześniej terminie
70 Rybarz Bożena środa 9.55 - 10.40 s.003
71 Saroski Krzysztof piątek 9.55 - 10.40 s.009
72 Siemek Miłosz piątek 10.45 - 11.30 zaplecze informatyków
73 Stanisławski Marek poniedziałek 9.55 - 10.40 pokój nauczycielski
74 Stańczyk Renata poniedziałek 10.45 - 11.30 pokój nauczycielski
75 Stuglik Marta piątek 14.10 - 15.00 pokój nauczycielski
76 Szwed-Klaja Sabina środa 10.45 - 11.30 pokój nauczycielski/ s. 209
77 Trepiak Adam wtorek 9.00 - 9.45 pokój nauczycielski
78 Waligóra-Dłubisz Ewa poniedziałek 15.55 - 16.20 s. 106
79 Wiśniewski Przemysław poniedziałek środa 13.20 - 14.10 14.15 - 15.00 kantorek wf
80 Zarębski Zygmunt środa 12.00 - 13.00 CKP
81 Zemła Aneta w godzinach pracy pedagoga
82 Zieliński Paweł czwartek 8.10 - 8.55 kantorek wf
83 Ziółkowska Ewelina środa 9.55 - 10.40 s. 009 A

Nasza oferta edukacyjna

 
HPV 300x250px

ue baner2

promocja-zdrowia-2012

Konkursy

Ozety na Facebooku

Wyszukiwarka

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
©2017 PCKTiB w Oświęcimiu